User
Pass
2FA
 
 

Consiliu Admini !
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 166, 167, 168  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message91311
CappuciNo6996

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2017 09:33)
Joined: 20 Jun 2016
Posts: 38, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 41.5
Votes: 2

Post Posted: 06-10-2016, 19:25:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu o sa fiu mereu activ indiferent deci nu ramane Jon fara admini:)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 06-10-2016, 19:32:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CappuciNo6996 wrote:
Eu o sa fiu mereu activ indiferent deci nu ramane Jon fara admini:)


In orice caz , te-am vazut mult online.

Fain si Gt https://www.gametracker.com/player/Cappucino/dr.freakz.ro:27015/


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 06-10-2016, 20:09:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://cache.www.gametracker.com/images/graphs/player_score.php?nameb64=U2FiZWNreQ%3D%3D&&host=dr.freakz.ro:27015&&start=-1w&&request=0050008136440629514

http://cache.www.gametracker.com/images/graphs/player_time.php?nameb64=U2FiZWNreQ%3D%3D&&host=dr.freakz.ro:27015&&start=-1w&&request=0050008136440629514

Da in orice caz , buna idee Jon. Hai sa punem pe inca 3 servere admin poate pica si mai mult activitatea pe zii.

Apropo , e statistica lui Sabe.


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 06-10-2016, 20:30:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ne vaitam de activitate,dar nu suntem in stare sa respetam cerintele de activitate pe luna. Noroc ca e Jon bun de inima. Am incheiat,si sper ca m.am facut inteles. ^

-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 06-10-2016, 20:36:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Super n-am mai fost o zi online si ma "Certi"?

Am si eu treburile mele in plus joi am 7 ore la scoala .... Celelalte zile stau activ peste 4-5 ore..



DISCORD: Sabee#0428


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alii_naa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2017 19:21)
Joined: 27 Aug 2016
Posts: 75, Topics: 2
Location: România

Reputation: 62.8
Votes: 17

Post Posted: 06-10-2016, 20:38:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am o nelămurire.

Din ce am înțeles, în Ban List se postează doar banurile permanente. Pentru reclamă le dau gag. Cu coduri nu am prins pe nimeni. Iar în rest, alte abateri se termină cu cel mult un ban de 120min. Ce să postez în cazul acesta?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 06-10-2016, 20:40:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru reclamele cu binduri sau parteneriat cu surf ( care l-am avut ) dai gag , in rest esti libera sa dai ban permanent la reclame.

EDIT : Nu cred ca ar strica sa ii ajut serverul de furien cu ceva , am observat ca nu prea sunt admini activi pe acolo si am zis sa ma bag + ca sunt ceva hackeri.. Iar pe deathrun nu sunt cine stie ce probleme + ca sunt admini activi .. O sa imi impart timpul pentru amandoua servere..



DISCORD: Sabee#0428


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 06-10-2016, 20:47:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sabecky wrote:

Cat timp ai activitatea minima pe luna,totul e ok -


-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 06-10-2016, 20:48:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi despre asta vorbeam.

Nu , nu te cert pentru o zi. Pentru ca stiu ca in timpul in care tu esti inactiv pe dr , esti pe furien.

Decat sa-ti pui tot timpul liber intr-un domeniu , atunci hai mai bine sa-l imparti poate iese un ***** si mai mare. Scuzati-mi expresia.

Nu ca sunt eu boss sau atotstiutor , dar am incercat si eu faza asta cu adminatul pe doua servere si pur si simplu furien-ul te tine acolo pentru ca e mai distractiv decat dr si ai ce face , banned+gag s.a.m.d.

De asta va spun. Pastrati un domeniu curat si nu o sa avem probleme.


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 06-10-2016, 21:06:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu m-am plans niciodata de activitatea cuiva daca nu s-a pus problema sau ca nu sunt admini, cine vrea sa admineze cu adevarat se vede, nu trebuie sa-i tin eu trena de la spate.
In consecinta si-au luat UP cei care s-au ridicat cat de cat la suprafata si nu au chiulit cu luna, restu' pe banca.

Crezi ca serveru' atarna de activitatea din Game Tracker... te-nseli amarnic, timpurile au indepartat playerii nu ca stau adminii la terasa. Serveru' e destul de pokemon pentru zilele noastre, dar nu mai renteaza pe piata jocurilor.
Crezi ca daca ii impung de la spate cu diferite cereri si obligatii evolueaza cumva...nici pe departe, daca ei nu vor e in zadar.

Ca si pana acum, daca nu imi doream cu adevarat povara & binecuvantarea asta renuntam la ea demult, asa e si cu ceilalti.
------------------------------
Code:
L: 28.07.2015 / 20:33:21 Stark|Jon-Snow. : Oooo...salut Roxi :))
L: 28.07.2015 / 20:33:21 Ricsii : Tot aici esti ma ?
L: 28.07.2015 / 20:33:21 Ricsii : Nu ai mai iesit deloc :))
L: 28.07.2015 / 20:33:22 Stark|Jon-Snow. : Neee vreau sa-l intrec pe Shika in game tacker
L: 28.07.2015 / 20:33:24 Stark|Jon-Snow. : :))
L: 28.07.2015 / 20:33:26 Ricsii : Da, da intai sa treci de mine =))

De aici a inceput totu' daca iti mai aduci aminte, o simpla ambitie si aspiratia de a deveni mai bun si de a ajunge in varf a schimbat un player naiv, idiot uneori...radem ca moaca la orice pe atunci, gandirea de gradinita, speriat de consecintele pe care le puteam indura daca gresesc cu ceva, in ceea ce sunt acum.

Shika mereu mi-a zis ca daca renunt, pierd tot, vad ca mi s-a intiparit in minte orice povata mi-a dat... si constiinta imi da peste nas de fiecare data.

Mereu imi fac ideal de a renunta la ce fac, pentru ca la un moment dat ma satur de toate, dar atata munca depusa imi marcheaza constiinta si ma leaga de ceea ce fac zi de zi... incep sa-nteleg ce inseamna cu adevarat responsabilitatea si cum e sa-i porti de grija cuiva cand nu se descurca.

Te simti singur si incoltit fara nici un fel de ajutor si cauti sa dai mai departe toata povara cuiva care merita... cineva in care crezi ca se va descurca chiar mai bine decat ai facut-o tu, de ce crezi ca insist atat cu voi sa analizati si sa asimilati ceea ce fac eu.


__________________

Reclamele cu bind - banned permanent
Reclame de genu' : "Hai ma pe in dungi ca aici e urat" - 120 de minute, next permanent.
O sa elimin din Regulamentu' General gagu' in caz ca exista si las only banned.

Cine comenteaza la adminii care s-au oferit voluntari pentru Furien si vice versa, (ca aduc si de pe Furien aici sa marim activitatea mult dorita) il poftesc la terasa.
Gandim pe larg toate dificultatile care ne apasa, nu ne axam pe un singur ideal ca nu facem nici un drac.
O sa devina monoton orice pas facut si unde se ajunge... "Eu ma las.. m-am plictisit, s-a fumat serveru si tot", una e sa stam ocupati mereu si sa stii ca nu te plictisesti una e sa freci menta neavand nimic de facut decat sa onanai forum - server rugandu-te sa apara ceva nou sa-ti ridice moralu'.


Un Moderator adevarat, (ma rog eu sunt pe doua servere si urmaresc sa le am pe amadoua "faimoase", n-ai cum sa-ntelegi si daca o faci cu atat mai bine) pune cap la cap activitatea adminilor fie ea cat de mica, daca posteaza in banned-lists / in cereri / rezolva reclamatii fara sa intervina un Moderator / ajuta serveru' cu te miri ce propuneri si asta fara sa faca ca disperatu' activitate tot e ceva, pentru mine inseamna mult.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 06-10-2016, 21:54:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JonSnow wrote:
Nu m-am plans niciodata de activitatea cuiva daca nu s-a pus problema sau ca nu sunt admini, cine vrea sa admineze cu adevarat se vede, nu trebuie sa-i tin eu trena de la spate.
In consecinta si-au luat UP cei care s-au ridicat cat de cat la suprafata si nu au chiulit cu luna, restu' pe banca.

Crezi ca serveru' atarna de activitatea din Game Tracker... te-nseli amarnic, timpurile au indepartat playerii nu ca stau adminii la terasa. Serveru' e destul de pokemon pentru zilele noastre, dar nu mai renteaza pe piata jocurilor.
Crezi ca daca ii impung de la spate cu diferite cereri si obligatii evolueaza cumva...nici pe departe, daca ei nu vor e in zadar.

Ca si pana acum, daca nu imi doream cu adevarat povara & binecuvantarea asta renuntam la ea demult, asa e si cu ceilalti.
------------------------------
Code:
L: 28.07.2015 / 20:33:21 Stark|Jon-Snow. : Oooo...salut Roxi :))
L: 28.07.2015 / 20:33:21 Ricsii : Tot aici esti ma ?
L: 28.07.2015 / 20:33:21 Ricsii : Nu ai mai iesit deloc :))
L: 28.07.2015 / 20:33:22 Stark|Jon-Snow. : Neee vreau sa-l intrec pe Shika in game tacker
L: 28.07.2015 / 20:33:24 Stark|Jon-Snow. : :))
L: 28.07.2015 / 20:33:26 Ricsii : Da, da intai sa treci de mine =))

De aici a inceput totu' daca iti mai aduci aminte, o simpla ambitie si aspiratia de a deveni mai bun si de a ajunge in varf a schimbat un player naiv, idiot uneori...radem ca moaca la orice pe atunci, gandirea de gradinita, speriat de consecintele pe care le puteam indura daca gresesc cu ceva, in ceea ce sunt acum.

Shika mereu mi-a zis ca daca renunt, pierd tot, vad ca mi s-a intiparit in minte orice povata mi-a dat... si constiinta imi da peste nas de fiecare data.

Mereu imi fac ideal de a renunta la ce fac, pentru ca la un moment dat ma satur de toate, dar atata munca depusa imi marcheaza constiinta si ma leaga de ceea ce fac zi de zi... incep sa-nteleg ce inseamna cu adevarat responsabilitatea si cum e sa-i porti de grija cuiva cand nu se descurca.

Te simti singur si incoltit fara nici un fel de ajutor si cauti sa dai mai departe toata povara cuiva care merita... cineva in care crezi ca se va descurca chiar mai bine decat ai facut-o tu, de ce crezi ca insist atat cu voi sa analizati si sa asimilati ceea ce fac eu.


__________________

Reclamele cu bind - banned permanent
Reclame de genu' : "Hai ma pe in dungi ca aici e urat" - 120 de minute, next permanent.
O sa elimin din Regulamentu' General gagu' in caz ca exista si las only banned.

Cine comenteaza la adminii care s-au oferit voluntari pentru Furien si vice versa, (ca aduc si de pe Furien aici sa marim activitatea mult dorita) il poftesc la terasa.
Gandim pe larg toate dificultatile care ne apasa, nu ne axam pe un singur ideal ca nu facem nici un drac.
O sa devina monoton orice pas facut si unde se ajunge... "Eu ma las.. m-am plictisit, s-a fumat serveru si tot", una e sa stam ocupati mereu si sa stii ca nu te plictisesti una e sa freci menta neavand nimic de facut decat sa onanai forum - server rugandu-te sa apara ceva nou sa-ti ridice moralu'.


Un Moderator adevarat, (ma rog eu sunt pe doua servere si urmaresc sa le am pe amadoua "faimoase", n-ai cum sa-ntelegi si daca o faci cu atat mai bine) pune cap la cap activitatea adminilor fie ea cat de mica, daca posteaza in banned-lists / in cereri / rezolva reclamatii fara sa intervina un Moderator / ajuta serveru' cu te miri ce propuneri si asta fara sa faca ca disperatu' activitate tot e ceva, pentru mine inseamna mult.



Inainte de toate , stii si tu bine de ce m-ai intrecut atat la ore cat si la scor. Nu o voi detalia e meritul tau , undeva si al meu.

In afara de intreg romanul scris de tine , te inteleg perfect , insa nici o data nu voi fi de acord cu amestecatul staffului.

Ti-am prezentat frumos prin numere ma repet si nu-mi place numere cat i-a scazut activitatea lui Sabe doar prin simplul fapt ca i-ai bagat acces pe furien.

Si asa o sa se intample cu toti , stii si tu foarte bine nu stiu de ce nu vrei sa recunosti. Pe de alta parte , da serverul atarna de gametracker , sa-ti si spun de ce.

Imi primesc azi accesul , luna viitoare iau UP si am acces la banned definitiv. Ce trebuie? Ore? Alea le fac , altceva? Banned? Ok hai sa vedem , intra frumos pe server mai da un ban pentru ca ocazii sunt destule , si inrest toata lumea poarta cu el un telefon destept de pe care se poate vizualiza forumul , isi da cu parerea pe forum e activ pe forum , pe server mai putin dar lasa e bine si gata suntem multumiti.

Cum a precizat si Chris mai sus , noroc ca ai inima de aur si nu ai sanctionat pe nimeni asa cum trebuie , si asta chiar trebuie s-o recunosti si tu , ramaneai cu circa 5 admini in staff , cred ca atat era.

Si aici ma intitulez si pe mine , meritam si eu remove de mult pentru ca n-am activat de aproximativ 6 luni , noroc cu inima ta de aur.

Stii cum se spune , de cei cu inima de aur se profita.


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 06-10-2016, 22:05:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SENTI#Chris wrote:
Ne vaitam de activitate,dar nu suntem in stare sa respetam cerintele de activitate pe luna. Noroc ca e Jon bun de inima. Am incheiat,si sper ca m.am facut inteles. ^

Am scris asta special pt tine Ricsii. Eu niciodata n-o sa le cer mai mult decat e acum. Atata timp cat stiu ca eu nu sunt in stare sa fac ceva,nu o sa impun la restul sa o faca.
Ai ajuns ca Drogatul. Stii de ce am luat remove eu pe fury ? Pt ca jucam si pe dr si pe furien,si atunci,pot sa zic ca aveam o super activitate pe toate serverele. Nu vreau sa ne punem pica sau altele. Dar inainte de orice sa decidem impreuna,hai sa vedem daca noi suntem in stare sa respectam ceea ce vrem sa vrem sa decidem


-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 06-10-2016, 22:10:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SENTI#Chris wrote:
SENTI#Chris wrote:
Ne vaitam de activitate,dar nu suntem in stare sa respetam cerintele de activitate pe luna. Noroc ca e Jon bun de inima. Am incheiat,si sper ca m.am facut inteles. ^

Am scris asta special pt tine Ricsii. Eu niciodata n-o sa le cer mai mult decat e acum. Atata timp cat stiu ca eu nu sunt in stare sa fac ceva,nu o sa impun la restul sa o faca.
Ai ajuns ca Drogatul. Stii de ce am luat remove eu pe fury ? Pt ca jucam si pe dr si pe furien,si atunci,pot sa zic ca aveam o super activitate pe toate serverele. Nu vreau sa ne punem pica sau altele. Dar inainte de orice sa decidem impreuna,hai sa vedem daca noi suntem in stare sa respectam ceea ce vrem sa vrem sa decidem


Banuiesc ca te-ai referit si tu la perioada aceea lunga cand nu am intrat aproximativ 5 luni sau mai mult.

Nu stiu cum sa-ti spun , dar serverul nu era aici daca nu eram eu pe atunci cu Dark s-o intretinem.

Toti am contribuit la server , care sta pe picioare cred ca de mai mult de 2 ani , si orice ai spune , am in totalitate 500 de ore si peste 3000 kills deci pe vremea cand serverul o ducea greu eu eram acolo , exact cum ati fost si voi atunci.

Dar nu ma mai bag , ti-o spun sincer si asta e ultimul meu mesaj pe tema asta.

Nu ma mai bag , sa aud de activitate sau de altele , treaba voastra eu am sa intru atat pe forum cat si pe server cat am sa pot , daca e ok si acceptati e bine daca nu sa-mi spuneti ca am impachetat si am plecat (lucru pe care n-as vrea sa-l fac)

Iar in legatura de Quote , eu am respectat cererile impuse pe vremea aceea de Bogdan , fara o reclamatie ma repet fara o reclamatie si in decurs de 1 an jumatate cat am jucat activ un singur warn. Eu pe vremea aia beleam cred ca cel putin 5 ore pe zi pe server sa ajung la gradul de Owner.

Oricum , quoteul ala sa stii chiar daca nu ma crezi nu mi-a picat de loc bine , dar ok sa fie asa.

O seara faina.


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 06-10-2016, 22:26:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Echilibru se numeste, nu inima de aur. (Inima de aur - favorizarea staff-ului)
In jurul acelui cuvant se invart toate.

Mostenirea acestui server a fost transmisa mai departe din Admin in Admin la fel ca si Detinatorul.
Nu conteaza cine a ajutat serveru' cand ii era greu... ci doar realizarile acelei persoane.

Cine a profitat de "inima mea de aur" crede-ma a profitat in folosu' meu si al serverului, daca iei decizii pripite / repezite cum vad ca faci tu de obicei, se ajunge unde ai zis tu, 3-4 admini in staff plictisiti si gata de plecare.

Multi din staff isi cunosc limitele si in acelasi timp stiu la ce se inhama cand isi aleg acest drum.
Oarecum... eu stiu ce e bine.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ksm

[Amphisbaena]



Status: Offline
(since 28-02-2019 08:10)
Joined: 08 Aug 2015
Posts: 572, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 104.7
Votes: 43

Post Posted: 06-10-2016, 22:42:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU VREAU SA IL VAD PE SNOWITE PE SERVER!
Ori el ,ori eu. :d





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 166, 167, 168  Next    


The time now is 30-04-2024, 03:01:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x