User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message847
KeNNNzoR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2017 19:36)
Joined: 04 Jun 2016
Posts: 15, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 41
Votes: 3

Post Posted: 11-10-2016, 19:09:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : KeNNNzoR
- Numele adminului reclamat : Semafor
- Harta, ora si data faptei reclamate : de_inferno2/ 20:00 10.11.2016
- Motivul / Regula incalcata : Imi da ban ca cica am dat retry dupa gag, dar io nu am injurat sau am facut reclama la atl sv sau ceva neagdevat, io am binduri pe itme ex: health, mask etc si am apasat pe alt buton si am primit gag de la sv si am dat retry si cand intru imi da ban 30 minute. Si din cate stiu nu are voie sa faca comenzi pe alti admini! -
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : http://imgur.com/a/ArDVz



VA ROG SA LUATI MASURI LA ACESTUI COPIL INCAPABIL DE 10-13 ANI CARE NU STIE CA NU SE FACE COMENZI PE ALTI ADMINI SI NU SE DA BAN 30 MINUTE CA IO STIAM CA SE DA 5-10 MINUTE - - - - SEMAFOR INAINTE SA FACI UN LUCRU SA TE GANDESTI NU MAI FACE DE CAPU TAU PETARDO - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TechWar7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-09-2017 14:09)
Joined: 20 May 2016
Posts: 271, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 85.9
Votes: 3

Post Posted: 11-10-2016, 19:13:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kenzor nu era necesar sa il jignesti pe colegul nostru semafor , a facut o greseala presupun crezand ca un owner ti-a dat gag pentru injurii etc...

Semafor vino cu o explicatie!


Freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucian12345
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-05-2017 18:41)
Joined: 14 Jan 2016
Posts: 1275, Topics: 183
Location: Deutschland

Reputation: -61.8
Votes: 37

Post Posted: 11-10-2016, 19:22:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kenzor nu trebuie sa jicnesti adminul daca ai avut gag si ai dat retry regula este pentru toti
si ai mentionat asta "CARE NU STIE CA NU SE FACE COMENZI PE ALTI ADMINI" se face comenzi pe alti admini daca exemplu joci cu wall-aim ceva sau esti suspect de ceva este voie amx_4tga... chiar ban pe dovada deci daca tu ai dat retry si ai avut gag 30 minute nu mori parerea mea si calmeaza-te sau puteai sa ii dai un PM la un owner si sa ii spui cele intamplate nu sa ne facem de rusine intre noi



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
semafor

[Nigga`]



Status: Offline
(since 28-01-2020 11:24)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 2012, Topics: 190
Location: Bacau

Reputation: 208.1
Votes: 405

    razvan_riglea98yahoo.com 
Post Posted: 11-10-2016, 19:23:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok si ce te agiti asa? Ti-am dat ban pentru ca ai dat retry dupa gag, nu-mi mai apare in consola dar poate verifica un owner, sunt 30 de minute nu e permanent si uite aici:
[*]In cazul in care ati fost supus comenzii de gag sau llama, nu aveti voie sa va reconectati la server pentru a scapa de efectele acestora, pedeapsa: 30-100 minute ban.


-Tati, tati!… Ce inseamna "Champions League"?
- Nu stiu fiule, noi tinem cu Dinamo...
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DPRPICIU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2016 12:59)
Joined: 23 Oct 2015
Posts: 291, Topics: 31
Location: CONSTANTA

Reputation: 147.7
Votes: 6

 
Post Posted: 11-10-2016, 20:21:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

semafor wrote:
Ok si ce te agiti asa? Ti-am dat ban pentru ca ai dat retry dupa gag, nu-mi mai apare in consola dar poate verifica un owner, sunt 30 de minute nu e permanent si uite aici:
[*]In cazul in care ati fost supus comenzii de gag sau llama, nu aveti voie sa va reconectati la server pentru a scapa de efectele acestora, pedeapsa: 30-100 minute ban.

doar owner din cate stiu are voie sa execute comenzi pe un admin.chiar daca e codat doar owner da ban din cate stiu un alt admin trebuie sa bage in consiliu sau cere ban.si 2 daca omu a luat gag de la server asa cum sustine si a dat retry are voie e admin poate a luat din greseala gag de la server...nu mai fiti asa duri cu altii ianinte sa stiti ce si cum,asa am patit si eu azi... mi-a facut scandal ca nam schimbat mapa ca era snow cu 9-9 da nu s.a uitat ca eu faceam demo pe codat deaia nu schimbam..imd mi-a scos ochii.


Don't drive faster than your guardian angel can fly!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
vIEzure

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 03-08-2018 15:42)
Joined: 31 Jan 2013
Posts: 4338, Topics: 1134
Location: United Kingdom

Reputation: 1492.8
Votes: 1174

   
Post Posted: 11-10-2016, 20:38:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Comenzi ai voie sa executi pe alt admin doar daca il prinzi codat.pt asta nu ai nevoie de aprobare.

Si,care e motivul pt care jignesti?Unde ne trezim,pe santier invartind lopata cu mortar?
de vreme ce stii de regula cu,nu e permisa executarea comenzile pe alti admini,cu toate ca tu nu esti,la fel de bine ar trebui sa stii si regula cu,retry dupa gag se sanctioneaza cu ban.
tu nici macar nu erai admin,ca esti slot.
defapt,erai slot.nici pe ala nu il meriti.



7 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by vIEzure, 11 October 2016 18:38



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 26-04-2024, 14:48:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x