User
Pass
2FA
 
 

Cerintele fanilor stelisti

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports
Author Message2006
Reyes

[Assasin]



Status: Offline
(since 26-01-2021 06:34)
Joined: 03 Apr 2007
Posts: 4994, Topics: 443
Location: wAr3.FreaKz.ro

Reputation: 929.9
Votes: 80

     
Post Posted: 20-02-2010, 14:35:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

►Sa imi cer scuze pentru toate fostele glorii jignite: Hagi, Balint, Iordanescu, Adrian Ilie, Boloni si Ion Alexandrescu: Eu imi cer scuze public. Cu Hagi chiar vreau sa ma impac, cu Balint am vorbit intr-o emisiune TV, cu Adrian Ilie si nu l-am jignit niciodat. Imi cer scuze lui Boloni, dar nu pot sa nu-mi ascund drepturile;
►Sa imi cer scuze fata de toti suporterii stelisti pe care i-am jignit si pentru faptul ca am trimis pe bodyguarzii in peluza;
►In relatia suporteri-conducere-club sa nu mai fie pomenit numele lui Argaseala. Singurul acceptat este Basarab Panduru, fost mare jucator la Steaua;
►Interzicerea abuziva a mii de oameni pe stadion;
►Respectarea dorintei noastre de a fi independenti financiar fata de club. Ne delimitam de orice persoana care beneficiaza de foloase materiale de la club in numele suporterilor stelisti.
►Acceptarea tuturor suporterilor interzisi, chiar daca acestia fac parte din AISS: Vom da drumul liber, deschidem portile pentru toata lumea. Se va intra fara buletin, va intra cine va vrea. Dar am si eu o conditie: sa nu se mai injure, mai ales in timpul meciului.
►Accesul la stadion fara buletin: Accept, dar daca vor mai exista injurii, voi baga iar accesul fara buletin. Vreau sa facem o deschidere larga, pentru toata lumea
►Inlesnirea procurarii a cel putin 5% din bilete la meciurile din deplasari
►Permiterea accesului pe stadion cu materiale specifice fenomenului ultras: steaguri, bannere, mesaje si alte materiale care sunt in limita legii: Le accept
►Neamestecarea in alcatuirea echipei, acest drept ii revine antrenorului : Acceptat
►Profesionalism desavarsit in cadrul clubului Steaua, eliminarea nepotismului: Aici le-am explicat ca pot sa-mi angajez nepotii. Ei nu mai vor amestecarea lui Mache la transferuri. Eu oricum nu l-am mai lasat sa se ocupe, pentru astea si-a luat-o el, si pentru Grzelak, Bibiskov si cine a mai venit.
►Cupa sa reprezinte interes, nu mai acceptam eliminarea din cauza folosirii rezervelor;
►Locul 2 sa nu mai fie considerat o realizare. Numai locul 1 conteaza;
►Niciodata patronul sa nu mai apara cu semnele echipelor rivale;
►Niciodata sa nu mai fie folosit numele in interes personal sau politic;

Sper sa le respecte -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Parker

[Criminal]



Status: Offline
(since 29-12-2011 18:53)
Joined: 30 Dec 2006
Posts: 5874, Topics: 195
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 102.7
Votes: 67

Post Posted: 23-02-2010, 23:12:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu le respecta ce ii faci ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OkTaVeL ;x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2010 06:29)
Joined: 24 Feb 2010
Posts: 1, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 77.8
Votes: 4

Post Posted: 06-04-2010, 08:27:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

buna intrebare mha -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports  


The time now is 07-05-2024, 20:53:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x