User
Pass
2FA
 
 

[RO] [Video] Tutorial Death Knight Start Zone Questchain

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message793
boschetaru77

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2022 16:24)
Joined: 08 Feb 2016
Posts: 51, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 307.8
Votes: 4

Post Posted: 22-11-2016, 19:21:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta cred ca va fi ultimul tutorial video care va avea topic pe acest forum voi face in continuare video cu ghiduri pt restul contentului de wow dar nu voi mai posta pe forum sa fac nenumarate topicuri cine va fi curios sa vada despre ce e vorba va trebui sa intre direct pe youtube si sa imi verifice video de pe canal


Ghidul pentru Death Knight questline este Aici enjoy.


Planul este in felul urmator
- intro rase si raciale (cum sa alegi o rasa potrivita pt ce ai nevoie)
- notiuni de baza pentru specurile cele mai cunoscute de mine
- profesii si cum sa alegi cele mai bune pentru ce ai nevoie
- reputatii si cum sa obtii exalted cu factiunile de pandaria
- lets play wow freakz (cum ar trebui sa decurga daily grind pt valor, reputatii samd)
- gameplay wow freakz dungeons, scenarii, lfr samd (sper sa invat sa fac streaming pana la acest ultim pas care cel mai probabil va fi undeva in ianuarie-februarie in functie de ce timp liber am)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 13:56:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x