User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Va rog sa verificati putin - Scuzati off topic.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message288
Caen

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2016 20:57)
Joined: 24 Nov 2016
Posts: 2, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 24-11-2016, 22:52:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va cer scuze pentru off topic, dar nu stiam unde pot posat ceva de genu.
In reclamatia urmatoare nu am fost lamurit cu nimic. https://forum.wow-freakz.com/REZOLVAT-Reclamatie-admin-Raj-Ban-temporar-aiurea-kick-uri-aiurea-t442670.html


Eu nu am cerut o sanctiune a adminului respectiv, nu am zis ca vreau ceva anume, am cerut doar o lamurire, de ce nu sunt lasat sa joc. Probabil dupa acele 10 min de ban daca intram primeam mai mult... E total aiurea. Raj, cum nu am jucat pe acest server? de ce in consola imi scrie sa vin aici sa reclam? De ce nu-mi zici tu serveru pe care am jucat? De ce nu-mi dai simplu motiv pentru care am primit kick-uri si ban-ul acela? Frate, inteleg daca imi dai un motiv, nu am 11 ani sa nu inteleg, dar ce faci tu e bataie de joc. Nu inteleg de ce nu raspunde un superior la reclamatie si ao dreptul sa-ti raspunzi singur, e ca si cum in viata reala te-ai judeca singur. Nu te inteleg, in fine.

Scuzati-ma pentru off-topic, succes in continuare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-11-2016, 22:57:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma omule ai gresit serverul... intra pe sinn (adica aici https://forum.wow-freakz.com/Cereri-unban-Reclamatii-f3220.html ) si fa cerere daca ai primit ban de 10 minute inseamna ca ai vb urat nu mai fa topicuri aici degeaba te rog. apare numele acestu server in caz ca nu sunt admini acolo sa intri aici sa chemi unu serverele war5.freakz.ro si sinn.freakz.ro sunt infratite dar daca ai luat ban acolo fa acolo cerere de unban sau reclamatie

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Raj

[#rehabisforquitters]



Status: Offline
(since 17-08-2018 16:54)
Joined: 02 Dec 2014
Posts: 3864, Topics: 118
Location: Bucuresti

Reputation: 788.5
Votes: 60

 
Post Posted: 25-11-2016, 10:39:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Caen...ai luat kick de 2 ori pt ca foloseai microfonul. Daca citeai regulamentul ai fi vazut ca acest lucru este interzis. Daca nu te-ai potolit , atunci ai luat ban 10 minute. Simplu si la obiect. Nu inteleg ce te plangi atat pentru un ban de 10 minute. Ceea ce fac eu nu este bataie de joc, asa ca te rog termina cu prostiile astea copilaresti. Daca vrei sa mai faci inca o reclamatie poti sa faci oricand pe war6 ( asta fiind serverul pe care ai jucat) : https://forum.wow-freakz.com/Cereri-unban-Reclamatii-f1728.html

Uita ceea ce ai invatat pentru a-ti aminti ceea ce stii!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by goguletz BIRGAOANU, 25 November 2016 09:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 27-04-2024, 04:24:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x