User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Pro

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2534
FisherKill

[Fishing addict]



Status: Offline
(since 09-11-2019 20:12)
Joined: 02 Apr 2015
Posts: 631, Topics: 82
Location: Paris, France

Reputation: 18
Votes: 233

     
Post Posted: 12-12-2016, 22:40:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : ciac noris #loveparis
Numele adminului reclamat : Pro
Data si ora : 22:30
Motiv reclamatie : Injura ca la el acasa.
Alte detalii : In plus de asta se baga CT pe fiecare mapa, 50% din timp e AFK in loc sa lase si pe altii, as vrea sa vad si eu unde scrie ca are voie si am sa revin cu alte demo/ss
Dovada (se accepta doar print la consola / demo) : SS 1, SS 2, SS 3

P.S reclamatia e doar pentru injuraturi, o sa revin mai tarziu pentru restul.


ish for un, not for food.
_____/'\______/'\_____
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DaNuTzz/DaNuTzz

[Jb.Freakz.Ro|DaNuTzz]



Status: Offline
(since 05-11-2023 21:52)
Joined: 08 Jun 2015
Posts: 3205, Topics: 120
Location: Bacau l Roumanie , Romania.

Reputation: 272.9
Votes: 33

       
Post Posted: 13-12-2016, 14:52:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro
-1 av verbal
sa aibe grija cu limbajul



Casuta Vocala: DaNuTzz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Liviu00

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-10-2021 14:32)
Joined: 28 May 2016
Posts: 89, Topics: 11
Location: Bacau

Reputation: 19.2
Votes: 3

     
Post Posted: 13-12-2016, 15:44:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro. A avut un limbaj necorespunzator unui admin.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GeorgeFcp

[☆_☆]



Status: Offline
(since 18-06-2019 18:43)
Joined: 16 Dec 2014
Posts: 2150, Topics: 61
Location: Ploiesti

Reputation: 14.8
Votes: 118

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 13-12-2016, 15:56:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alba


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ProVIP

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2018 14:17)
Joined: 29 Jan 2016
Posts: 230, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 194.1
Votes: 8

Post Posted: 13-12-2016, 20:09:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnule ciac noris #loveparis afirm ca am spus cuvantul "plm" dar am si motive intemeiate pentru al folosi:
1. Prima ta imagine : A fost comanda intre admini --> Nu aveti voie sa dati comenzi intre admini [ exceptie facand doar cazurile extreme, exemplu cand da destroy la tot serverul
2. A doua ta poza face referire la a treia ta poza in care am specificat : Ce "cuvantul " "plm" ?
3. A treia ta poza face referire la fk care sa facut ( kill la jumatate de echipa ) pintre care am fost si eu si am stat in celula , ce specifici sa spun " multumesc ca m-ai ucis? "
4.Cuvantul "plm" are mai multe intelesuri , tu ce intelegi prin acest cuvant??
5.Ai mai jos regula pe care specific ca Drogatul a adaugat-o deci ce problema ai avea daca intru ct?
"Vip Jb.Freakz.Ro
Ce cuprinde VIP?
-Primiti comenzile jbe_nomic,jbe_open,va bagati la ct cand vreti,puteti da retry. "
6."Data si ora : 22:30 " unde este data , si specific caci dovezile tale sunt un colaj de poze nu sunt facute la ora "22:30"
7. Tu ma acuzi "pentru injuraturi" , eu nu vad injuratura unde este. Vrei sa vezi ce inseamna niste injuraturi pe server? Ai mai jos un link cu injuraturi pe server:
http://imgur.com/a/CNsnB

Deci as vrea sa prezinti exact poze in care "injur ca la mine acasa" ( daca sti cum injur acasa inseamna ca ma cunosti , as vrea sa discutam fata in fata) nu doar poze in care se folosescc abrevieri ( prescurtari)!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sn!per

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2017 13:53)
Joined: 09 Oct 2016
Posts: 64, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 19.3
Votes: 4

 
Post Posted: 13-12-2016, 20:13:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"PLM"=plec la magazin.

Respectã sã fii respectat.
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FisherKill

[Fishing addict]



Status: Offline
(since 09-11-2019 20:12)
Joined: 02 Apr 2015
Posts: 631, Topics: 82
Location: Paris, France

Reputation: 18
Votes: 233

     
Post Posted: 13-12-2016, 22:54:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ProVIP wrote:
6."Data si ora : 22:30 " unde este data , si specific caci dovezile tale sunt un colaj de poze nu sunt facute la ora "22:30"
7. Tu ma acuzi "pentru injuraturi" , eu nu vad injuratura unde este. Vrei sa vezi ce inseamna niste injuraturi pe server? Ai mai jos un link cu injuraturi pe server:
http://imgur.com/a/CNsnB

Deci as vrea sa prezinti exact poze in care "injur ca la mine acasa" ( daca sti cum injur acasa inseamna ca ma cunosti , as vrea sa discutam fata in fata) nu doar poze in care se folosescc abrevieri ( prescurtari)!


Screenshot-urile au fost facute ieri 13/12/16, toate injuraturile alea le-ai spus cat timp am fost eu on, deci de la vreo 21:45 pana la 22:30, doar nu vrei sa pun ora exacta la fiecare injuratura.
Si nu, nu cred ca in contextul tau, PLM inseamna plec la magazin. Tin sa precizez ca eu am luat gag de vreo 2 ori cand am spus asta chiar daca nu am spuso unui player in particular.
Cu regula aia la VIP e super, deja nu ai cum sa faci o runda la CT, vip dau open cu deagle incontinu, te orbesc.. doar regula aia mai lipsea ca sa poata da si retry (asta inseamna retry la un day) si sa stea CT cate runde vrea el.


ish for un, not for food.
_____/'\______/'\_____
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ProVIP

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2018 14:17)
Joined: 29 Jan 2016
Posts: 230, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 194.1
Votes: 8

Post Posted: 13-12-2016, 23:05:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Ti se pare ca cuvantul "plm" ti-a fost adresat personal tie?
2. Cred ca nu sti definitia cuvantului "plm" am sa te luminez eu : http://adacomputers.ro/ro/ce-este-plm
3. Ai mentionat "in contextul tau " dezvolta ceea ce vrei sa spui prin " in contextul tau"
4. Repet daca ai ceva impotriva VIP-ului te rog discuta cu Detinatorii in cazul de fata cu Dnul Drogatul.
5. Ai mentionat "toate injuraturile le-ai spus cand am fost eu on " sunt nedumerit ce injuraturi , te rog sa prezinti dovezi clare nu ss-uri care contin abrevieri!
6. Tot nu ai spus ce intelegi tu prin cuvantul "plm"!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geov

[Creep]



Status: Offline
(since 01-01-2018 17:11)
Joined: 23 Dec 2014
Posts: 726, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 34

Post Posted: 14-12-2016, 14:49:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GeorgeFcp wrote:
Alba

Alba?La ce alba av / av verbal? Nu stiu de cand se voteaza cu bile albe / negre la cerere dar ma rog.

Sn!per wrote:
"PLM"=plec la magazin.

No bravo sniper. Tura viitoare citeste si ce scrie in demo poate se leaga o logica :"DATE-N PLEC LA MAGAZIN CA NICI NU AM MISCAT" nu prea are logica. Decat sa lasi commenturi la misto ca sa se vada acolo ca ai postat mai degraba nu le lasa deloc.Plus ca e dovada clara de favorizare care se pedepseste si ea.

Pro, chiar daca nu am dovezi, dar te porti destul de arogant. A dat comanda Simon spune dati din cap ( ca si cum ai zice da ) si dupa, sa vada lumea cat e el de tare da comenzi gen mai sunteti prosti? Mai sugeti pl? Pai da no? Nu se face asa frate mai ales ca esti admin... Si acum da dovada de aroganta la raspunsurile din reclamatie : plm e abreviere de la Product Lifecycle Management pentru el e ca si cum toti am fi prosti si nu ne dam seama. Consider ca aceasta reclamatie e de 1 Av Verbal/1 Av dar, a devenit de 1 Av singur in clipa cand incearca sa ne duca pe toti de nas si nu isi asuma responsabilitatea pentru greseala lui .

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sn!per

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2017 13:53)
Joined: 09 Oct 2016
Posts: 64, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 19.3
Votes: 4

 
Post Posted: 14-12-2016, 14:52:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da,adevarul este ca o sa fiu pedepsit pe forum -

Respectã sã fii respectat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ProVIP

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2018 14:17)
Joined: 29 Jan 2016
Posts: 230, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 194.1
Votes: 8

Post Posted: 14-12-2016, 16:20:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Tu ce intelegi prin acea abreviere??
2. Si nu cred ca esti in pozitia in care sa imi vorbesti mie de o abreviere cand tu iti permiti sa vorbesti cum vrei tu , in cazul de fata vocabuar vulgar : http://imgur.com/a/VIDBz
3. Din cate ai scris mai sus spui ca Sn!per ma favorizeaza , prin ce ma favorizeaza? Ca si-a dat cu parerea ? Este admin are voie sa raspunda la reclamatii si cereri. Si inca ceva la aceasta chestie , nu stiu unde ai vazut tu regula cu favorizarea si nu stiu ce vrei sa spui prin pedeapsa dar amice cred ca ai gresit serverul , singura regula de favorizare este regula 24 , daca nu o sti ti-o reamintesc eu :
"24. Adminul nu are voie sa foloseasca comenzi la zilele speciale in favoarea lui."
4. Daca nu sti de cand sa schimbat regulamentu te-aş ruga sa te duci sa il citeşti / reciteşti. Iti las mai jos un link in care vei intelege votarile:
https://forum.wow-freakz.com/Aplicatie-pentru-comisie-t317670.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geov

[Creep]



Status: Offline
(since 01-01-2018 17:11)
Joined: 23 Dec 2014
Posts: 726, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 34

Post Posted: 14-12-2016, 16:58:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ProVIP wrote:
1.Tu ce intelegi prin acea abreviere??


Ce fel de intrebare e asta filozofule?Vrei sa te dai mai destept decat esti cred. Inteleg ce intelegi si tu [ un grup de cuvinte care contine un cuvant vulgar ], dovada fiind facuta in screenshoturile de mai sus si termina cu aceasta intrebare stupida.

ProVIP wrote:
2. Si nu cred ca esti in pozitia in care sa imi vorbesti mie de o abreviere cand tu iti permiti sa vorbesti cum vrei tu , in cazul de fata vocabuar vulgar :

http://imgur.com/a/VIDBz


Ti-am vorbit asa cand am intrat pe server dupa ce ai aplicat "comanda" ce am spus-o mai sus si am luat gag pentru acele cuvinte de la Tweety. Si sa stii si tu e o diferenta intre admin si jucator. Un admin nu vorbeste vulgar [ sau asa ar trebui ], iar in caz ca o face nu primeste gag de la ceilalti admini ( sau asa se intampla de obicei ), pe cand un player poate primi gag/kick/ban.Asa-i sau nu-i asa?

ProVIP wrote:
3. Din cate ai scris mai sus spui ca Sn!per ma favorizeaza , prin ce ma favorizeaza? Ca si-a dat cu parerea ? Este admin are voie sa raspunda la reclamatii si cereri. Si inca ceva la aceasta chestie , nu stiu unde ai vazut tu regula cu favorizarea si nu stiu ce vrei sa spui prin pedeapsa dar amice cred ca ai gresit serverul , singura regula de favorizare este regula 24 , daca nu o sti ti-o reamintesc eu :
"24. Adminul nu are voie sa foloseasca comenzi la zilele speciale in favoarea lui."


"PLM" e clar ca in acel context nu are sensul propozitiei plec la magazin haide sa dam cartile pe fata totusi. Sniper ori a comentat "la misto" ori incearca sa te acopere.

ProVIP wrote:
4. Daca nu sti de cand sa schimbat regulamentu te-aº ruga sa te duci sa il citeºti / reciteºti. Iti las mai jos un link in care vei intelege votarile:
https://forum.wow-freakz.com/Aplicatie-pentru-comisie-t317670.html


Drogatul ;X wrote:

Sistemul de vot va fi in felul urmator !
Bila Alba+ motive [ esti acitv, te comporti bine....etc ]
Bila Neagra + motive [ nu esti activ, injuri, n-ai un comportament bun ]

Cred ca nu ai inteles tu la ce se refera acest sistem asa ca lasa-ma sa te lamuresc, este pentru zona de cereri admine.


Aceasta este partea pentru comisie:

Drogatul ;X wrote:

[ pentru comisie si jucatori ]

* Reclamatul va avea dreptul la 3 posturi inclusiv postul cu reclamatia !
* Reclamantul va avea dreptul la 3 posturi !
* Posturile in plus nu vor fi luate in considerare !
* Pentru posturile in exces, spam, off-topic se va da interdictie !

D-aia am spus faza cu bila alba/neagra, imi asum gestul de a raspunde in aceasta reclamatie si voi suporta consecintele nu iti fa tu griji pentru asta.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GeorgeFcp

[☆_☆]



Status: Offline
(since 18-06-2019 18:43)
Joined: 16 Dec 2014
Posts: 2150, Topics: 61
Location: Ploiesti

Reputation: 14.8
Votes: 118

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 14-12-2016, 17:57:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma prietene, ești cumva detinator sa mi spui cum sa votez? Am zis alba av deoarece eram pe sv


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 14-12-2016, 23:16:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am sa citesc tot.Nu mai scrieti.


Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 19-12-2016, 12:24:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 av.


Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Drogatul ;X, 19 December 2016 10:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-03-2024, 09:07:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x