User
Pass
2FA
 
 

Prima data cand un arbitru primeste cadouri pe teren :) Cristi Balaj nu si-a putut stapani

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports
Author Message579
Summer :)
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-12-2016 13:36)
Joined: 13 Dec 2016
Posts: 1136, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: -351
Votes: 38

 
Post Posted: 19-12-2016, 21:12:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Am avut mai multe emotii decat credeam. Si dimineata, cand m-am trezut, au fost lacrimi. Nu m-au ajutat nici colegii, ca m-au sunat si au plans si ei la telefon. Dorinta mea ar fi sa simta toata lumea ce simte un arbitru, suporterii sa intre in pielea unui arbitru. Un arbitru nu poate avea parerea a milioane de spectatori, care ar lua cinci decizii diferite.

Meciul in fata a 85.000 de spectatori si reactiile pe plan international la adresa mea. Este vorba despre Milan - Auxerre. S-a spus ca puteam realiza mai multe. Atat am putut sa duc, mereu la un joc mi-am dorit sa nu gresesc. N a existat an fara greseli, asa cum nu exista campionat in lume fara greseli. Am aratat si eu ca sunt pamantean, insa am incercat mereu sa fiu cat mai bun. Cred in viitorul lui Hategan, dar si in viitorul celorlalti arbitri, pentru ca si ei merita. Important e sa fie seriosi si sa munceasca. Eu i-am aparat mereu, am tinut la ei", a spus Cristi Balaj dupa meciul de la Medias, ultimul din cariera sa.

UPDATE | Cristi Balaj a avut parte de o surpriza inaintea ultimului sau meci, Medias - Astra. Acesta a primit un premiu pentru intreaga activitate si a fost aplaudat. Centralul de 45 de ani nu si-a putut stapani lacrimile.


@Summer

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports  


The time now is 29-09-2024, 19:54:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x