User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Cerere Unban

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1179
Deneseu112

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2017 20:53)
Joined: 18 Sep 2016
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2

Post Posted: 21-12-2016, 20:48:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut , sunt ParinteleDeneseu112 , probabil ma stii , am primit in seara asta ban pe tuscan parca , ora 8:40 cam asa ... de la BEB@ , din cauza ca mi`a dat slay ca nu puteam sa iau bomba ca era sub masina si i`am zis exact asa , ca sa fiu sincer : "esti idiot ? era bomba sub masina , cum plm vroiai sa o iau ? " asta in condiitiile in care toti radeau pe chat pe tema , ca bomba era sub masina .....si el mi`a dat ban dupa ce msx mi`a dat gag ... e normal ? multumesc frumos!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 21-12-2016, 20:52:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Edit si fa dupa modelul asta



Nick-ul (cu care erai in momentul banari):
Data + ora (cand s-a petrecut incidentul):
Harta (pe care s-a produs incidentul):
Admini online (care erau pe server in acel moment):
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie):
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban):
Dovada (in cazul unui abuz):
Ip-ul: (Click sa-ti afli ip-ul):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gareth Bale<3

[mSx-]



Status: Offline
(since 10-12-2019 15:02)
Joined: 05 Jan 2015
Posts: 1392, Topics: 81
Location: Iasi

Reputation: 68.6
Votes: 182

Post Posted: 21-12-2016, 20:52:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuie sa respecti modelul, harta a fost nuke si banul a fost de 10 minute doar
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 21-12-2016, 21:02:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Era harta nuke. Tu erai tero. De trei runde numai pe casa stateai.
La un moment dat ti-am dat slap...sa te duci la BMB...mai erau circa 20 de secunde din runda...si tu tot pe casa stateai. Te-ai dus dupa bmb...adevarat..era sub acel camion si nu ai putut sa o iei. Slay ti-am dat pentru ca pana nu ti-am dat slap..nu aveai treaba cu bomba.
Quote:
Jocul este free game, puteti juca cum vreti luand in considerare regulile de mai sus. O mica exceptie insa: daca sunteti ultimul ramas in viata incercati sa mergeti la bomba/ostatici pentru a nu tine o echipa intreaga asteptand dupa tine, risti sa iei slap/slay.

Dupa ai zis ce ai zis...si ti-am dat ban 10 minute pentru a te calma...si pentru ca m-ai facut idiot.

Quote:
Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza

Nu e prima data cand jignesti pe cineva..te-am mai surprins facand asta...si te rog sa n-o mai faci.
Poate acum o sa ziceti ca de ce i-am dat ban pentru atata tot...ca pana la urma e doar o vorba. I-am dat pentru ca daca ii lasi asa ajung sa iti sara in cap la un moment dat..si nu vreau sa se ajunga la asta.
O seara buna!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Dark Wolf

[Born To Kill]



Status: Offline
(since 20-03-2020 17:38)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 678, Topics: 25
Location: Piatra-Neamt

Reputation: 360.8
Votes: 12

 
Post Posted: 21-12-2016, 21:34:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banul a fost dat pe merit... Si eu as fi facut la fel!!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 21-12-2016, 21:49:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

parerea mea slay-ul a fost meritat si nemeritat parinte daca stiai ca bmb e sub camion trebuia sa te duci sa omori sau sa mori nu sa stai la panda pana se termina runda iar beba pt bm in momentul ala nu se putea da ca era sub camion iar banul a fost meritat am observat ca in ultimu timp admini is luati in ra injurati etc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 21-12-2016, 21:49:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*BeB@ wrote:
Era harta nuke. Tu erai tero. De trei runde numai pe casa stateai.
La un moment dat ti-am dat slap...sa te duci la BMB...mai erau circa 20 de secunde din runda...si tu tot pe casa stateai. Te-ai dus dupa bmb...adevarat..era sub acel camion si nu ai putut sa o iei. Slay ti-am dat pentru ca pana nu ti-am dat slap..nu aveai treaba cu bomba.
Quote:
Jocul este free game, puteti juca cum vreti luand in considerare regulile de mai sus. O mica exceptie insa: daca sunteti ultimul ramas in viata incercati sa mergeti la bomba/ostatici pentru a nu tine o echipa intreaga asteptand dupa tine, risti sa iei slap/slay.

Dupa ai zis ce ai zis...si ti-am dat ban 10 minute pentru a te calma...si pentru ca m-ai facut idiot.

Quote:
Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza

Nu e prima data cand jignesti pe cineva..te-am mai surprins facand asta...si te rog sa n-o mai faci.
Poate acum o sa ziceti ca de ce i-am dat ban pentru atata tot...ca pana la urma e doar o vorba. I-am dat pentru ca daca ii lasi asa ajung sa iti sara in cap la un moment dat..si nu vreau sa se ajunga la asta.
O seara buna!!


Nici nu trebuia sa ma uit la cerere, exista un model, nu e pus degeaba.

A procedat conform regulamentului. Case closed, alta data citeste regulamentul, sau intru eu, ma gasesti intr-o stare nasoala si te banez permanent, pentru ca nu suport nesimtirea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 21 December 2016 19:50



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 28-03-2024, 13:16:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x