User
Pass
2FA
 
 

Cereri upgrade

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message893
[A]dmiralRafy

[inactiv]



Status: Offline
(since 05-12-2019 17:25)
Joined: 17 Sep 2016
Posts: 680, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 2.8
Votes: 27

     
Post Posted: 29-12-2016, 21:11:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cum spune si titlul, incepand de astazi, 29.12.2016 se vor face cereri upgrade.

Model cerere upgrade :

Nume :
De ce vrei upgrade (raspuns mai complex) :
Accepti regulamentul pub.freakz.ro? :
Poti contribui cu 1 boost pe luna ? da/nu :

Niste conditii pentru cererea upgrade :

Sa nu aveti antecedente cu ceilalti admini / playeri ;
Sa aveti gradul de 3 saptamani o luna;
Daca ati fost respins, o noua cerere upgrade o puteti face peste 3 saptamani ;

Accesele se vor da dupa urmatoarele criterii :

Pentru Administrator aveti nevoie de minim 30 ore jucate + scor
Pentru Moderator aveti nevoie de minim 50 ore jucate +scor
Pentru Co-Owner aveti nevoie de activitate intensa + donatii si GANDIRE RATIONALA SI SA FITI CU CAPUL PE UMERI ---> aici veti primi si acces moderare pe forum .
Pentru Owner nu mai sunt locuri.

Mentionez ca cererile de upgrade se vor face in acest topic!

*Stafful PUB are dreptul de a va da respins fara instiintare daca modelul este incalcat sau pur si simplu nu sunteti in concormitate cu cerintele necesare pentru a dispune de privilegii.



Last edited by [A]dmiralRafy on 01-01-2017, 13:30:01; edited 2 times in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mo UMANGOZAURUL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2017 20:30)
Joined: 29 Dec 2016
Posts: 18, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 3.6

Post Posted: 31-12-2016, 22:54:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume : Mo
De ce vrei upgrade (raspuns mai complex) : As dori sa primesc upgrade deoarece, din punctul meu de vedere, sunt aprox. cel mai activ helper de pe acest server, si consider ca imi fac treaba destul de bine, chiar imi pare rau ca i-am dat ban aiurea lui crystea, dar tragea suspect de bine si mna...am doar un warn, dar consider ca v-am castigat increderea si sunt pregatit pentru functia de ADMINISTRATOR...E si revelionul in seara asta si m-am gandit ca o sa fiu mult mai bun cu toti playerii si le voi face pe plac mai mult decat inainte, plus ca imi place foarte mult culoarea din chat de la adminsitrator(dar asta nu conteaza). In concluzie, doresc functia de administrator datorita faptului ca ma consider pregatit pentru aceasta functie si ma consider pregatit sa o tin in frau. Desigur, daca voi obtine aceasta functie, nu voi uita sa imi respect gradele inferioare si superioare, acest aspect e pe primul loc. Chiar daca nu am 30 de ore jucate, consider ca as putea sa fiu destul de activ ca sa ajung la aceste ore in timp folositor si rapid.
Accepti regulamentul pub.freakz.ro? : Normal. Altfel, nu as fi ajuns helper.
Poti contribui cu 1 boost pe luna ? da/nu : Din pacate nu..

HAPPY NEW YEAR!@@@@@

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[A]dmiralRafy

[inactiv]



Status: Offline
(since 05-12-2019 17:25)
Joined: 17 Sep 2016
Posts: 680, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 2.8
Votes: 27

     
Post Posted: 01-01-2017, 13:30:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mo UMANGOZAURUL wrote:
Nume : Mo
De ce vrei upgrade (raspuns mai complex) : As dori sa primesc upgrade deoarece, din punctul meu de vedere, sunt aprox. cel mai activ helper de pe acest server, si consider ca imi fac treaba destul de bine, chiar imi pare rau ca i-am dat ban aiurea lui crystea, dar tragea suspect de bine si mna...am doar un warn, dar consider ca v-am castigat increderea si sunt pregatit pentru functia de ADMINISTRATOR...E si revelionul in seara asta si m-am gandit ca o sa fiu mult mai bun cu toti playerii si le voi face pe plac mai mult decat inainte, plus ca imi place foarte mult culoarea din chat de la adminsitrator(dar asta nu conteaza). In concluzie, doresc functia de administrator datorita faptului ca ma consider pregatit pentru aceasta functie si ma consider pregatit sa o tin in frau. Desigur, daca voi obtine aceasta functie, nu voi uita sa imi respect gradele inferioare si superioare, acest aspect e pe primul loc. Chiar daca nu am 30 de ore jucate, consider ca as putea sa fiu destul de activ ca sa ajung la aceste ore in timp folositor si rapid.
Accepti regulamentul pub.freakz.ro? : Normal. Altfel, nu as fi ajuns helper.
Poti contribui cu 1 boost pe luna ? da/nu : Din pacate nu..

HAPPY NEW YEAR!@@@@@


Up administrator, ti-am scos si warn-ul pentru ca ai fost activ zilele astea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alexxx112

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2017 16:43)
Joined: 27 Dec 2016
Posts: 4, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 01-01-2017, 15:22:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume : w0w^Sm0k3
De ce vrei upgrade (raspuns mai complex) : As dori sa primesc upgrade deoarece,sunt activ.Si eu cred ca sunt pregatit pentru a primi administrator.Chiar daca nu am 30 de ore o sa fac,deoarece o sa fiu activ aproape tot mereu.
Accepti regulamentul pub.freakz.ro? : Sigur.
Poti contribui cu 1 boost pe luna ? da/nu : Nu stiu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bobi!

[Ag. de poliție]



Status: Offline
(since 28-12-2023 22:52)
Joined: 07 Sep 2016
Posts: 4763, Topics: 1195
Location: Vrancea

Reputation: 1040
Votes: 304

 
Post Posted: 02-01-2017, 13:08:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alexxx112 wrote:
Nume : w0w^Sm0k3
De ce vrei upgrade (raspuns mai complex) : As dori sa primesc upgrade deoarece,sunt activ.Si eu cred ca sunt pregatit pentru a primi administrator.Chiar daca nu am 30 de ore o sa fac,deoarece o sa fiu activ aproape tot mereu.
Accepti regulamentul pub.freakz.ro? : Sigur.
Poti contribui cu 1 boost pe luna ? da/nu : Nu stiu.

Ma mai gandesc ce fac cu tine, ai niste scapari acolo.
Also, de acum cereri le faceti la sectiunea Cereri admin, nu toti adminii au acces aici si e banal.
Thanx!


Pariuri Sportive | Tournaments | Music Contests

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 22:29:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x