User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] reclamatie Pic@

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message971
DooM12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2017 14:50)
Joined: 02 Jan 2017
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 02-01-2017, 13:20:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Consider ca am luat ban pe nedrept

- Numele tau : DooM
- Numele adminului reclamat : P!C@
- Harta, ora si data faptei reclamate :13:07:23, 02 January 2017 de_mjolby6
- Motivul / Regula incalcata : am cerut unui admin ,,Ain't even that pro" sa dea un WG ca parea suspect si P!C@ ma ameninta mi-a dat kick si cand i-am zis ca ii fac plangere pe forum mi-a dat ban 15 min.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola :http://imgur.com/a/yAcup

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 02-01-2017, 13:34:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai reclamat ca Ain't are cod, ti-am spus ca nu are, ti-a spus si el apoi ai continuat sa spamezi incontinuu pe u@ ca tu vrei sa-si faca poze, ca tu vrei sa sa-si faca nu stiu ce test si te-am rugat sa termini dar nu ai vrut. Ti-am dat un kick sa te calmezi si sa nu mai scrii non stop pe chat apoi ai inceput sa ameninti cu reclamatii.
Cand lumea iti spune ca e x e curat si tu continui sa crezi contrariul te pui frumos spectator, ii faci demo si-l pui pe forum, nu spamezi non stop chatul.




3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DooM12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2017 14:50)
Joined: 02 Jan 2017
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 02-01-2017, 13:51:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am cerut sa dea WG ,,daca stii ce e ala" dar tu te bagai mereu peste mine. Este normal ca cel acuzat sa isi sustina nevinovatia. Tu nu aveai ce cauta in acea discutie si punct. Din demo nu se vede daca are norecoil sau nu. Din WG iti arata ce cfg foloseste.
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 02-01-2017, 14:03:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DooM12 wrote:
Am cerut sa dea WG ,,daca stii ce e ala" dar tu te bagai mereu peste mine. Este normal ca cel acuzat sa isi sustina nevinovatia. Tu nu aveai ce cauta in acea discutie si punct. Din demo nu se vede daca are norecoil sau nu. Din WG iti arata ce cfg foloseste.

Nu se vede din demo? e clar, esti un copil alintat care vrea ca toata lumea sa faca ce zice el. Demo-ul este singura dovada care nu poate fi contrazisa, terminati cu prostia aia de wg, ala e un script in care bagi niste cifre? ce citeste ala? bagi niste cifre care sunt date aleatoriu si vai iti ghiceste daca ai cod sau nu, fiti seriosi. Trebui sa ii dai un fisier care sa fie scanat, nu pui cifre la intamplare si astepti sa vezi ce scrie, maine poimaine o sa va spuna sa va bagati ip-ul si primiti prognoza meteo, fiti seriosi. Cand un admin sau mai multi iti spun sa termini ca deranjezi, termini si ii faci demo daca vrei, nu spamezi aiurea sau ameninti cum ai facut acum ca ajungi iar la ban. Incearca sa fii mai calculat, mai diplomat si totul va fi ok.




5 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DooM12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2017 14:50)
Joined: 02 Jan 2017
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 02-01-2017, 16:01:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca iti permit sa ma faci ,,copil". De unde reiese ca sunt copil?
Cred ca si tu trebuie sa iti revizui comportamentul si sa fii mai calm, puteai vorbii destul de clar si sa imi zici sa fac demo pe server nu trebuia sa dai kick aiurea. Si sa stii ca am trecut de foarte mult timp de zona ,,copilariei"

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
(--eRRoR--)

[Creep]



Status: Offline
(since 25-07-2019 22:06)
Joined: 12 Aug 2016
Posts: 718, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 175.6
Votes: 8

Post Posted: 02-01-2017, 16:06:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu este nimeni oblogat sa iti dea WG ! ai o nelamurire nu te iei dupa nimeni demo si imediat forum !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 02-01-2017, 17:05:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DooM12 wrote:
Nu cred ca iti permit sa ma faci ,,copil". De unde reiese ca sunt copil?
Cred ca si tu trebuie sa iti revizui comportamentul si sa fii mai calm, puteai vorbii destul de clar si sa imi zici sa fac demo pe server nu trebuia sa dai kick aiurea. Si sa stii ca am trecut de foarte mult timp de zona ,,copilariei"

Reiese din comportamentul tau de pe server, ai spamat incontinuu chatul desi ti-au zis toti ca e curat. Eu nu am ce sa revizui, ti-am explicat si pe server sa termini si ai inceput sa faci si mai urat, ca un copil. Logs:
Spoiler:

Data viitoare dovedeste ca ai trecut de stadiul copilariei, nu te comporta ca un pusti razgaiat ca nu merge aici.
P.S.
Quote:
vorbi nu vorbii
imi dai nu am dai




6 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -P!C@-, 02 January 2017 15:07



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 29-06-2024, 13:44:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password