User
Pass
2FA
 
 

Unban request

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message734
Healz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-03-2010 21:17)
Joined: 22 Feb 2010
Posts: 8, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 69.1
Votes: 4

 
Post Posted: 03-03-2010, 23:11:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name: Healz
Account name: klin
IP: 85.121.25.65
GM responsabil: Shockeru
Motiv: hack
Ceva ce doriti sa adaugati: Problema cum o vad eu eu este ca defapt nu am facut nimic rau si nu am folosit nici un hack. Pentru cei care nu stiti ce am facut eu, am bagat un ADDON pt WoW, care are anumite functii(nu vreau sa fac publicitate) printre care si o functie de ColorChat printre care poti scrie ca sa apara ca si cum ar fi un GM si alte modele ale functiilor unui server de wow(system messaje.. s.a.m.d)reparat fiind pe alte servere
Eu am dat sa vad cum se vede un sistem mesaje(fals bineinteles, cine stia isi dadea seama) cu mesajul ca se va da wipe nefiind constient cum va aparea... iar atunci cand am vrut sa scriu iar ca a fost un TEST si ca NU e adevarat, deja primisem ban pe 666d...totul a durat cateva secunde si pentru asta eu am pierdut tot ce am muncit - si imi pare foarte rau. Eu sper sa gasesc intelegere la admin/owner si promit ca o sa fiu un jucator model fara nici o problema.Atat am avut de spus, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sp|der.FTW
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2010 06:21)
Joined: 07 Feb 2010
Posts: 69, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 8
Votes: 14

Post Posted: 04-03-2010, 09:02:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mi se pare normal , bafta ! ne vedem peste 666d !

 
Staff message (healu):
 
esti tu cumva gm si iei deciziile? NU!




contact: [email protected]
skype:cstrike_spider
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
healu

[Bolnav cu nervii]



Status: Offline
(since 27-10-2013 11:42)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 1134, Topics: 13
Location: Descent into Madness

Reputation: 71.1
Votes: 10

 
Post Posted: 04-03-2010, 15:01:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stiai foarte bine ca este interzis, te-a mancat undeva si ai platit.
Banul ramane.


"I am always outnumbered, but never outmanned."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by healu, 04 March 2010 13:04



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 08:22:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x