User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Cerere ban "Sanchez"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message661
Qwertyy

[Two steps from Hell]



Status: Offline
(since 26-10-2019 09:49)
Joined: 18 Apr 2014
Posts: 2359, Topics: 131
Location: Buzau

Reputation: 366.2
Votes: 281

 
Post Posted: 07-01-2017, 03:15:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Sanchez
Harta: awp_india
Ip: 86.120.85.29
Motiv: Aim
Dovada: http://www21.zippyshare.com/v/8oFF76Uy/file.html

I-am zis adminului pikachiuu sa se uite si sa-i dea ban, dar nu .. el juca linistit si incerca sa-mi dea kick. Sa nu aud ca erai afk, ca te minti singur. Stii bine ca jucai sau ma rog, erai spec dar erai la calculator. Vedeai ce se intampla pe server. Sa nu mai zic, ca mai erau 8 minute din mapa, iar tu nu ai dat vot.

http://www21.zippyshare.com/v/oFKFUKkW/file.html
http://www21.zippyshare.com/v/TZidVVHv/file.html%5B/b%5D



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
pikachiuu86

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 18:41)
Joined: 21 Apr 2016
Posts: 190, Topics: 35
Location: Bucuresti

Reputation: 44.7
Votes: 1

   
Post Posted: 07-01-2017, 03:20:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. trebuie urmarit daca are cod sau nu, nu ii poti da ban sau kick...etc fara sa ai dovada.
2. cnd mi-ai zis tu de el, l-am urmarit si nu avea nimic, probabil ca il dezactivase, am asteptat sa am demo bun -
3. ti-am dat kick pt ca m-ai jignit !!!
4. pt a stii si tu .... nu am drept de ban !!!
5.(regulament)
Schimbarea hartii se face doar cand au ramas mai putin de 15 minute din harta. Sa nu vad nici un admin ca atrage atentia altui admin cu fraze de genul "mai sunt 15 minute, de ce nu ai dat la vot?". Deci nu trebuie EXACT schimbata la 15 minute, harta se poate schimba cand au mai ramas 15 min, 10 minute sau chiar si 2 minute, nimeni nu sta sa scrie mereu "timeleft" cand esti prins in joc, deci sa nu vad discutii pe tema asta.

6.(regulament)
Si, nu in ultimul rand sa nu veniti cu reclamatii la mine de genul "X si Y intra rar si doar se joaca" sau "X si Y nu stiu sa schimbe o harta" sau "l-am rugat pe Y sa se uite pe un codat si el se juca" (chair daca nu a fost asa)


(scz syem si je pt rasp. pe care l-am dat aici dar colegu Qwertyy nu a fost prea dragut)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Syem

[ LiKe.FreaKz.Ro ]



Status: Offline
(since 10-07-2023 16:37)
Joined: 29 Sep 2013
Posts: 1091, Topics: 55
Location: London

Reputation: 581.9
Votes: 26

   
Post Posted: 07-01-2017, 10:49:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu are rost sa incepeti o "drama" pe aici pentru asa ceva. Poate nu a vazut, poate nu era la PC, poate nu avea ochelari, scuze se gasesc destule si din cauza asta am pus in regulament sa nu se ajunga la "subiecte" de genul asta pentru ca se ajunge la ura intre admini si jucatori pentru un amarat de codat. Si pikachiuu oricum nu avea acces de ban, pana la urma tot cu cerere pe forum se ajungea.

Faza cu "Sa nu mai zic, ca mai erau 8 minute din mapa, iar tu nu ai dat vot." oricum nu o inteleg, poate sa schimbe harta si in ultimul minut, nu vad sensul. Important e sa nu se schimbe dupa cele 15 minute impuse, atunci cand mai raman 15 minute sau mai putin din harta, se poate schimba oricand, ramane la timpul si decizia adminului cand vrea sa schimbe harta.

Sa se uita cineva la demo si sa inchidem subiectul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
EXTERMINATE

[freakz for life]



Status: Offline
(since 17-11-2023 14:57)
Joined: 18 Feb 2016
Posts: 1765, Topics: 39
Location: salaj

Reputation: 537.8
Votes: 10

         
Post Posted: 07-01-2017, 11:07:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

data viitoare fa un demo mai lung, asta are 3 sec, dar se vede aimu si asa.

ADMIN D1NAMO: ban 86.120.85.29 permanently

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by miliardarul, 07 January 2017 10:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 26-04-2024, 01:12:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x