User
Pass
2FA
 
 

PROBLEMA noiilor Admini !!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message188
BmW-320

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2017 05:40)
Joined: 11 Dec 2015
Posts: 92, Topics: 17
Location: Alba-iulia

Reputation: 15.9
Votes: 3

 
Post Posted: 10-01-2017, 00:14:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am observat ca majoritatea adminilor nu sunt instare nici macar sa dea un amarat de vote .. Ar trebuie "testati" , "urmariti" Sau daca chiar e necesar "invatati" Cum sa admineze . Spre exemplu un admin cu gradul helper care are acces la amx_ss si ban ar trebui sa stie sa dea un ban si sa faca o poza nu ? Ei bine am gasit admini care nu stiu sa dea un vote..
Propun sa lu-am masuri , ar trebui sa-i invatam sau sa ne mai scapam din iei . Astept pareri .


DACA ESTI UN ADMIN INCEPATOR , SPUNE ! Nimeni nu sa nascut admin , cu toti am invatat incepand de la cel mai mic grad pana la cel mai mare !


"Fa-ti griji pentru constiinta ta , nu pentru reputatia ta. Constiinta este ceea ce esti tu , reputatia este ceea ce gandesc oamenii despre tine . Iar ceea ce gandesc oameni despre tine , este problema lor . "
BmW-320
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WTF WTF

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-08-2017 13:45)
Joined: 21 Dec 2015
Posts: 346, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 102.6
Votes: 3

Post Posted: 10-01-2017, 09:47:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sun de acors cu Bmw am gasit si eu admini de acestia si cateodata te mai roaga pe tine sa dai vote ca ei nu stiu.Sau stau 3 zile pana gasesc comanada pe net.Ai dreptate ar trebuii sa-i invatam,dar sa spuna ca nu stiu inainte.Eu sun PRO.

Uneori viata e de neînteles... ea nu iarta, iar tu n'ai de ales....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ovidel 32

[Creep]



Status: Offline
(since 04-10-2018 11:08)
Joined: 02 Feb 2016
Posts: 825, Topics: 32
Location: Alba-Iulia

Reputation: 343.7
Votes: 15

 
Post Posted: 10-01-2017, 10:45:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bmw eu zic sa ii ducem la fosta noastra diriginta:)))
Sa lăsăm glumele și eu sunt de acord sa ii învățăm sau sa le dam remove.
BMW vezi ce poți face ajutai nu numai tu ci toți care sunteti mai vechi.
Dacă nu înțeleg remove.


[IMG][/IMG]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by serii999, 17 March 2017 21:05



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-04-2024, 23:43:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x