User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Reclamatie Ramses Si Sonic
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1809
Pardi

[^SoundClash!]



Status: Offline
(since 23-05-2019 18:29)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 1824, Topics: 330
Location: Oriunde

Reputation: 22.9
Votes: 438

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-01-2017, 10:50:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AciRRZ wrote:
Imi pare rau de tot staff-ul, la ce s-a ajuns, sa banati un player CURAT pentru un cfg cu 1 lines, care e facut la vrajeala.
Incurabil, hai sa iti spun eu ceva, poti sa zici tu ca sunt certe, certe, dar cauta motivul, ai sa aflii ceva, de ce oare sunt certuri ? Uite cearta asta este pentru un ban dat aiurea, i-ai luat omului vip-ului si el e curat, tu nu stii ce inseamna wg, amxmodx observ ? Din pacate, mai sunt putini admini buni, am vazut ca in ultimul timp se iau la wg playerii steam on. ( nu eu neaparat, mai sunt cativa, Delaney, Freakz Pardi, Just)
rocky:
Frate in WarGods care la dat s0n1c wg este rosu si ai un cfg acolo care este foarte urat.
Eu nu tin partea nimanui, nici a ta nici a lui s0n1c, nu tin cont de prieteni cand este vorba de reclamatie sau altceva.
Deci frate imi pare rau dar sunt de acord sa primesti ban+remove.
Cfg cu 1 lines, pro ban+remove ? Fac si eu un cfg dintr-ala la orice ora, iti caut niste wg cu cfg-uri adevarate, 6000 + lines-uri, am vazut acum 3 zile un codat la wg, aim in cfg, 6569 de lines in cfg
Continuand...
Ramses: 1. Ai aim clar
2. Ai luat demote pentru wall si luasei si ban
3. Scrie clar pe wargods aim
4. Ti-am facut o poza si mi-o dai neagra http://imgur.com/a/9D1U0
5. Ma faci parlit avand in vedere ca am vorbit frumos cu tine si ieri recunosc am zis sezi bland stai cuminte tu apoi ai zis ca mama mananca mancarea de la catel
6. Serios oameni buni asa am ajuns? Sa ne lungim pentru el? Eu zic ca e aim clar si trebuie banat
7. Cand am abuzat eu de admin ?
Aim clar ? cand omul este curat ? Nu ii sare tinta, nu ii se intampla nimic, daca nu a dat poza respectiva ii dai ban pe no.ss, eu nu vad ca l-ai fi banat pe motiv no.ss
Acum cu twit
Twit, nu trebuie sa ai un astfel de limbaj ca admin ( Indiferent de ce grad ai, fie slot, fie vip, fie fondator ), nu trebuie sa ameninti cu remove, deoarece mai mult rau iti faci.
In concluzie, PRO RECLAMATIE, PRO LA TOT.
Desi, limbajul lui twit nu este unul formidabil, probabil era si nervos/stresat, raman la aceeasi parere.
Prieteni buni, invatati sa banati, si cu cunostintele alea mari in amxmodx nu cred ca sunt chiar atat de reale, deoarece nu se observa, trebuie sa va lamuresc eu pe u@ ca e twit curat si ca nu exista aim cu 1 lines.

Update @ 13-01-2017, 18:25:04

Edit:
Sonic:
http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=470957
nu e aim?da ce e pisi?

Nu e aim, nu este, nu este nici cunostinta amxmodx aici, nu stiti sa lucrati cu wg nu-l mai folositi ma fratilor, folositi record, sa faceti demo.
Uite, acum cateva zile ramses nu stia cum se face un demo, i-am explicat frumos si acum stie cum se face, nu e rusine sa intrebati cum se face un lucru, si eu pot avea 95% cunostinte amxmodx dar din pacate sa nu stiu o chestie, intelegeti ?
La un wg mereu se verifica dll-urile, cfg-ul si wg-ul in sine, mai ales ip-ul, am vazut ca unii dati ban pe motiv wg fals, dar ip-ul se potriveste si este la aceeasi data -, wg-ul se actualizeaza putin mai greu din cauza cererilor mari de date.

Stai linistit - multi de aici poate au experienta in adminat dar nu stiu cum sa o foloseasca - nu fac diferenta intre joc la sunet si wall , nu fac diferenta dintre AIM si un aiming bun din partea playerului , e destul de straniu pe aici - pe mine se uita zi de zi cred cand sunt pe server... nu stiu de ce. Poate ar trebui sa scot wallu , sau?


[center[/url]
Casuta vocala : @Pardi [/center]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Henix #

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-09-2018 04:20)
Joined: 03 Aug 2016
Posts: 144, Topics: 34
Location: Tirgu Jiu

Reputation: 660.3
Votes: 10

 
Post Posted: 17-01-2017, 16:40:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toti aveti o vina aici, tu ca ai cfg-uri aiurea prin cs iar ei ca nu si-au dat seama ca nu e nimic in el.

Nu o sa primeasca nimeni nimic, tu o sa primesti unban si poti sa joci linistit.

TC, in caz ca ai ban da-mi pm cu ip sa-ti dau unban.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Henix #, 17 January 2017 14:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 05-10-2024, 10:23:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x