User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie uSp

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message711
eXTeSyZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2021 12:55)
Joined: 07 Apr 2013
Posts: 336, Topics: 28
Location: UnderWorld

Reputation: 275.2
Votes: 7

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-01-2017, 19:59:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul meu : eXTeSyZ
Nick-ul adminului : uSp
Motiv : Gag fara un motiv concludent si bine intemeiat. Acest individ mai da dovada de un comportament copilaros, ma indoiesc ca are varsta de 18 ani. Sufera la toata lumea de pe server pe care nu-l suporta(majoritatea serverului), abuz in functia de admin.
Se poate observa foarte clar din screenshots, acest "admin" se simte ofensat si ma indeamna sa ii fac reclamatie. Acest lucru denota comportamentul lui de superioritate fata de un player obisnuit. Se mai poate observa inceperea cu majuscula a propozitiei urmata de un " . " , acest fapt arata frustrarea copilului .
Dovada (obligatoriu) : http://imgur.com/a/h69qx

PS: Pentru cultura generala a individului de 18 ani, cuvantul adresat "dumitale" inseamna:

ȚÃRÁN, țãrani, s. m. Persoanã care locuiește în mediul rural, având ca ocupație principalã agricultura și creșterea animalelor; persoanã care face parte din țãrãnime; sãtean. (sursa dex)

In mod absolut nu vad o jignire, o agresare verbala, o injuratura sau orice alt cuvant care poate "ofensa" pe cineva. Si eu locuiesc intr-un oras, care inainte nu era oras, era tara, deci si eu ma pot numi mandru taran.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daum

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2017 18:58)
Joined: 09 Oct 2016
Posts: 58, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: -16.1
Votes: 3

Post Posted: 16-01-2017, 20:01:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu cum e, pt ca si eu am patit'o la fel, tot din partea lui.... - n'am ce sa zic aici, sa intre lavy

PACE ! -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 16-01-2017, 20:20:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si totusi nu faci pe nimeni taran ca este intr-o oarecare masura jignire. Stiu ce fel de comportament are uSp si ar fi cazul sa si-l schimbe.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xXxLavyxXx27, 16 January 2017 18:20



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 19-04-2024, 16:32:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x