User
Pass
2FA
 
 

Reclamatii eXTeSyZ

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message545
eXTeSyZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2021 12:55)
Joined: 07 Apr 2013
Posts: 336, Topics: 28
Location: UnderWorld

Reputation: 275.2
Votes: 7

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-01-2017, 00:05:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul meu : eXTeSyZ
Nick-ul reclamatului : Costi
Ip (amx_showip in consola) : -
Motiv : limbaj cand nu sunt admini, copil frustrat.
Dovada (obligatoriu) : http://imgur.com/a/6waoe

PS: https://forum.wow-freakz.com/Reclamatii-t450586.html e un 2x impotriva lui, astept o sanctiune pe masura.

Vreau sa mi se lase acest topic deschis pentru alte eventuale reclamații.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexcr

[Creep]



Status: Offline
(since 04-04-2020 17:09)
Joined: 13 Jun 2016
Posts: 631, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 12.2
Votes: 13

 
Post Posted: 24-01-2017, 08:00:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am sa-l sanctionez eu.

ZMX.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^_^ChOwDeR^_^

[Pyssu]



Status: Offline
(since 01-08-2019 19:56)
Joined: 01 Feb 2017
Posts: 48, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 1

       
Post Posted: 01-04-2017, 07:59:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand de ce spui de altii ca sunt frustati mai bine nu te mai crede asa de unic. Ca nu esti tu vreun perfectionist o fi fost limbaj vulgar dar mai lasa-te de jignit.Te-ai nascut sa corectezi imperfectie , in primul rand nici tu nu esti mai breaz ai facut vreo 5 reclamatii si toate au fost inutile.Mai bine gandeste inainte sa faci ceva.Te crezi prea bun pana si inlovee ti-a dat un AV adica un advertisment la adresa ta nu pe forum dar mai bine ar trebui sa fii putin banat sa te potolesti cu jignirile astea.Tipu" a injurat ok dar si " te injurai cu el cand te injura " adica puteai sa il lasi sa comenteze singur , nu sa-ti faci singur dreptate si mai lasa frustrariile astea , tu inveti cuvinte noi si vi pe o institutie sa te lauzi.Ai mama tata lauda-te acolo nu pe spatii publice si institutii mari cum este acesta.Pe viitor eu zic sa te potolesti cu " frustrariile astea pe tine " si cu eminesciania ta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 01-04-2017, 09:02:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^_^ChOwDeR^_^ wrote:
In primul rand de ce spui de altii ca sunt frustati mai bine nu te mai crede asa de unic. Ca nu esti tu vreun perfectionist o fi fost limbaj vulgar dar mai lasa-te de jignit.Te-ai nascut sa corectezi imperfectie , in primul rand nici tu nu esti mai breaz ai facut vreo 5 reclamatii si toate au fost inutile.Mai bine gandeste inainte sa faci ceva.Te crezi prea bun pana si inlovee ti-a dat un AV adica un advertisment la adresa ta nu pe forum dar mai bine ar trebui sa fii putin banat sa te potolesti cu jignirile astea.Tipu" a injurat ok dar si " te injurai cu el cand te injura " adica puteai sa il lasi sa comenteze singur , nu sa-ti faci singur dreptate si mai lasa frustrariile astea , tu inveti cuvinte noi si vi pe o institutie sa te lauzi.Ai mama tata lauda-te acolo nu pe spatii publice si institutii mari cum este acesta.Pe viitor eu zic sa te potolesti cu " frustrariile astea pe tine " si cu eminesciania ta.

Nu te mai baga in reclamațiile altora cã nu ești admin.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Sabecky, 06 June 2018 19:13



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 25-04-2024, 02:52:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x