User
Pass
2FA
 
 

Ghid PVE-Blood (Tanking-Spoot)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message888
Solu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2019 18:16)
Joined: 27 Jan 2017
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 38.6
Votes: 1

Post Posted: 27-01-2017, 01:20:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa incepem cu ce este mai greu de inteles:
1: ai nevoie de arma dual hand sau (2-hand) mai pe inteles
2: ai nevoie de urmatoarele criterii si am sa explic si ce nu merge pe blood
Parry , Stamina , mastery si hit cap care este cam 8%
Ce anume nu merge: doge, expertyse, haste 50% deci practic e zero.....si mastry-ul este cam buguit dp cate observ....da ma rog...
Sokete: stamina, mastery , mastery si stamina sau mastery si hit, sau strenght si mastery...

Subliniez...( multi zic ca cunosc dk si ca nu frate nu se joaca la full stamina) eu unul sincer il joc mult cu stamina full dar de ceva timp ma cam joc cu combinatia mastery-stamina si vad ca merge in proportie de 70% desi stamina ajuta mult la acei viermi care ai scoate dk-ul ca sa fiu mai explicit pentru cei care nu cunosc...deoarece creste sansa de ati da mai mult heal acele mici rame care umfla ca bobul de fasole si explodeaza...ceea ce fac defapt este sa amplifice recupererea hp-ului intr-un timp record.....testat...si mai este chestia ca ajuta mult la healt increase si dmg increase....ceea ce multi ori sa-mi zica ca sunt noob....dar daca vrei sa testezi ceea ce am scris aici esti invitatul meu...

Rotatia este simpla 3 butoane principale si restul de absorb si defensive....asa ca agroo ai sanse mai mari sa ai daca respecti rotatia pe care o folosesc eu....dead strike blood boil si rune strike ..... Astea 3 sunt principalele....o sa fiti uimiti de rezultate....apropo mentineti mereu runele la jumatate alfel risti sa pierzi mult din agroo si din regen hp(regenerarea vietii)....

O sa postez si niste poze explicite ....momentan nu am cum...

Am sa revin cu restul maine...precizez faptul ca nu sunt la calculator...asa ca va puteti da seama despre ce vorbesc..

Va Multumesc si am sa revin cu mai multe chestii mai explicite..chiar am sa ma pun sa fac si niste video-uri explicite ca tank spot la fiecare bos in parte...din fiecare instanta...momentan pe mod N dupa care voi trece si la hc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Solu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2019 18:16)
Joined: 27 Jan 2017
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 38.6
Votes: 1

Post Posted: 29-01-2017, 12:55:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am promis ca o sa continui ce am inceput...dar de moment intampin un pic de dificultate in privinta videourilor.....asa ca am sa continui cand voi pune la punct toate cele necesare
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-04-2024, 11:09:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x