User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Reclamatie -what-

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1551
b@sc@

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 11:12)
Joined: 15 Jan 2017
Posts: 39, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 9.3

Post Posted: 01-02-2017, 18:04:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume pe server: b@sc@
Data si ora:01.02.17.52
Numele adminului reclamat: -ehat-
Motivul: Da gag fara motiv si ameninta ca daca mai comentezi la el da gag, el este admin si da gag fara motiv, mi a facut 2 poze in 15 min si mi-a cerut 2 wg-uri tot in 15 min, nu ma lasa sa joc, ma tine spec cate 5 min! I am spus ca am facut astazi un demo cu el pe dust2x2 in care banuiesc ca folosea wall si de acolo a inebunit, ti l dau cand intri AciRRz!
Dovada: http://imgur.com/a/Oh8z6
http://imgur.com/a/RDVJd
http://imgur.com/a/gQ3n1
http://imgur.com/a/u74vz

A, da si pozele sa le pun sa vada! http://imgur.com/a/n5P62
http://imgur.com/a/j3AHk
http://imgur.com/a/YESUF
Decide tu AciRRz,daca eu mint!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-WHAT23-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2017 15:57)
Joined: 30 Jan 2017
Posts: 14, Topics: 2
Location: Brasov

Reputation: 6.5

       
Post Posted: 01-02-2017, 18:22:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca erai cinstit puneai si partea in care shakur iti zice sa o lasi mai moale si sa termini cu amenintarile ... dar na traim in Romania i-ar aici nimeni nu este cistit !

Update @ 01-02-2017, 18:22:27

iar*


Nu ma subestima!
Nu te intrece cu gluma!
:mwuhahhahaha:
whatŸ™°
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Siknstein

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2017 19:15)
Joined: 19 Nov 2016
Posts: 83, Topics: 5
Location: Iasi

Reputation: 13.8

 
Post Posted: 01-02-2017, 18:25:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Varu b@sc@, eu ti-am spus sa te calmezi cu amenintarile la what, corect? Iti dadeai figuri, ca nu stiu ce, ca faci, ca dregi, ca puii mei...Nu, nu ti-a cerut poza si wg de doua ori sau cum zici tu in 15 min, ti-am cerut eu o poza, care o am si e dubioasa rau,si what ti-a facut un wg si o poza la o diferenta de jumatate de ora intre ele, nu mai minti, ca am conv in consola. Cius -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b@sc@

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 11:12)
Joined: 15 Jan 2017
Posts: 39, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 9.3

Post Posted: 01-02-2017, 19:52:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Siknstein wrote:
Varu b@sc@, eu ti-am spus sa te calmezi cu amenintarile la what, corect? Iti dadeai figuri, ca nu stiu ce, ca faci, ca dregi, ca puii mei...Nu, nu ti-a cerut poza si wg de doua ori sau cum zici tu in 15 min, ti-am cerut eu o poza, care o am si e dubioasa rau,si what ti-a facut un wg si o poza la o diferenta de jumatate de ora intre ele, nu mai minti, ca am conv in consola. Cius -



Puteti minti voi cat vreti, se vede in consola daca eu mint si de ce a dat what gag! FARA MOTIV! V-ati batut joc de mine amnadoi si radeati ca niste copii, dupa ce tu cu gura ta spui ca mi ai facut poza, topt tu spui ca mi- a facut si what la interval de 3 min dupa ce ca inainte imi facu-se iar si a cerut si wg! Asa ca varu Sik, lasa vrajeala de 2 bani ca nu tine, a gresit what si gata, cum gresesc majoritatea si sufera de superioritate,! Esti admin pt a ajuta, promova si proteja srv-ul nu pt a-ti bate joc de playeri prin superioritate!

Ciuz -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-WHAT23-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2017 15:57)
Joined: 30 Jan 2017
Posts: 14, Topics: 2
Location: Brasov

Reputation: 6.5

       
Post Posted: 01-02-2017, 20:15:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tie ti se pare ca eu am facut abuz, doar prin faptul ca tu ma amenintai constant ca faci reclamatie,si incepeai sa ai si un limbaj neadecvat ,mai ales prin faptul ca tu comentai la tot ce ziceam eu si imi spuneai de parca tu erai admin ci nu eu, prin verbele " inteles " "priceput" si ti a facut si sikn observatie , nu odata ci de mai multe ori si tu tot nu incetai ,era normal sa recurg la gag . Era si Sikn de fata si vorba aia el este admin si nu ar minti !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Siknstein

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2017 19:15)
Joined: 19 Nov 2016
Posts: 83, Topics: 5
Location: Iasi

Reputation: 13.8

 
Post Posted: 01-02-2017, 20:25:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b@sc@, daca eu am ras de tine, inseamna ca-s bines rau, hai sa-ti zic o chestie, nu te mai victimiza atata, ca nu iti iesa, nici macar nu stii de ce radeam eu sau what. Eu ti-am facut o poza la 4:45 iar what la o ora distanta adica la 5:45, nu stiu daca sunt 3 minute, eu zic ca nu. Eu iti sugerez sa te comporti civilizat si cu Helperii, pentru ca nu se stie cand vor avea up toti, si ai sa fii prins cu ceva si pac "ban"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AciRRZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2019 20:33)
Joined: 17 Dec 2016
Posts: 205, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 2

Post Posted: 01-02-2017, 20:44:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand voi avea din nou acces la ftp sa ma uit in log-uri, voi da si eu un raspuns acestei reclamatii, pana atunci, Ramane de vazut..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-WHAT23-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2017 15:57)
Joined: 30 Jan 2017
Posts: 14, Topics: 2
Location: Brasov

Reputation: 6.5

       
Post Posted: 01-02-2017, 20:57:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A da si inca o chestie, la faza cu demo, am dat zeci de wg si poze pe acest sv la toti admini si au vazut ca sunt curat, iar eu pe atunci nu aveam helper, dar acum cand am helper sa joc cu wall este penibil, omule revino- ti la realitate, de ce crezi ca am aplicat pt post, pt ca am demonstrat ca pot si mai ales prin dorinta de a putea sa ajut la dezvoltarea serverului ,nu imi plac jignirile si mai ales nesimtirea fata de admini si grade care au fost optinute pe merit. Si apropo e normal sa dai gag unui jucator dupa ce contrazice si jigneste si mai ales ameninta un admin. Este scandalos ceea ce se intampla, si acolo unde apare ca am dat gag o Min si pe motiv de admin, am scos si am modificat cu 3 Min si motiv de ameninţări. Pe ce server din lumea asta ai vazut player care sa se tina in gura si sa ameninte un admin si sa mai si facă apoi acuzatii false. Omule revino-ti, sper ca m am facut inteles prin acest mesaj si sper ca nu se vor mai intampla atat din partea jucatorilor cat si din partea adminilor asa ceva! Bafta tuturor si o zi buna!

Nu ma subestima!
Nu te intrece cu gluma!
:mwuhahhahaha:
whatŸ™°
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAMA FINA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2017 07:35)
Joined: 02 Dec 2016
Posts: 93, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 42.1
Votes: 1

Post Posted: 02-02-2017, 06:53:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

B@sc@ lasa-te ca esti terminat ameninti intr-una si acum vreo o saptamana ma ameninteai pe mine ca imi faci reclamatie ca iti cerusem wg si dupa 5 min ti-am facut o poza sincer omule esti foarte penibil daca tot continua cu amenintarile trebuia sa recurgi la un ban de 30 min ca sa se calmeze. Contra
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b@sc@

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 11:12)
Joined: 15 Jan 2017
Posts: 39, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 9.3

Post Posted: 02-02-2017, 09:54:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LAMA FINA wrote:
B@sc@ lasa-te ca esti terminat ameninti intr-una si acum vreo o saptamana ma ameninteai pe mine ca imi faci reclamatie ca iti cerusem wg si dupa 5 min ti-am facut o poza sincer omule esti foarte penibil daca tot continua cu amenintarile trebuia sa recurgi la un ban de 30 min ca sa se calmeze. Contra

Terminat, probabil esti tu domnule ADMIN, acesta este un linmaj adecvat unui ADMIN? A, darv scz uitase-m ca vb cu un tip ce nu distinge limba romana! Ma scz domnu' ADMIN, dar esti cam mucos pt a purta o discutie civilizata!

Update @ 02-02-2017, 09:50:47

-WHAT23- wrote:
A da si inca o chestie, la faza cu demo, am dat zeci de wg si poze pe acest sv la toti admini si au vazut ca sunt curat, iar eu pe atunci nu aveam helper, dar acum cand am helper sa joc cu wall este penibil, omule revino- ti la realitate, de ce crezi ca am aplicat pt post, pt ca am demonstrat ca pot si mai ales prin dorinta de a putea sa ajut la dezvoltarea serverului ,nu imi plac jignirile si mai ales nesimtirea fata de admini si grade care au fost optinute pe merit. Si apropo e normal sa dai gag unui jucator dupa ce contrazice si jigneste si mai ales ameninta un admin. Este scandalos ceea ce se intampla, si acolo unde apare ca am dat gag o Min si pe motiv de admin, am scos si am modificat cu 3 Min si motiv de ameninþãri. Pe ce server din lumea asta ai vazut player care sa se tina in gura si sa ameninte un admin si sa mai si facã apoi acuzatii false. Omule revino-ti, sper ca m am facut inteles prin acest mesaj si sper ca nu se vor mai intampla atat din partea jucatorilor cat si din partea adminilor asa ceva! Bafta tuturor si o zi buna!

In primul rand faza cu demo o va decide Acirrz, jur ca jucai cu wall de asta am facut demo-ul. se va vedea! A doua la mana , sunteti admini, nu sunteti D-zei, daca nu va intra in cap lasa ca va ajut eu, mai aceti din astea si vom vedea daca va fi UP sau REMOVE! Incompetenti, si plini de superioritate, pe scurt admini de 12 ani! O zi buna!

Update @ 02-02-2017, 09:52:12

AciRRZ wrote:
Cand voi avea din nou acces la ftp sa ma uit in log-uri, voi da si eu un raspuns acestei reclamatii, pana atunci, Ramane de vazut..

Te rog Acirrz sa nu uiti, pt ca vreau sa se vada daca eu mint sau daca ei o fac! Aparte ca se vede clar in snapshot-uri! Multumesc, o zi buna!

Update @ 02-02-2017, 09:54:23

Siknstein wrote:
b@sc@, daca eu am ras de tine, inseamna ca-s bines rau, hai sa-ti zic o chestie, nu te mai victimiza atata, ca nu iti iesa, nici macar nu stii de ce radeam eu sau what. Eu ti-am facut o poza la 4:45 iar what la o ora distanta adica la 5:45, nu stiu daca sunt 3 minute, eu zic ca nu. Eu iti sugerez sa te comporti civilizat si cu Helperii, pentru ca nu se stie cand vor avea up toti, si ai sa fii prins cu ceva si pac "ban"

Iar tu domnule SIk, ai fost in stare sa spui ca am modificat o poza facuta de tine, am postat-o si pe aia sa se vada capacitatile tale de adminare!
In locul tau nu as face acuzatii nefondate, denota incompetenta ta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Siknstein

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2017 19:15)
Joined: 19 Nov 2016
Posts: 83, Topics: 5
Location: Iasi

Reputation: 13.8

 
Post Posted: 02-02-2017, 13:28:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baietas, eu nu inteleg de ce suferi? -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAMA FINA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2017 07:35)
Joined: 02 Dec 2016
Posts: 93, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 42.1
Votes: 1

Post Posted: 03-02-2017, 08:36:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te bate limba romana copilasi invata sa vorbesti
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b@sc@

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 11:12)
Joined: 15 Jan 2017
Posts: 39, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 9.3

Post Posted: 03-02-2017, 09:38:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LAMA FINA wrote:
Te bate limba romana copilasi invata sa vorbesti


Tu vezi cum scrii? ''copilasi'', de ce suntem mai multi? Analfabetism curat, si apropo, te-ai sters la nas inainte de a scrie?
O zi buna, si mai lasa cs, mai pune mana pe o carte de gramatica!

Update @ 03-02-2017, 09:38:41

Siknstein wrote:
Baietas, eu nu inteleg de ce suferi? -

'' Baietas'' sa-i spui la ''fractu''! Nu ne-am tras chilotii deodata! Respecta si vei fi respectat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAMA FINA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2017 07:35)
Joined: 02 Dec 2016
Posts: 93, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 42.1
Votes: 1

Post Posted: 03-02-2017, 10:16:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aha mare destept mai esti "uitase-m" invata romana presupun ca nici 14 ani n-ai asa ca eu zic sa inchidem subiectu si plus sikn nu are rost sa te pui la mintea unui ciutan. Salut!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AciRRZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2019 20:33)
Joined: 17 Dec 2016
Posts: 205, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 2

Post Posted: 07-02-2017, 22:01:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins, in dovezile tale se vede clar ca faci snapshot doar cand ti-a dat gag, de ce nu faci ss si la ce ai zis inainte ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AciRRZ, 07 February 2017 20:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-06-2024, 08:06:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password