User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] RECLAMATIE GSX

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1339
Kardium Manga

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2017 18:30)
Joined: 02 Feb 2017
Posts: 7, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 6.2

Post Posted: 02-02-2017, 13:56:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Kardium Manga
Adminul Reclamat: GSx
Harta ora si data:Fy_buzzkill 13.08 02.02.2017
Motivul: Baietelul sufera de functie cum I-am si zis si de un limbaj de copil cu o varsta pana In 16 ani.
Dovada: Nu am apucat sa fac poza la consola nu am crezut ca o sa iau ban dar avand in vedere nivelul de educatie asemator unui babuin a lui Gsx atata il duce capul Sufera de Functie cand ii tragi atentia ca a gresit...

Update @ 02-02-2017, 13:53:50

Update am si dovada atasez 4 poze..pe Imgur

http://imgur.com/a/dQz1T

Update @ 02-02-2017, 13:56:23

Uitativa la poze de jos in sus le-am pus invers ca sa intelegei conversatiile..Astea sunt dupa ce a fost scos banul. John si cu Gsx mare prietenie intre ei. Gims e martor daca tot suntem la process...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 02-02-2017, 14:08:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kardium Manga wrote:
Nume: Kardium Manga
Adminul Reclamat: GSx
Harta ora si data:Fy_buzzkill 13.08 02.02.2017
Motivul: Baietelul sufera de functie cum I-am si zis si de un limbaj de copil cu o varsta pana In 16 ani.
Dovada: Nu am apucat sa fac poza la consola nu am crezut ca o sa iau ban dar avand in vedere nivelul de educatie asemator unui babuin a lui Gsx atata il duce capul Sufera de Functie cand ii tragi atentia ca a gresit...

Update @ 02-02-2017, 13:53:50

Update am si dovada atasez 4 poze..pe Imgur

http://imgur.com/a/dQz1T

Update @ 02-02-2017, 13:56:23

Uitativa la poze de jos in sus le-am pus invers ca sa intelegei conversatiile..Astea sunt dupa ce a fost scos banul. John si cu Gsx mare prietenie intre ei. Gims e martor daca tot suntem la process...


Prietene vezi cum vorbesti ca sunt multi ca tine care au facut tam-tam pe server cat si pe forum...am schimbat harta din "fy_snow in dust2_2x2" special sa fim mai multi tu ai inceput sa comentezi "Ca ce kkt" si cu ocazia asta il rog pe Je sa verifice...tu chiar crezi ca ma ridica un grad intr-un joc? Daca tu crezi asta inseamna ca esti rupt de realitate si pentru tine acest joc inseamna viata. Te-am avertizat sa incetezi sa nu ne mai iei peste picior John si DauBine erau pe server...si da suntem colegi si normal sa ne ajutam si sa pastram linistea pe server pentru ca suntem plictisiti...ti-ai asumat? Nu, nu cred asa ca stai jos ai 4 data viitoare pune ceva mai clar si nu mai sterge topicul de 1000 de ori...iar Gims este si el pe lista si o sa urmeze si el cat mai curand...tine de bunul simt. Altceva mai vrei? Nu stau sa ma cobor sub nivelul tau DANKE!

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
johnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2018 18:27)
Joined: 22 Oct 2016
Posts: 369, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 282.8
Votes: 6

Post Posted: 02-02-2017, 14:10:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MesajTrimis: 02-02-2017, 13:56:30 Titlul subiectului: Re: Cerere Unban Kardium Manga...
Kardium Manga a scris:
Nick-ul:Kardium Manga
Data si Ora:13:08 02.02.20017
Harta:Fy_buzzkill
Admini Online:John,Baiat Bun
Adminul care a dat ban:Gsx
Motivul:A schimbat harta fara sa anunte mai face din astea des I-am zis macar sa anunte ca mai aveam bani sa fac trade ceva de genu(Mi-a zis ce adidasi port si mi-a dat ban)
Dovada: Nu am puteti verifica consola...
Ip-ul:89.137.58.123

Update @ 02-02-2017, 13:41:30

Un Update.A fost scos banul nu stiu de cine dar va rog sa tineti cont de reclamatia pe care am facuto lu Suferindu de functie Gsx...


-----Prietene am schimbat mapa din fy_snow in dust 2x2 special sa fim mai multi, in schimb ai inceput sa comentezi...te-am avertizat sa incetezi sa nu ne mai iei peste picior, John poate confirma si DauBine pentru ca erau pe server + il rog pe Je sa verifice...prima data cand te vad pe server asta conteaza mai putin...conteaza ca te-am avertizat de cateva ori si degeaba..comportamentul tau lasa de dorit altceva mai vrei? Ti-ai asumat macar..nu cred.-----------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Am fost martor atat eu cat si DAubine, asa cum s-a mentionat. Mi se ca pare ca si colegul Claudyu.
O sa incerc sa fiu scurt si direct.
Vina: instigare, aluzii subtile, luat peste picior, comportament " nesportiv". Banul a fost pentru "deranjarea linistii publice"+ comportament. A fost 30 min. S-a scos automat.
Faptul ca te-ai aliat cu GIMS nu ma incanta, deoarece el a inceput sa devina carcotas sa si adopte acelasi comportament care lasa de dorit. Aluzii subtile+ luat peste picior. A mai luat gag de la mine pentru comentarii useless si deranjare, el bineinteles, atacandu-ma iar si iar.

O parte din conversatia de dupa unban, iarasi comportament care nu mi-a placut. :

http://www.girlshare.ro/3489706556.6

fisier text. Imi pare rau, dar nu pot sa sustin tupeul si un astfel de comportament. La un momen'dat chiar m-am enervat si eu de la atata insistenta in "nimic"...Imi pare rau ca nu am mai prins dinainte din consola replici/comentarii. Era mult mai mult de atat.



Last edited by johnn on 02-02-2017, 15:02:23; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kardium Manga

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2017 18:30)
Joined: 02 Feb 2017
Posts: 7, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 6.2

Post Posted: 02-02-2017, 14:16:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://imgur.com/a/SCeAm

John nu mai fura curent sunt martori Gims si redCode cum a fost dat ban permanent nu 30 de minute cum spui tu.Parerea mea este ca la amandoi trebuie sa va scoata adminul sunteti de aceiasi varsta...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
johnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2018 18:27)
Joined: 22 Oct 2016
Posts: 369, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 282.8
Votes: 6

Post Posted: 02-02-2017, 14:19:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banul a fost 30 minute. Altfel n-ai mai fi putut intra dupa nu? Si nu te scosese nimeni, ca nu avea cine, daca nu apareai aici. Logic nu?


P.S: stop trolling please! Peace!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 02-02-2017, 14:23:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din momentul asta inchidem subiectul...asteptam un Owner sa verifice cum si ce fel....ti-am dat ban 30 de minute pentru comportamentul tau....lasa aroganta asta ca nu impresionezi cu nimic...eu stiam ca Gims este un pupincurist...dar daca atata il duce capu asta e, atata poate asa ca reclamatie este facuta bravo tie, deloc interesant te-am avertizat am zis ca poate incetezi ba din contra mai rau, asa ca ramai cu reclamatia ta si gata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GiMS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-01-2018 14:22)
Joined: 22 Apr 2016
Posts: 11, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 70.4
Votes: 1

Post Posted: 02-02-2017, 18:17:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai putea da dovada de un comportament decent,
nu ma cunosti, sa vorbesti despre mine licentios.
Cunosti prea bine, ca prima data ai dat ban permanent
lui Kardium apoi ai rectificat 30 min motiv convesatii.
A stabili linistea pe SERVER se face cu decenta, sa fii
un exemplul bun sa avem ce invata de la tine adica
fara cusur.
Nu este frumos sa ameninti scriind GiMS URMEAZA
Ai gresit, recunoaste, da dovada de maturitate...
Acesta este dreptul meu la replica exprimat liber
si concis...
NU cer nimanui clementa...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 02-02-2017, 18:33:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GiMS wrote:
Ai putea da dovada de un comportament decent,
nu ma cunosti, sa vorbesti despre mine licentios.
Cunosti prea bine, ca prima data ai dat ban permanent
lui Kardium apoi ai rectificat 30 min motiv convesatii.
A stabili linistea pe SERVER se face cu decenta, sa fii
un exemplul bun sa avem ce invata de la tine adica
fara cusur.
Nu este frumos sa ameninti scriind GiMS URMEAZA
Ai gresit, recunoaste, da dovada de maturitate...
Acesta este dreptul meu la replica exprimat liber
si concis...
NU cer nimanui clementa...


Cand am gresit mi-am asumat tinere si asta voi face mereu, nu ti-am inteles tie problema, de ce ai inceput sa comentezi, asa din senin de ce? Cand am spus ca o sa urmezi, o sa urmezi ca in ultimul timp tu mereu ai cate ceva de comentat..ca esti tu Gims. Si asa m-am obisnuit cand cineva joaca cu, cod a primit "bye" dupa care trebuie comanda amx_banip pentru a bana un ip si logic setat amx_banip 0 ...dupa ce am vazut ca am dat gresit tasta 0 am "reparat" 30 de minute....dar ce sa zici si tu, sa ai un motiv sa comentezi "Pai GsX a dat permanent dupa care 30" prietene altceva cand dai permanent si lasi asa, altceva cand modifici in fractiune de secunda din permanent in 30...pana la urma nu te priveste pe tine ce face adminul X si Y ...dar cum iti este prieten logic comentezi....iar eu cu John am vorbit strict legat de problema nu de a ne lua apararea pe cand tu ai facut-o....ti-ai schimbat nick-ul din Gims in redCode...iar aici dai dovada de prostie...si mai ales ca ai inceput sa imi vorbesti de sus "Eu am fost owner pe vest" sincer aici joci pe Like nu pe alte servere..ce ai fost tu acolo nu ma intereseaza nu ne intereseaza. Danke!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SonyBoy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2017 17:19)
Joined: 16 Jan 2016
Posts: 83, Topics: 22
Location: Iasi

Reputation: 51.8
Votes: 1

Post Posted: 02-02-2017, 18:59:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vod@fon3 wrote:
GiMS wrote:
Ai putea da dovada de un comportament decent,
nu ma cunosti, sa vorbesti despre mine licentios.
Cunosti prea bine, ca prima data ai dat ban permanent
lui Kardium apoi ai rectificat 30 min motiv convesatii.
A stabili linistea pe SERVER se face cu decenta, sa fii
un exemplul bun sa avem ce invata de la tine adica
fara cusur.
Nu este frumos sa ameninti scriind GiMS URMEAZA
Ai gresit, recunoaste, da dovada de maturitate...
Acesta este dreptul meu la replica exprimat liber
si concis...
NU cer nimanui clementa...


Cand am gresit mi-am asumat tinere si asta voi face mereu, nu ti-am inteles tie problema, de ce ai inceput sa comentezi, asa din senin de ce? Cand am spus ca o sa urmezi, o sa urmezi ca in ultimul timp tu mereu ai cate ceva de comentat..ca esti tu Gims. Si asa m-am obisnuit cand cineva joaca cu, cod a primit "bye" dupa care trebuie comanda amx_banip pentru a bana un ip si logic setat amx_banip 0 ...dupa ce am vazut ca am dat gresit tasta 0 am "reparat" 30 de minute....dar ce sa zici si tu, sa ai un motiv sa comentezi "Pai GsX a dat permanent dupa care 30" prietene altceva cand dai permanent si lasi asa, altceva cand modifici in fractiune de secunda din permanent in 30...pana la urma nu te priveste pe tine ce face adminul X si Y ...dar cum iti este prieten logic comentezi....iar eu cu John am vorbit strict legat de problema nu de a ne lua apararea pe cand tu ai facut-o....ti-ai schimbat nick-ul din Gims in redCode...iar aici dai dovada de prostie...si mai ales ca ai inceput sa imi vorbesti de sus "Eu am fost owner pe vest" sincer aici joci pe Like nu pe alte servere..ce ai fost tu acolo nu ma intereseaza nu ne intereseaza. Danke!



ADMIN SonyBoy
SI ceva de la MIne mai GIMS ca mai luat si pe mine o dat la misto ca is copil si ma intrebai ce ai armata ca la ani mei faceam armata Tu esti dinala care pupi curu sefului sa pari si tu un sef mai mic . Plus de asta teai mai luat si de inca un admin si daca tin eu minte era pika sau jhon daca nu ma inseli ca ii zicei cai alfabet si sa puna mana pe carte SI asa nu te baga ca musca in lapte .PSP PENTRU COMPORTAMEN NECIVILIZAT SA POATE PENALIZA CU UN BAN DE 30 MIN ASTA PENTRU COMPORTAMENT NU CA IS EU SAU GSX SAU ALTU SCHEMER SI ARE ADMIN SI DA BAN ASA SA SE DEA MARE NU SE DA CA SUBSEMNATU CUTARESCU SE COMPORTA CA UN SCZ SE ESPRESIE CA UN BOU SAU CA UN TAMPIT FARA MINTE .SERVUS

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 02-02-2017, 19:51:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun.

Sa vedem.

Gsx in regulament scrie asa:

9. Schimbarea hartii se face doar in cazul in care aceasta a fost supusa la vot prin comanda "amx_vote Votati harta1 harta2 harta3 harta4", votul se da dupa ce v-ati consultat inainte cu admini prezenti pe server!

Spoiler:

apoi

1. Nu abuzati de privilegiile de care dispuneti. Folositi-le pentru a asigura jucatorilor un joc linistit, fara turbulente.

Spoiler:


Daca acel kick dat mai sus ar fi dat pe buna dreptate, desi nu este, banul este totusi dat pe nedrept.

Kardium, desi gsx a facut aceste lucruri si tu ai partea ta de vina. Ai insistat prea mult cu subiectul ”Sau” (Tu si cei prezenti in acel moment stiti la ce ma refer).

Pe viitor daca ai ceva cu adminii faci o reclamatie cu dovezi clare si nu te mai iei la cearta.


Asadar, Gsx 1 avertisment. Mai multe detalii aici

Kardium, sper ca ai inteles ce sa faci pe viitor.


O seara placuta -


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by miliardarul, 02 February 2017 17:51



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 10:42:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x