User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie Sabecky

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message172
VLAD1324

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2018 20:06)
Joined: 21 Apr 2016
Posts: 62, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 27.1
Votes: 1

Post Posted: 08-02-2017, 14:15:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau : Vlad
Nick-ul reclamantului : Sabecky
Motivul reclamatiei : Pai jucam linistit si dintr-o data kick... Intru iar pe sv il intreb "ce-am facu Sabe?" si el zice "vad ca esti cam ratat" mai imi da un kick.. intru iar incearca sa imi dea exterminate (nu merge comanda din vina Cs-ului nush de ce dar e de la cs.. va zic si numele cs in privat sa testati..)Apoi intru si zic la misto "nu merge exterminate ca eu is hacker -" si am pus"-" gen ca eu glumeam... si apoi zice un jucator "tu ai recunoscut"(Blapzzy nu stiu exact numele) si BAN! as vrea doar sa stiu motivul .. Si Sabecky nu vroiam sa se ajunga aici pentru ca tu pareai de treaba..
Harta , Data si ora faptei : Harta nu o stiu scuze.. Data si ora: 8/2/2017 14:10
Dovezi (demo/screenShot/etc) : http://imgur.com/a/pEjDa (inteleg ca nu e chiar o dovada dar nu stiu alta comanda pt. ss doar snapshot si accea iti da toata consola in jos si abea apoi face un ss) Dar se vede cum scrie "Bad sv. addresse"

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 08-02-2017, 14:49:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"vad ca esti cam ratat" --> Pentru ca ma iei la mistouri si vorbesti in basini. ( Da , da am gresit , nu m-am putut abtine + ca nu mergea nicio comanda pe el + ca CoTo , tot nu vrea sa bage comenzi dure fiindca exterminate e de ajuns functioneaza 100% [vedeti jos ceva despre acest exterminate] )

Motivul banului - Reclama [ Click ]

Rayden parca vad ca o sa zici : Serverul este din comunitatea noastra are voie .

Noi nu avem nicio treaba cu celelalte servere din comunitate , vei vedea asta chiar si in regulamentul lor , ca nu au voie sa faca reclama chiar daca sunt de pe acest forum.

" Cs-ului nush de ce dar e de la cs" - Chiar tu ai spus pe server " Am cs nvidia E8 " , oare de ce nu merge nicio comanda pe tine?

____________________________

Te-am intrebat daca ai cont pe forum ca incepusei sa ma iei cu nu stiu ce turnament de CS 1.6 si ti-am zis ca trebuie sa ai cont pe forum . Si dupa mi-ai zis am cont de cand jucam pe niste servere de zombie , am zis "Ce servere , "NU spune numele lor intreg si spune pe u@" , iar tu ai spus intregul nume de la acel server pe chatul de playeri..

Da eram si eu curios pe ce server a jucat el ca cica e FOARTE vechi din aceasta comunitate si ma ia cu un server de acum un an

Da-mi IP in PM sa-ti dau unban , asta asa sa nu ma crezi nesimtit.



DISCORD: Sabee#0428


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gaby26

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 06-02-2021 21:31)
Joined: 04 Oct 2013
Posts: 1526, Topics: 97
Location: Iasi,Romania

Reputation: 37.4
Votes: 71

         
Post Posted: 08-02-2017, 15:14:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ca tu in consola scrii connect vip.freak.ro , se scrie connect vip.freakz.ro


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 08-02-2017, 15:21:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-ai primit unban.

Ai grija ce faci -



DISCORD: Sabee#0428


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by RoTm#Rayden, 08 February 2017 17:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-05-2024, 14:55:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x