User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie domnului k/
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message5330
ftw

[hainumainnebunii]



Status: Offline
(since 23-06-2013 20:52)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 443, Topics: 10
Location: It makes no difference to me

Reputation: 299.5
Votes: 7

Post Posted: 09-03-2010, 23:40:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca nu are cod nu iese deci i se scoate ***'u ....dar dak iese ramane cu *** mie se pare corect cum a procedat k...ai predat pozele ai luat *** si gata -



She had a style,of her own,respectful and pure. I was sick in the head for her, and there wasn't a cure..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ray^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2015 18:57)
Joined: 18 Feb 2009
Posts: 81, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 510
Votes: 8

Post Posted: 10-03-2010, 14:31:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dudette wrote:
se executa *** pentru ca marea majoritate de playeri ies dupa ce li se face poze. din moment ce ies inseamna ca aveau coduri.
nu mi se pare corect sa joace cu coduri,sa strice buna dispozitie a celorlalti jucatori si sa scape basma curata.
si dupa *** cs-ul revine la setarile initiale.
altfel pentru ce mai e numit ***? -


atunci oi fi io mai tras la fatza de asta la mine nu revin la setarile initiale.
+ ca face si jdemii de poze in pc si stai 10 min sa le cauti pe alea care trebuie sa le dai la admin,apoi adminul zice ca nu vrei sa dai pozele si tot te baneaza si tre sa vii pe forum sa le pui :-J
Cel mai bn e sa dati *** la codati dupa ce le-ati facut demo -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SphinCS

[Creep]



Status: Offline
(since 21-03-2012 13:51)
Joined: 13 Feb 2008
Posts: 794, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 223.7
Votes: 6

Post Posted: 11-03-2010, 00:15:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tocmai deaia am zis sa nu se mai dea ***. parerile sunt impartite,. da sunt multi carora le crapa cs-ul la *** si pica din joc... iesind fara sa vrea din joc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
e_versace

[Legend]



Status: Offline
(since 16-11-2019 10:19)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 646, Topics: 37
Location: Constanta

Reputation: 289.2
Votes: 12

Post Posted: 11-03-2010, 11:01:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am mai luat eu intr`o seara *** la voi pe server de la nu stiu ce admin si nu a mai avut cine sa mi`l scoata... si a trebuit sa reinstalez cs`u , doarece nu mai mergea nimic bine .

vb lu ghost mi se pare normal sa dai *** cand te uiti pe unu si vezi clar ca are aim si wall etc . ca la ala e probabil sa iasa din joc.. iar la unu la care vrei sa ii faci tu ss ca te-a omorat de cateva ori la rand sa nu ii dai *** , mai ales daca nu te-ai uitat pe el.

mie dupa ce mi`a dat *** nu mai puteam sa scriu a aparut dupa 15 secunde ce am scris , mai ales daca mai e si putin lag ..cum sa mai scriu si id`u daca el imi da *** . si pe urma iau banuri aiurea .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mzq-
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-05-2017 20:42)
Joined: 13 Nov 2009
Posts: 5921, Topics: 222
Location: Sweden

Reputation: 1018.9
Votes: 230

 
Post Posted: 11-03-2010, 12:04:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eram pe server si wtf asta avea silent aim,deci parerea mea ca a dat *** corect...


Ps: daca nu aveam voie sa postez imi cer scuze



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 11-03-2010, 13:17:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta e ..asa s-a intamplat si cu ultimi 3 codati ai mei ...le-am facut poze si au iesit imediat.
eu unu nu le mai dau ***...oricum daca are ip dinamic instaleaza cs-ul din nou si intra iar...asa ca mare lucru oricum nu ai ce sa le faci...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CyDeCtIn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2010 12:48)
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 73.7
Votes: 4

Post Posted: 12-03-2010, 16:21:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe cate servere am jucat de vreo 10 ani incoace pe nici unul nu am mai intalnit porcaria asta de "***" (scuzati-mi expresia).In primul rand daca dati ban sau ce mai vreti voi cei care au ip dinamic vor intra iar si iar...asa ca nu ati facut nimic si nici nu veti face niciodata.Eu am luat ban,dar inainte mi s-au facut cateva poze pe care pana m-am dezmeticit fiind prima mea zi pe server am muscat-o,mai pe romaneste.Pana la urma s-a dovedit ca am fost curat dar in prealabil am luat ban si pe serverul pe care joc eu regulat pt injuraturi cica,tot din cauza acestui "***"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 12-03-2010, 17:53:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a injurat cfg'ul tau din cauza unui fux? Raised eyebrow riiight.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
e_versace

[Legend]



Status: Offline
(since 16-11-2019 10:19)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 646, Topics: 37
Location: Constanta

Reputation: 289.2
Votes: 12

Post Posted: 12-03-2010, 18:05:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oricum are dreptate... chiar este o balarie acest *** nu isi are rosul , pe codati ii doare undeva de ***`u vostru mai mult sufera cei nevinovati de amx_superss si *** . Intradevar nici eu de cand joc cs nu am mai vazut pe alte servare aceasta chestie ;

dar asta e mentalitate de roman . ( lasa ca i`o fac si eu lui... practic va puneti la mintea codarilor , raspundeti cu aceeasi moneda , desii asta e arma ... stiti voi cui - )

v`as sfatui sa renuntati la aceastea metoda .. nu e profesional - cam noobstyle ca sa zic asa...

daca ii faci lu unu poze si iese oricum ai ip`u in consola si asta e de baza.. .

ultimu meu post aici ( oricum nu cred ca tineti cont de parerea unui jucator )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 12-03-2010, 20:27:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca tot esti asa de jucator cand intri pe sv vezi ca esti atentionat ca astfel de comenzi se folosesc pe war3..din moment ce ai intrat te supui unui risc, daca te deranjeaza exista mereu optiunea de quit - disconnect.
sa inteleg ca daca eu vin peste in tine in casa si te rup in bataie tu nu ripostezi pt ca nu esti prost.. bine de stiut.
cat despre ip in consola.. da am uitat ca ip dinamic exista doar in imaginatia mea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
looool

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2010 17:41)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 57.1
Votes: 5

Post Posted: 12-03-2010, 22:55:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Balaria asta cu *** nu este deloc necesara. Mi s-a facut screenshot si s-a intamplat ca in momentul ala sa iau crash. Rezultat? Un frumos *** pentru care a trebuit sa reinstalez cs-ul.
Serverele freakz nu merita! - Sunt niste panarame daca ati decazut in halul asta si sunteti dispusi sa sacrificati si 'curati'. Bvo din partea mea. Nu mai calc in viata mea pe serverele freakz. Din cauza unui admin handicapat de pe sin.freakz, nu retin exact cine era ca mi-ar fi placut sa ma joc si eu un pic cu cs-ul lui -

Daca erati un pic destepti si chiar voiati sa luptati impotriva codatilor faceati in asa fel incat sa se dea ban in primul rand pe id de steam (pentru cei cu steam), iar in caz de non-steam nu stiu daca aveti habar (de fapt ce sa ma astept de la voi) ca in momentul conectarii nu se transmit doar IP si settings. Dimpotriva, se transmit si anumite date esentiale unice pentru fiecare client de cs. Dar ce sa aveti voi habar..? - Va luati dupa balariile alea, mai aveti un pic si ajungeti la ceva gen 'amx_deleteCS'.

Pe bune, chiar am crezut ca aveti servere de calitate. Oricum o sa va doara in pix de ce zice un player obisnuit din moment ce sunteti prea pupati in cur si orgoliosi sa recunoasteti ca e o porcarie.

Ah si felixcat, exemplul tau in care intri in casa peste unu e o chestie de clasa a doua tbh - Ca sa iti dau un exemplu mai concret cum ar fi sa intri tu pe serverul meu si sa te supui unui risc prin care iti sunt trimise parti malitioase de cod incat atunci cand executate (inevitabil din pacate) trebuie sa iti reinstalezi os-ul, sau mai rau daca faci tranzactii online sa te las pielea *****? Ti-ar conveni? Nu. Asa nu ne convine nici noua faza cu ***. Bafta -


 
Staff message (Gh0sT):
 
+1 warn pentru limbaj, daca se repeta mai primesti 2.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 13-03-2010, 07:26:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu nu inteleg dc va tot bagati.nu va convine regulamentul acestui srv?sunteti liberi sa plecati,nu avem nevoie de copii care se tot plang continuu de cum actioneaza adminii.Nu uitati aveti comanda de "Quit" in consola.Si oricum nu dau mai mult de 12 ani la niste copii care isi permit sa comenteze la decizii ale adminilor/ownerilor.Oricum nu inteleg dc playeri nou veniti,ca am intalnit multi din astia,se baga in treburile adminilor.Voi vedeti-va de joc,dak adminul a gresit ownerii hotarasc dak va fi sanctionat sau nu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 13-03-2010, 08:35:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din moment ce e un exemplu de cls 2 inseamna ca este suficient de concret pt persoane cu orice nivel de scolarizare.
daca tot cunosti lucruri despre acele date esentiale poate vorbesti despre ele mai detaliat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
e_versace

[Legend]



Status: Offline
(since 16-11-2019 10:19)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 646, Topics: 37
Location: Constanta

Reputation: 289.2
Votes: 12

Post Posted: 13-03-2010, 10:47:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am primit niste raspunsuri tipice :

1. Dute pe alt server.
2. Ai comanda quit .

in fine felixcat vad ca esti foarte incantat de comanda asta.. eu am vrut sa iti scot in evidenta ca nu e profesionist , pe marile comunitati de cs nici macar nu se fac poze la jucatori ( doar demo ) dar sa mai vi si cu acest gen de comenzi .. eu am vrut sa iti zic ca raspundeti cam cu aceeasi moneda la codari ( ceea ce nu e bine un ban e de ajuns ).


sper sa nu primesc iar comentarii de prost gust gen : dute pe comunitatea aia .

eu doar am vrut sa va ofer o sugestie , daca intelegeti ce vreau sa zic bine , daca nu , nu .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 13-03-2010, 11:28:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

succes la a obtine dovezi mai concrete despre un wall dintr'un demo decat dintr'un ss.
nu e vorba ca sunt incantat, esti atetionat cand intri pe sv ca se folosesc anumite comenzi.
eu inteleg ca multa lume considera ca internetul nu are lege si cine e un individ sa impuna reguli altui om.
intradevar ai fost o victima si imi pare rau de acest lucru, dar acele comenzi se vor executa in continuare pe server.
problema acestei tari in general este ca nu valorizeaza "clientul" daca nu iti convine te poti duce in alta parte.. cam asa se gandeste, si nu e foarte ok, dar fara suparare, avem si niste "clienti" eu raman oripilat cand vad tineri de 12-14-15 ani cum vorbesc, cum injura si ce frica au ei de consecinte.. de respect nici nu se poate vorbi.
p.s : eu nu am executat niciodata fux sau superss asupra unui jucator dar am si avut norocul ca in putinele dati cand am dat ban, sa fie jucator cu ip static.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 20-10-2024, 01:42:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x