User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Troll maxim

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints
Author Message656
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 18-02-2017, 09:08:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : KING_KONG
Grad : Player
Nick-ul reclamatului : FlameFury si PayLed
Motivul reclamatiei : Grief si troll , sethome la mine in curte
Gradul reclamatului : player
Regula incalcata : disturbarea linistii
Admini online : - helper SnowHD
Ora si data : 10:35PM-11:25 PM
Dovada: https://youtube.com/watch?v=T2ASK247DtQ:

.be
Alte comentarii : Vreau sa mi se distruga chestia construita si ca NewBest sa controleze casele tuturor ca sa nu mai vina la mine in mesa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrucel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2023 19:23)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 370, Topics: 14
Location: Prima la dreapta.

Reputation: 234
Votes: 8

   
Post Posted: 18-02-2017, 09:23:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Au primit ban 2 zile de la mine.V-au mai facut un troll si am curatat cu Sugiuc si Boggdy , aducand iertarea acestora dar le-am promis ca daca mai fac d-astea le dau dublu..




Casuta vocala "deiu".
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alextkd97

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 19-02-2024 11:46)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 318, Topics: 25
Location: Brasov

Reputation: 272.9
Votes: 11

         
Post Posted: 18-02-2017, 13:54:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andy, nu prea ai actionat corect. Domnul king kong pe langa ca mi-a facut publice detalii din viata mea personala, si facebookul meu, injura si urat si face acelasi lucru pe care l-au facut acuzatii.

Eu sunt CONTRA, mai ales ca eram de fata, si eu cu mana mea, o sa ii omor pe toti, le iau itemele si sa o ia de la 0, ca vad ca cu bine nu le merge. I-am ajutat cand au fost grifati prima oara, oare de ce sunt si a doua si a treia ? Si el cum rasplateste asta ? Injuradu-ma pe mine de mama ? Ii arat eu toate mamele in care si-a bagat si si-a scos, tacanul ...

PS : Are noroc ca abea ce am aterizat in Suedia, cand ajung la apartament, o sa ma ocup si de acest individ...





4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Putza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2022 07:09)
Joined: 13 Dec 2015
Posts: 29, Topics: 4
Location: Cyprus

Reputation: 31
Votes: 5

     
Post Posted: 18-02-2017, 14:09:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faza cu detaliile personale , o pot confirma si eu pentru ca si datele mele cat si facebook-ul l-au dat pe chat, etc . Mie nu imi convine chestia adica, nu-i ok, daca nu se ia masuri impotriva lor, nu a celor ce ii agreseaza, pentru ca la fel cu a spus si SnowHD, de ce nu e prima data cand li se intampla chestia asta? De ce cand intru pe mc si sunt ei online trebuie sa imi fac capu' mare, pentru ca ei sunt niste inculti si nu stiu sa vorbeasca frumos, si sa isi tina cainii acasa? Acum daca eu le stiu facebook-ul amandurora ce ar trebuii sa le fac? Sa ii bag un boot care sa ii spameze cu tot felul de msaje sa nu aiba pace? Sa nu ii mai las sa joace linistiti pe server? La asa ceva se ajunge? Daca nu ma insel, pe baza faptului ca mi-au publicat datele personale de pe facebook, pot face o plangere foarte frumos la politie. Nu ca as vrea sa fac eu mare tamtam din chestia asta, dar o pot face. Doar pentru faptul ca le-ai publicat KINGKONG, doar pentru asta. Eu am mai zis ca nu e ok, dar daca tu nu te potolesti, sau nu o face NewBest....desii nu cred ca are cum am sa merg foarte frumos la politie! (Nu ca as dramatiza - dar imi sta in putere! Si da m-a deranjat foarte tare chestia asta!)


Sometimes, you find yourself in the middle of nowhere, and sometimes, in the middle of nowhere, you find yourself.

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alextkd97

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 19-02-2024 11:46)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 318, Topics: 25
Location: Brasov

Reputation: 272.9
Votes: 11

         
Post Posted: 18-02-2017, 14:17:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si sa nu uitam. Poze cu signurile si cu mesajle cand iti bagi ce iti bagi in mama mea si alte shituri, unde sunt ? ... Cum am zis, nu am stat sa iau pc dupa mine in suedia




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 18-02-2017, 15:24:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai sters dovada... Vad ca a luat andy ceva masuri. In lipsa dovezilor o sa o las asa...

Closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 18 February 2017 13:24



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints  


The time now is 05-05-2024, 21:29:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x