User
Pass
2FA
 
 

Opinions & Suggestions
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message29806
jaki

[Creep]



Status: Offline
(since 19-07-2017 22:20)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 600, Topics: 21
Location: Oradea

Reputation: 560.9
Votes: 13

Post Posted: 27-02-2017, 00:07:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faza cu ancient in webshop eu zic ca e ok, asa nu au avantaj asa mare cei care au castelu, desi ancients pica si la Maya, strangi 4 iteme ancient la un event.
Ce nu am vazit pana acum sa pice e Crest of Monarch.
La fel sunt pentagrame si iteme in acheron(mithtil fragment, elixir fragment, jewel combination frame, spirit powder), sau au rate foarte mica.
Monstone pendat pica relativ repede.
Iteme pt quest pica usor adica din primu monstru aici s-ar putea modifica sa fie putin mai dificil.
la Selupan am fost degeaba:)) monentan dar apare ce pica inca nu stiu.
Loch's Feather pica normal.
Rata la combinatia e ok (chaos weapon, aripi atat lvl 1 cat si lvl 2)
Blood castle strangi doar 1 item excelent cu optiuni slabe, nici 1 jwl dar si asa e ok/

Momentan atat am reusit sa verific daca mai gasesc lucruri care nu functioneaza revin.

Edit: Nu apare Crywolf in lista hartilor cand incerc cu /move iau disconect.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-02-2017, 13:47:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Itemele care trebuie sa pice, sa imi spui cam ce drop rate ar trebui sa aiba (mai mare, mai mic).
La Blood Castle si Chaos Castle in general pica chestii slabe, am sa vad ce update-uri le fac.

Crywolf nu aparea in Move list, insa mergea cu /move Crywolf. Intradevar, am testat si eu si iei disconnect dar inca nu-mi dau seama de ce se intampla. Am sa revin cu edit.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jaki

[Creep]



Status: Offline
(since 19-07-2017 22:20)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 600, Topics: 21
Location: Oradea

Reputation: 560.9
Votes: 13

Post Posted: 28-02-2017, 22:40:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentagramele nu aveau rata foarte mare mai ales cele bune(daca e nevoie pot da o lista cu ele, dar trebuie sa madocumentez deci dureaza putin)

Mithril fragment si elixir fragment aveau o rata destul de mare, mai ales mithril, tinand cont ca sunt de 5 feluri eu zic ca e si nevoi de o rata mai mare dar nici chiar foarte mare

Jewel Combination Frame rata mediu.

Spirit Powder o rata putin mai scazuta tinand cont de importanta intemului e si bine sa aiba o rata putin mai mica

Selupan are HP nu gluma:))))

Maya functioneaza cum trebuie.

Invoking daemons, eu nu am gasit nimic dar nu inseamna ca nu functioneaza o sa fiu atent si revin cu informatii

Cu Crywolf ai reusit ceva?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-03-2017, 00:21:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La Crywolf nu pot sa-mi dau seama de ce se ia crash cand te teleportezi acolo din moment ce setarile sunt corecte. In logs nu apare nimic, doar un simplu disconnect.
Selupan a fost modificat pentru ca era prea simplu de batut cu full stats. Am sa vad ce pot face.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
h3royna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-02-2018 21:39)
Joined: 04 May 2016
Posts: 42, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 53.4
Votes: 1

Post Posted: 05-03-2017, 17:08:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun sa incep cu inceputul
Blood Castle are un drop cam ciudat da drop 5 jewel of guardian daca vrei sa schimbi dropul bine daca nu nu ma deranjeaza
Chaos Castle sincer am incercat de 3 ori sa il fac dar nu am reusit ca ma arunca mobi sper sa nu dea tot guardian sau harmony
Kantururelics am stat 30 de min aproximativ pentru drop la moonstone pendant si nimic dar nu pot sa zic ca poate nu se face drop la el
Tot in kantururelics la Maya din stanga se face drop doar de jewel of guardian si harmony cea din dreapta da 3 iteme ex mi se pare foarte ok dar cea din stanga iar mi se pare putin ciudat
propun la skeleton king si red dragon sa apara cate 5 pentru ca daca este doar unu singur nu are sanse doar un player sa ia ceva dar nu este obligatoriu doar am propus in schimb apar nu este nici un fel de problema
white wizard mi se pare ok dropul nu da iteme dar in shimb da bundle de jewel of soul si bless parerea mea ca nu ar trebui modifica chiar nu stiu ce sa zic
Invoking Demons pana la rezolvi problema cu crywolf a mers dupa nu a mai aparut pe nici o harta nici in kanturu nici in aida si nici in tarkan nu mai apare pana acum eu l-am gasit doar in kanturu si aida dar acum nu mai apare nicaieri si am incercat de 4 ori pana acum de la modificare
Si acum cea mai enervanta invazie este cea a golden invasion mama mobi fale dmg-ul si armura mai mica mult mai mica nu am vazut la nici un server sa fie asa iar nu stiu cati apar ca nu pot sa ii verific pe toti cati sunt dar fiecare harca in care apar are cate 5 mobi de gold si pe lacleon sau kantur 1 2 3 ar trebui sa apara un dragon care da 5 boxuri nici pe ala nu lam vazut pana acum
Aceasi problema in icarus la phoenix o sti deja dmg-ul si armura.... teroare cu ea sau daca nu pune itemele in shop pentru quest ca nici full nu reusim itemele sunt doar o sugestie
pfff nici nu mai stiu ce mai este de zis
Medusa apare nici un fel de problema am gasito doar ca sunt eu mic - si vreau sa cresc - mai repede Cool sa pot sa io dau -
chiar nu mai stiu cred ca in romanul de mai sus sa fii enumerat toate problemele si mai sper nu fii exagerat cu propunerile mele :kappa1:

Update @ 05-03-2017, 17:08:38

Mama cate greseli am facut am revenit cu o rezolvare moonston se face drop si mi-am mai adus aminte de inca ceva ori este o eroare ori nu am avut eu noroc cred ca am incercat de 20 de ori cel putin sa fac wings lvl 2 de elf si nu am avut noroc deloc doar bk sm mg si summoner nu stiu daca are ceva cu mine sau nu merge

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-03-2017, 17:21:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Legat de wings, e random. Am sa ma uit la ce ai enumerat mai sus.
Rezolvarea la Crywolf n-ar trebui sa afecteze in niciun fel Invoking Demons.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nrultimate

[your master]



Status: Offline
(since 23-07-2023 17:07)
Joined: 02 Nov 2010
Posts: 1033, Topics: 162
Location: Where the sun shine only if you pay him

Reputation: 357.6
Votes: 23

   
Post Posted: 07-03-2017, 14:34:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Mai bunatateste monstri pentru questul 3 de clasa ca sa fie ceva mai greu de facut. Death beam-knight si Hell Maine. Gen la 10 rr-uri sa resusesti sa ii bati. Cred ca monstri din Crywolf sunt setati bine pt 10rr-uri, numai sa aiba mai mult dmg.
2. In webshop:
-orburile de la wings mutale la scrolls
-sectiunea scrolls schibai numele in skills
-pet sa ii treci la wings
-sectiunea wings sa schimbi numele in wings/pets
3. Rankings: ar fi fain daca ai pune mai multe topuri, ore online, pk count....


VEKU
Joker of Jokes. Ace of Games. Warrior of Chaos.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
h3royna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-02-2018 21:39)
Joined: 04 May 2016
Posts: 42, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 53.4
Votes: 1

Post Posted: 10-03-2017, 20:25:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hmmm nu stiu ce sa intamplat cu postarea cred ca nu a mers in fine am vrut sa iti aduc aminte de dropul din boxuri cad decat sphere si jwl
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18    


The time now is 25-04-2024, 19:59:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x