User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message874
cartoneL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-05-2010 10:15)
Joined: 26 Sep 2009
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 82.9
Votes: 4

Post Posted: 28-02-2010, 12:23:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut.Am intrat de pe contul unui prieten.Sunt ChEsTeR.Astazi in jurul orei 12:20 m-i s-au facut 4 screenshot-uri de catre anathema.Imediat dupa executarea am fost deconectat de pe server si in consola mi-a aparut o eroare cu svc_bad .Am incercat sa intru pe server sa predau pozele dar am ban.Asa ca as vrea sa pun pozele aici si nu prea stiu cum.Imi spune si mie cineva?Multumesc!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
koltzu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 15:18)
Joined: 24 Oct 2006
Posts: 6632, Topics: 170
Location: Romania

Reputation: 847.9
Votes: 94

 
Post Posted: 28-02-2010, 12:31:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Asta e sectiunea pentru World of Warcraft, voi chiar nu stiti sa cititi "Model cerere ban"? e chiar primul topic din sectiunea asta, ce naiba?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rachie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2010 22:44)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 2, Topics: None
Location: Germany

Reputation: 69.1
Votes: 4

Post Posted: 13-03-2010, 23:41:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci!! AM murit in fata la pos si fos mau omorat guarzi si aveam istanta ma grabeam sa ma inviu si cand am ajuns in lovul unde am murit nu imi aparea sa dau accept sa ma invie si am cerut ajutor la gm am stat jumate de ora nu am primit ajutor si am inceput in injur, dar nu am injurat gm si la regulament scrie ca doar injuri la gm se da ban iar la restu se da mute!!!faceti ceva va rog daca nu se poate sa mi se scoata banu va rog mai reduceti din zile am luat prea mult 30d...ms mult anticipat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 13-03-2010, 23:51:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rachie wrote:
Deci!! AM murit in fata la pos si fos mau omorat guarzi si aveam istanta ma grabeam sa ma inviu si cand am ajuns in lovul unde am murit nu imi aparea sa dau accept sa ma invie si am cerut ajutor la gm am stat jumate de ora nu am primit ajutor si am inceput in injur, dar nu am injurat gm si la regulament scrie ca doar injuri la gm se da ban iar la restu se da mute!!!faceti ceva va rog daca nu se poate sa mi se scoata banu va rog mai reduceti din zile am luat prea mult 30d...ms mult anticipat

o sa te rog sa postezi la Cereri unban , respectand modelul cererii de unban -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 23-10-2024, 06:27:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x