User
Pass
2FA
 
 

Furt cont

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Technical Problems
Author Message1494
MarianX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2011 20:53)
Joined: 31 Dec 2006
Posts: 256, Topics: 14
Location: SaLaJaN

Reputation: 234.3
Votes: 4

Post Posted: 14-03-2010, 12:13:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vroiam aseara sa intru pe sv sa joc , cand dau connect am o surpriza : "Numele tau este rezervat" ... pff bag toate parolele pe care le folosesc eu deobicei pe sv-re la setinfo, nimic - , apoi mi-a picat fisa, clar un kinder obosit mi-a furat nick-u. Am incercat sa dau de id-ul lui riwix sa vorbesc cu el , dar fiind aproape 1 noaptea nu stiam de la cine sa-l iau.
Am asteptat pana azi de dim cand am vorbit cu Fre3, fiind tovarasi de ceva timp si stiind ca eu sunt Marian_x cel "adevarat" , m-a ajutat schimband parola la nick. Joc frumos pe sv 1h, iar dintr-o data pe harta zm_sand [cred ca am scris corect numele hartii] ma trezesc cu un tip (1)Marian_x, ca se ia de mine cu replici gen : "Marian_x ce cauti pe nick-ul meu ? E numele meu ! Iesi ! " . Am ramas SurpriseSurprise prost cand am vazut cu cat tupeu eram izgonit de catre respectivu de pe sv. Am scris frumusel amx_showip in consola i-am luat ip-u iar acu ramane la aprecierea conducerii daca il banati permanent sau nu .


Apoi a dat retry si a continuat jocul cu numele Alexandru.

Sunt pe comunitatea freakz inca de la inceput, eram si inainte cand era ultimate. Deci nu are nimeni cum sa-mi reproseze ca nu ar fi nick-ul meu .

Eu am ip-ul de RDS, celalalt e impostoru.

PS : Nu-mi sariti in cap ca nu mi-am rezervat nick-u inainte, corect asa e am uitat, niciodata nu mi-a trecut prin cap ca un kinder ar putea sa-mi faca asa ceva desii nu aveam un cont trasnit, doar lvl 5.

Multumesc anticipat .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
na3

[BRAINiaC]



Status: Offline
(since 22-08-2019 14:32)
Joined: 16 Nov 2009
Posts: 1084, Topics: 24
Location: Pitesti

Reputation: 467.2
Votes: 23

   
Post Posted: 14-03-2010, 12:30:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dak iti rezervai numele nu mai apareau asemenea probleme..deci pana la urma care esti din IP.uri marian sau (1)marian...macar acum rezervatil dak nu a facut-o celalalt intra aici http://www.obicore.com/rezervari..hai ciao

Only God can judge me
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MarianX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2011 20:53)
Joined: 31 Dec 2006
Posts: 256, Topics: 14
Location: SaLaJaN

Reputation: 234.3
Votes: 4

Post Posted: 14-03-2010, 13:30:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se pare ca nu ai citit cu atentie postul, am zis ca eu eram Marian_x si m-am trezit cu (1)... pe cap.
Ip-ul de rds 188. e al meu el e celalalt.
Si am pus si PS ca mi-am recunoscut vina .
Numele acu e rezervat datorita lui Fre3.

Am postat doar ca sa mi se spuna de catre membrii conducerii daca individu ramane nepedepsit sau isi ia ban.

Asta era toata poveste .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ceacea

[CHANGE Agent]



Status: Offline
(since 22-03-2016 19:14)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 1845, Topics: 85
Location: Romania

Reputation: 1450.9
Votes: 90

Post Posted: 14-03-2010, 14:43:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu va fi pedepsit. Daca tu nu iti rezervi nickul, oricine poate intra si sa iti strice tot. Rezervati-l si nu o sa mai ai probleme.

Intelege, eu n-o sa mor niciodata!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by RIWIX, 14 March 2010 13:16



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Technical Problems  


The time now is 28-04-2024, 09:45:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x