User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Cerere admin Vayne/ Sesizare server

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Admin Request
Author Message605
Vayne

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-01-2018 22:42)
Joined: 29 Mar 2017
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 14.1

Post Posted: 29-03-2017, 18:24:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick (fara cuvinte indecente/vulgare/obscene) Vayne
2. Varsta 20
3. Vechimea pe server cu acest nume joc de o luna cred, dar jucam acum 1-2 ani aici foarte mult
4. Ore pe server: link-ul catre psychostats sau gametracker (sau chiar ambele daca respectivul user doreste) https://www.gametracker.com/player/Vayne/war3.freakz.ro:27015/
5. Motivul cererii: Sincer, nu vreau admin neaparat,daca este cazul sa primesc ramane la alegerea voastra despre ce fel de admin vorbim, dar la cum se prezinta serverul in momentul de fata, cred ca ar trebui luate niste masuri. Si ca sa explic ceea ce vreau sa spun, incep asa. In primul rand numarul persoanelor de pe server nu depaseste 10-12 la orice ora din zi, in al doilea rand FY_SNOW SI D2/D2_2X2 sunt singurele harti care se joaca pe server, deci 24/24 asta gasesti daca vrei sa intri, si sincer m-am saturat de ele, nu cred ca sunt singurul. In al treilea rand cred ca de cand joc cu acest nume nu am vazut mai mult de 3 admini VREODATA on aici, asta chiar imi pune un semn de intrebare in legatura cu serverul. Si in al 4-lea rand, si cred ca este cel mai important, care le cuprinde pe toate, E FULL DE CODATI NON STOP. plini de aim-uri, wall-uri chestii, n-are nimeni ce sa le faca pentru ca admini nu sunt on, playeri nu sunt on, probabil din aceasta cauza(a codatilor),asa ca isi fac de cap pe server.
6. Lista codati (valabil doar pt cei ce doresc blood si de la blood in sus) Momentan nu am.
7. Accepti clauzele prevazute in Regulamentul serverului war3.freakz.ro ? DA

In incheiere, va multumesc celor care urmeaza sa citeasca postarea mea, pentru ca si-au rupt din timpul lor, si sper sa ne coordonam(sau sa va coordonati) si sa aduceti war3 acolo unde i-a fost locul odata.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 29-03-2017, 20:18:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Discutam in pm.

aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xD!., 29 March 2017 18:18



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Admin Request  


The time now is 29-03-2024, 01:14:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x