User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie pentru domnu StyleS.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1073
TrAltu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2017 15:38)
Joined: 10 Jan 2017
Posts: 19, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 10.7

Post Posted: 07-05-2017, 14:47:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamant:dKz # Dpro
Reclamat:StyleS.
Motiv reclamatie:pai, tovarasu` styles, ma injura, imi da gag 0 minute(deci nu stie comenzile) spune ca am cod,spune ca am alt cs,nu cs warzon si ca am ceva ni el eu i-am zis verifica-ma daca vrei inregistrez sa iti arat ca nu imi scaneaza wargods-u, intra cu tw daca iti da permisiunea jok3r sau alt owner, fa ceva nu numa spune,ii explic si lui teoria jocului cs 1.6 si ca daca tragi prin pereti,cutii care trece glontu, dai dmg si ca daca vezi un om care trece dupa o cutie sau un perete poti sa il apesi cu cate un glont 2 3...un incarcator ca sa il omori dar el nu,imi spune ca stau cu tinta unde iese el dar el nu foloseste butonnul SHIFT ca sa nu il aud cand se misca si normal ca stau in locul unde va iesii el sa il omor, tine cam mult la rank,ceea ce nu e foarte bine la un admin, si intr-o zi l-am rugat frumos sa imi dea kick deoarece mi-a picat netu si eu inca eram pe server si nu puteam sa-mi pun numele el nu ma baga in seama se face ca ploua,adminii sunt oarecum obligati sa ajute playerii in caz de o problema pe server sau legata de acesta, si pe mapa 35hp imi dadea kick incontinuu deoarece am luat o arma dintr-un ou o runda si l-am omorat imi da kick, am luat iar arma din ou intr-o runda iar kick si gag 0 minute...
Dovezi: http://imgur.com/a/7qBzJpe dust2x2 si 35hp/pe fy_snow http://imgur.com/a/spQ3D
Data/Ora/Harta:hartile fy_Snow, de_dust2x2 si 35hp, data 5-7 mai, ora azi la ora 3:30 si pe la vreo 4-6 ieri/alaltaieri
Alte detalii:Norocul lui e ca a castigat concursu si a primit trial, si-a mai luat remov in trecut tot de la o reclamatie de a mea pentru ca nu prea respecta regulile.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
J0k3r!

[Founder ZpU]



Status: Offline
(since 23-12-2018 15:53)
Joined: 01 Feb 2017
Posts: 421, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 19.8
Votes: 17

Post Posted: 07-05-2017, 14:56:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Astept pareri de la ceilalti admini si explicatia lui Styles, nu se da t/c pana diseara cand voi verifica logurile.

Casuta Vocala: Jok3r
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
StyleS.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2018 17:06)
Joined: 01 Dec 2016
Posts: 23, Topics: 15
Location: Satu Mare

Reputation: 1.3
Votes: 1

 
Post Posted: 07-05-2017, 15:07:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

te injur? vezi ca Marius_Yt e martor cum mi-ai vorbit si cum m-ai jignit

Update @ 07-05-2017, 16:00:16

Deci 1.nu ai voie sa injuri admini, 2.nu i jigni si 3. in mapa 35_hp in fiecare runda luai arme din oua si omore-ai playeri , si doar 1 runda se trage cu arma

Update @ 07-05-2017, 16:00:53

si inca ti-am zis inceteaza cu arma si tot nu ai vrut.

Update @ 07-05-2017, 16:01:46

ceilalti playeri erau nervosi pe tine ca de ce tot luai arme , si au zis sa iti dau kick cred ca mi se cuvenea sa iti dau kick pentru ce ai facut.

Update @ 07-05-2017, 16:07:49

Sincer nu ma intereseaza ca iau remove, astept si alti admini sa vad ce zic despre mine,caci sincer doar tu ai probleme cu mine,ceilalti admini nu cred ca au treaba cu mine doar tu poti sa ai probleme cu ei, si daca tie iti da un admin slay sau kick repede faci gura.. si din cauza ta tot iau admini remove ca doar tie nu-ti place cum procedam, si eu cu asta am spus tot .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[MrS] Lybra.

[Don't need to know! ]



Status: Offline
(since 22-10-2019 18:34)
Joined: 01 Oct 2016
Posts: 312, Topics: 29
Location: Oltenita, jud. Calarasi

Reputation: 284.1
Votes: 10

Post Posted: 07-05-2017, 19:18:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut! Acesta este un offtopic! In imaginea de pe fy_snow nu apare un om care se vede prin perete?? Ala nu este considerat wall?? Plus, mi-a mai spus si DarkOne ca s-a intalnit cu dpro pe mai multe servere si joaca cu wall!
http://imgur.com/a/vVbsr
Acum sa revin in legatura cu reclamatia! StyleS, ai dreptate! Ne prea ameninta acest Dpro ca o sa primim remove pt. ca il contacteaza pe J0k3r! Spre exemplu, ieri ma jucam pe snow si ma ameninta ca daca ma mai sui pe Txt hartii iau remove! Dar si dpro are dreptate! StyleS, doar daca abuzeaza de arma excesiv de mult pe 35hp ii dai Slay/Kick/Ban! El folosea arma doar o runda...


:^)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marius_Yt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-06-2017 15:58)
Joined: 07 May 2017
Posts: 4, Topics: 2
Location: Rm.Valcea

Reputation: 4.1

   
Post Posted: 07-05-2017, 20:04:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Are dreptate Stayles. Dpro se ia cu admini in gura si ii ameninta cu remove de la joker. (plus ca are wall )

"Nascut, crescut, pe vremea lu' camataru
Aveam doar 2 gadget'uri, secera si ciocanu' "
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radu_Yt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2018 18:36)
Joined: 17 Mar 2016
Posts: 52, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 16.8

Post Posted: 07-05-2017, 20:09:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Are dreptate Stayles. Am vazut si eu ca pe 35 HP cumpara arme. +Ca are wall. Am stat o mapa pe el si am vazut cum astepta playerii.

Daca viata iti da lamai.... nu ii mai cere si wisky si gheata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ovidel 32

[Creep]



Status: Offline
(since 04-10-2018 11:08)
Joined: 02 Feb 2016
Posts: 825, Topics: 32
Location: Alba-Iulia

Reputation: 343.7
Votes: 15

 
Post Posted: 07-05-2017, 23:55:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dpro se pare ca tu esti cel acuzat..Reclamatia e inutila.
Daca credeti ca un player are wall sau aim si nu e admin on va asteptam cu o cerere ban si ca dovada demo.


[IMG][/IMG]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
J0k3r!

[Founder ZpU]



Status: Offline
(since 23-12-2018 15:53)
Joined: 01 Feb 2017
Posts: 421, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 19.8
Votes: 17

Post Posted: 08-05-2017, 14:22:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

As dorii sa nu mai credeti tot ce va spune,in primul rand,nu va primi nimeni remove de la mine(decat daca este necesar),este vina voastra ca,credeti tot ce vi se spune.
Eu am zis fiecarui admin sa citeasca regulamentul,inclusiv cel al jucatorilor.Din cate observ,tu nu ai citit Styles,in regulamentul jucatorilor spune clar ca,pe mapa 35hp nu este voie cu arma,decat la predator..Daca playerul respectiv nu intelege,recurgeti la kick/ban temporar,este un regulament in cele din urma,trebuie urmat.
Cat despre faptul ca dpro spune ca "luati remove de la jok3r",stati calmi,nu ia nimeni remove,daca e sa dau la cineva remove,il anunt cu mult inainte pe ce fapt ii dau si ii las timp sa se schimbe,rare cazuri cand dau direct,deci nu va mai "speriati" atat,pana nu va spun eu sau alt owner direct ca luati remove,nu o sa luati.
Observ cat de bine ati citit voi regulamentul,fiecare admin spune ca e voie cu arma.In orice caz,va sugerez sa il citit,caci daca va veni o zi cand o sa va intreb din regulament,pe multi o sa rezolv din cate observ.
Poza aia e dovada suficienta pentru ca are wall,aveti dreptul sa-l banati oricand,nu stiu dc nu l-ati banat cand ati gasit poza?


Casuta Vocala: Jok3r
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ovidel 32, 07 May 2017 21:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 04-10-2024, 10:25:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x