User
Pass
2FA
 
 

admin pilaf... :|

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message522
cL1c

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2010 16:58)
Joined: 22 Mar 2010
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 77.2
Votes: 4

Post Posted: 22-03-2010, 21:40:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu am gasit un model de reclamatie asa ca zic asa...

backer nuj ce cauta el cu admin k e pilaf... era cu mine in team un kzh-ist si el ma baneaza pe mine k l-am fkt NOOB !!! - recunosc am gresit si eu da ma enerva...
acel kzh-player se numea "- -" , el cik mare jucator... cik juca de 2 ani hns ... el zicea k are 248 ljr -)) si mai facea si 10 strafe -)) nici mkr nu putea sa apese pe buton din cauza kzh-ului... -) bindu in gen se pune pe "E" ... Dosent Matter am incercat si eu kzh-u si stiu cum arata... prima data am incercat chiar pe acest sv... si imi pare rau... apaream si in top ... dar nimeni n-a obs... o sa suport consecintele ...

ms.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
backer

[Account disabled]



Status: Offline
(since 05-04-2012 16:51)
Joined: 19 Aug 2009
Posts: 402, Topics: 10
Location: printre pinguini ^_^

Reputation: 46.4
Votes: 5

Post Posted: 22-03-2010, 22:05:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

decii .... dovezile tale ??
1. Banul a fost pe timp 10 minute
2.Injuri pe oricine te taie mir de nu iei permanent
Code:
DEAD* DrX | cL1c :  tui pe masa
( Intai ai avut gag , apoi incepi sa ma faci noob pe amx_page )
*
3. d.dem I-am facut lu D_D ala si cred ca intradevar avea kzh .




wtf? I'm so fast yu can't even see my post !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cL1c

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2010 16:58)
Joined: 22 Mar 2010
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 77.2
Votes: 4

Post Posted: 22-03-2010, 22:11:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai e KZH!!! nu crede ... recunosc k am injurat pt k ma enervasem k ma tratai cu cu*u ... te uitai pe mine in loc sa te uiti pe ala cu kzh !! -
da l-am injurat si pe el... imi cer scuze dk te-am inj si pe tine... dar ala merita...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 23-09-2024, 08:29:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x