User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] [Cerere] Moderator MrSnowHD

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message2554
alextkd97

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 19-02-2024 11:46)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 318, Topics: 25
Location: Brasov

Reputation: 272.9
Votes: 11

         
Post Posted: 12-06-2017, 15:53:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Enescu Radu - Alexandru
Varsta: 20
Nick: MrSnowHD
Link de la cererea HELPER: https://forum.wow-freakz.com/APROBAT-Cerere-Helper-SnowHD-t447960.html APROBATA 14.01.2017
Link-uri de la toate celelalte cereri de MOD sau BUILDER: https://forum.wow-freakz.com/APROBAT-Cerere-Moderator-MrSnowHD-t464453.html ARPOBATA 07.05.2017
Minecraft User: PREMIUM
TIMP ONLINE PE SERVER: http://i.imgur.com/9DJ0mVP.png
De ce vrei MODERATOR: Pentru ca eu cred ca am toate calitatile necesare, si lipsa unui staff adecvat pe acest server, ma aduce in pragul acestei cereri. New stie ce imi poate capul, nu cred ca as vrea mod doar pentu 2 comenzi in plus ..,
Ai vreo propunere pentru server: Da, sa mearga in continuare cum merge, si sa nu lase sa scape persoane bune din staff, cum ar fii Sugiuc, CristianNFK, Kent_HD, care sunt niste oameni cu capul pe umeri !
Cate ore joci pe server zilnic: Variaza, am zile in care chiar nu am avut ce face si nu am avut treaba cu scoala/viata sociala, deci am stat si 13 ore -
Intre ce ore te putem gasi pe server: Hmm, variaza, dar ma gasiti atat dimineata cat si seara !
Cunosti Regulamentul: DA, cred ca printre singurii care stiu regulile de la A la B -
Cunosti Regulamentul Forumului: DA, si am sa continui cu sanctionarea membrilor care comenteaza gresit in acest topic !
POSTURI PE FORUM: 229
Alte comentarii : Da, am avut mod, am luat down cu dreptul de a reface cererea in 30 zile, multumesc - !





2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sugiuc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2020 20:49)
Joined: 17 Jan 2017
Posts: 234, Topics: 9
Location: Turnu Magurele

Reputation: 64.3
Votes: 6

   
Post Posted: 12-06-2017, 16:12:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din partea mea ai un PRO, ai mai fost moderator si te-ai descurcat foarte bine, il meriti din plin.





-Helper Sugiuc-



1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrucel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2023 19:23)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 370, Topics: 14
Location: Prima la dreapta.

Reputation: 234
Votes: 8

   
Post Posted: 12-06-2017, 18:33:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO

P.S.:Nu a fost frumos sa "mentionezi" oamenii cu capul pe umeri -.Pe mine personal nu m-a deranjat ,dar cred ca sunt alte persoane pe care chiar le afecteaza.Era mult mai oke sa mentionezi tot staff-ul sau pe niciunul.E doar opinia mea,nu stiu la ce te astepti tu de la mine si nici nu-mi prea pasa sincer.- NU stiu daca tu la 14 ani ai fost fiul lui Zeus.





Casuta vocala "deiu".
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xDead.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2018 21:24)
Joined: 28 Jul 2015
Posts: 84, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 36.5
Votes: 2

Post Posted: 12-06-2017, 19:28:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro, activitate ai, posturi ai, experienta ai.

xDead_
HELPER



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alextkd97

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 19-02-2024 11:46)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 318, Topics: 25
Location: Brasov

Reputation: 272.9
Votes: 11

         
Post Posted: 12-06-2017, 21:16:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andrucel wrote:
PRO

P.S.:Nu a fost frumos sa "mentionezi" oamenii cu capul pe umeri -.Pe mine personal nu m-a deranjat ,dar cred ca sunt alte persoane pe care chiar le afecteaza.Era mult mai oke sa mentionezi tot staff-ul sau pe niciunul.E doar opinia mea,nu stiu la ce te astepti tu de la mine si nici nu-mi prea pasa sincer.- NU stiu daca tu la 14 ani ai fost fiul lui Zeus.


Andy, nu te simti ofensat, dar in ultima vreme, tu ai fost off, cu toate ca erai singurul moderator. Nu am nimic cu tine, xDead de exeplu, are helper, se descurca, dar cum o face Sugiuc, sau eu, care venim din urma in ONTIME, si voi avand vechime, noi intram deja in top, si ajutam, si am stat zile intregi cu sugiuc, si am descoperit buguri, si stim cum merge acest server, sau cu KENT, care are vechime, si care are un dosar curat si foarte organizat in istoria serverului, nu cred ca ei ar trebui inlaturati, dasta zic ... si NFK, care a muncit atat pentru serveru asta, vezi, ei sunt implicati acestui server, asta vroiam sa exprim, nu am zis ca tu nu faci, faci, dar in limita care trebuie, si pentru asta, inca ai moderator, deci nu o lua in nume de rau ...

Si stii ca am incercat si cu tine, daca iti faci totul ok, vine si up-ul, si la vremea aia o sa te sustin, dar deocamdata nu pot, vreau sa te vad acolo, cand ai si tu timp. Nu am zis sa stai non stop, eu am viata, facultate, fete, etc, si restul la fel, dar cand trebuie sa fim, suntem.

As propune in curand, sa facem cate o sedinta pe luna, sau ceva, doar staff-ul, sa lucram la promovare pentru mai multi membri, si asa marim si staff si jucatori.

Am multe idei in cap, vine vara, si o sa imi incep activitatea din ce in ce mai serios pe acest server. Daca nu noi, atunci cine ?

IMPLICA-TE cu mine, si implicandu-va, vom face treaba buna cu acest server. In toti ani astia, New sa tot luptat, hai sa luptam si noi cu el ... unii chiar nu aveti habar ce e in spatele acestui server, si cum sta treaba, credeti ca doar aruncam niste pluginuri si merge.

Merci de PRO, si o sa vezi ca va fi ok, ai incredere, si nu te mai supara asa repede !





1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 13-06-2017, 16:44:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu pot sa zic ca am un dosar tocmai curat - Cum am zis toti mai calcam starmb. Au fost neplaceri si cu mine, dar nu as vrea sa intru in detalii acum.
Important e sa ne dam seama cand gresim si sa le indreptam.
Este destul de naspa sa stai pe server si sa nu ai cu cine juca. Sa dus din nou economia serverului din cauza asa zis "xray" si de oiile negre care au in cap numa PVP ! Majoritatea au luat o pauza din cazua asta , dar nu sau lasat, o sa revina !
A aparut 1.12 sper ca dupa ce fac upgrade si pluginurile si se face stabil sa facem si noi up, posibil sa mai castigam din playeri.

Imi cer scuze pentru interventia cu offtopic!

On:

Ai posturi pe forum, ai ontime-ul necesar, ai peste 3 luni experienta ca si HELPER pe server, ai respectat modelul pentru cerere.
Cerintele minime pentru a putea face cerere sunt atinse.
Ai experienta si ca MODERATOR.
Ai activitate pe server si pe forum.
NewBest wrote:

Trimis: 13-05-2017, 01:05:35
Adminul MrSnowHD a primit downgrade de la gradul MODERATOR la gradul HELPER.
Motiv: Neraportarea unui exploit.


Azi se implinesc cele 30 de zile.


Votul meu este Pro! - pentru implicarea in dezvoltarea serverului.

Bafta !

Kent_HD - HELPER

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 16-06-2017, 23:26:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro domnului Omăt. De data asta sper sa pastrezi gradul.


2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 22-06-2017, 09:21:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost APROBATA.
Pentru a primi gradul, te rog sa imi lasi un PM cu nick-ul tau si un link la aceasta cerere. Click aici pentru a trimite PM.
Atentie! Trebuie sa trimiti PM-ul in maxim 3 zile de la data acestui post, sau nu vei mai primi gradul (bineinteles, in cazul in care s-a anuntat absenta gradul va fi primit la intoarcerea din vacanta)!

Alte comentarii: Sa fie cu noroc de data asta -

Topic Closed.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 22 June 2017 07:21



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 20-04-2024, 09:59:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x