User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie CR0N0S (stalker)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1385
s1mple edenless

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2017 04:56)
Joined: 19 Jun 2017
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 19-06-2017, 01:41:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau : S1MPLEO
Nick-ul adminului sau player-ului ( Exact ):God Stalker ( asa zisul CR0N0S)
Steam ID-ul Numeric al adminului sau player-ului : https://www.gametracker.com/player/%3FCRONO%24/195.178.103.12:27015/ (Nu stiu sa caut STEAMID dar o sa invat! )
Motivul reclamatiei : ( Explicatie ) : Abuz de dat ban asa ca vrea el.. , Eram pe server pe data de 19/06/2017 in jurul orei 2 10 . si purtam o conversatie voice chat cu un player random fara sa il jignesc fara sa ii zic absolut nimic , sa il injur sau ceva, Adminul respectiv era pe spectate si auzea tot si eu nu am injurat pe nimeni dupa care mai joc cam 1 minut si primesc ban DE 24 ore pentru (full disrespect admin ) Nu am injurat nici admniul nici playerii ! Sunt eu rau de gura recunosc si am mai luat gag , dar fara sa fac nimic sau sa zic ceva mi se pare abuz de grad oferit de Stalker(CR0N0S)
Motivul pentru care ai luat ban/ai fost deranjat: Motivul este ca voiam si eu sa ma joc pe awp ca asta fac mereu si deodata numai pot fiindca se trezeste sa imi dea BAN 24 ore ca vrea el..
Dovada screenshot la tot: (obligatorii) Nu am screeshot , puteti verifica banul dat de el ( full disrespect admin 24H ) repet nu am injurat pe nimeni ! Zap era si el martor si a incercat sa ii explice! Mersi!
Ora si data aproximativa : (obligatorii) 19/06/2017 , ora 2 ,10 noaptea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crono$

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2017 02:44)
Joined: 23 Dec 2016
Posts: 43, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 40.2
Votes: 2

Post Posted: 19-06-2017, 03:17:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am dat ban pentru ca tu dupa ce ies eu de pe server incepi sa te iei in gura cu lumea si sa nu mai incerci vreo data sa dai tu comenzi la copii sa le spui tu sa taca ca asa vrei tu ,nu iti convine paraseste acest server.
Mi sa spus de catre cineva ca ai injurat si am aflat ca dupa ce ti am dat ban aud de la tot server-ul ca tu la 4 min dupa plecarea mea incepi sa te iei in gura cu playeri,daca tu chiar vrei sa fiu rau,vrei sa imi amintesc cate tentative ne-reusite de a face baza de mine ai incercat ?
Te ai luat de mine si mai intrebat in scarba dece vorbesc eu cu ,,fusai,, facui ,,dresai,, ,vorbesti ne intrebat, tipi pe server ,faci glume indecente la adresa altor playeri (fete)care nu sunt romani ,pe server ma salutai si in chatul prietenilor tai ma injurai ,faci aluzii la mine de parca sunt un prost si nu stiu
pe ce planeta suntem ,ai injurat copii de pe server si playerii si incerci sa ma iei la misto ca nu ai cum sa te razbuni pe mine pentru ca iti dau eu mut ca tu incepi sa injuri,vreau sa comenteze toti adminii aici de cate ori ai facut tu ne placeri pe acest server,asta ca sa ii ascultam pe cei lalti.
In alta ordine de idei noi adminii nu dormin ca persoane ca tine sa joace pe acest server ,persoana ta sa luat in gura cu admin ul Kingsusu,eu in locul lui daca te luai in gura asa cu mine iti dadeam ban dar el a fost bun si intelegator,daca tu doresti sa ajungi pe urma lu galusca este problema ta,
faptul ca am fost o data prieteni m-a impiedicat sa spun cuiva ca tu ai incercat sa faci baza de mine seara si chiar si ziua si imi puneai intrebari aiurea fara sa iti zic nimic si am ca martori adminii de pe server care se uitau si se mirau de prostia ta ,ca sa fiu sincer tu suferi de acest joc,tu il ai pe zap
ca martor sa minta pentru tine , eu am un server intreg ca sa iti spuna ce fel de persoana esti.

Acum ca am spus totul si adevarul despre tine,cer sa ti se dea ban permanent pentru totate cele facute de tine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
s1mple edenless

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2017 04:56)
Joined: 19 Jun 2017
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 19-06-2017, 05:01:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai gradatule tu nu stii diferenta dintre a vorbi urat si a discuta cu playerii .
CE IMI SPUI MIE DE KINGSUSU ?CARE FACE GLUME PE SEAMA MAI MULTOR JUCATORI SI DAR NU ARE ROST SA DEZVOLT AICI ASTA!
IN PRIMUL RAND SE SANCTIONEAZA IN MOMENTUL DE FATA DACA FAC CEVA SI TE DERANJEZ! NU MA TII MINTE SI DUPA IMI DAI TU BAN 24ORE PENTRU DISRESPECT FULL ADMIN !
DAI BAN CA TE INTREB DE CURIOZITATE DACA IN OLTENIA SE ZICE ZISAI FACUI SI DE ASTEA? FIINDCA NU STIAM SI TE AM INTREBAT ?
DACA TIE TI SE PARE CA TE IA LUMEA LA MISTO NU TE RAZBUNA PE PLAYERI !
SA NU VORBESC URAT , TE SUSTIN ADMINII NU IMI PASA, PLAYERII SUNT DE ALTA PARERE CA AI GRAD MARE SI FACI ABUZ DE EL.
TU NU TE POTI CONSIDERA UN ADMIN RESPONSABIL . ESTI DOAR UN COPIL DE 16 ANI PROST SI AM TERMINAT ASTA!
IMI CER SCUZE CONDUCEREA STAFFULUI AWPGO.FREAKZ.RO !! Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crono$

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2017 02:44)
Joined: 23 Dec 2016
Posts: 43, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 40.2
Votes: 2

Post Posted: 19-06-2017, 05:58:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca chiar sunt un copil prost de 16 ,ce te intereseaza varsta mea, nui vina mea ca tu nu ai creierul necesar si totusi dece nu esti tu admin ?
Tu nu ai creierul necesar si nu vei lua admin aici niciodata,numai scrie cu caps lock dragul meu si nu iti mai cere scuze dupa ce ma jignesti,de asemenea te pot jignii si eu sa sti, nimeni nu este sfant.Am ajuns sa imi spui de un joc pueril si ca sunt un copil prost -
Eu cred ca ai probleme mintale si suferi si in momentul de fata de acest joc plus ca nu imi dai tu ordine daca nu iti convine poti iesi de pe acest forum si din aceasta comunitate, nu am sa permit oamenilor toxici ca tine sa calce pe acest server si sa scape cum vor ei.
Abuz de putere nu fac caci daca faceam iti dadeam ban permanent atunci facem ,eu nu dau ban nimanui fara sa vorbesc cu un onwer asa ca stai calm,ca nu esti banat pe nedrept.
Plange-te cat vrei ban ul nu este pe nedrept si poate o sa fie si unul permanent pentru limbajul tau mirobolant.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
s1mple edenless

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2017 04:56)
Joined: 19 Jun 2017
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 19-06-2017, 06:19:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bãi cititule crezi cã dacã te dai rotund ºi mã caracterizezi ceea ce nu sunt poate sã îți facã lumea pe plac ?
Da eºti un copil ! Nu are rost sã mã cobor la nivelul tãu de intelectualitate care este zero amice.
Tu eºti cam printre cei mai toxici playeri de pe server ºi culmea eºti ºi admin !
Pe tine te face mai " ºmecher " un grad ?
Sunt player ,respect regulile , mã joc cât vreau , vorbesc cât vreau , cu cine vreau , fãrã sã înjur în unele cazuri cu toții mai scãpãm înjurãturi Sfântule !
Numai stau sã mã contrazic cu tine copile ! cât despre jignirile adresate cãtre mine .. sã ºtii cã eºti penibil .
Meritã sancționat acest comportament de Admin , mie tot mi ai dat gaguri, slapuri ºi acum banuri.
Am încheiat ºi sper sã primeºti ceea ce meriți ! numai da reply cã nu impresionezi ! Salut!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crono$

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2017 02:44)
Joined: 23 Dec 2016
Posts: 43, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 40.2
Votes: 2

Post Posted: 19-06-2017, 07:38:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe cine sa impresionez?
Mi-am spus punctul de vedere,daca ai fi citit regulamentul ai fi vazut va nu ai voie sa vorbesti in continuu,cum faci tu cate 5 ore la rand,ia si citeste ca vad ca ma faci copil dar tu nu ai mai mult de 18 ani, sa sti ca nu conteaza varsta daca tu nu ai prea multi neuroni decat sa te iei in gura cu mine ,nui vina mea ca nu ai creier.(macar de ai fi fost cineva pe acest server si in aceasta comunitate)
Sa te cobori la nivelul meu ? -) pai ai fost vreo data de nivelul meu tu ala care nu stie sa gaseasca un steam id ,ma jighneste,ma face copil prost etc.
O sa dau replay de cate ori vreau eu si daca sunt un admin toxic dece inca mai sunt aici pe server de 2 ani ?
Tu ai venit de cateva luni si deja faci scandal cu mine,daca nu eream destept intrebam ca tine cand ai venit prima oara pe server (ce divizie esti ? ,sunt global dar acum sunt pe smurf gn4) esti penibil ma jighnsti dupa iti ceri scuze staff-ului -
Nici tu nu sti ce zici,scrie cat vrei cititule,continua sa suferi la greu aici cum faci si pe server,asta este ultimul replay de la mine
Daca eu am ajuns sa fiu penibil tu esti mai rau de atat. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
leonad3s

[MAD SNAIL]



Status: Offline
(since 02-03-2024 20:21)
Joined: 11 Apr 2013
Posts: 1553, Topics: 79
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 1550.6
Votes: 145

        https://www.origin.com/irl/en-us/profile/achievements 
Post Posted: 19-06-2017, 11:00:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prea multa drama aici si intre toate jignirile si complimentele care vi le adresati unul altuia inteleg un lucru.
Cereti insistent atat playerii cat si adminii sa fiti sanctionati la sange in baza regulamentului, iar asta se va intampla cat de curand daca mai vad asa ceva.
Va garantez ca nici unul din voi nu e sfant fiecare dintre voi ati gresit intr-un punct, iar daca ma pun sa caut si sa fiu atent la fiecare miscare pe care o faceti ajunge serverul cu 0 playeri.
Fiti mai relaxati, ca e doar un joc, va puneti pe modul IGNOR la ce nu imi convine si va vedeti de treaba.
Lasam incidentul asta, iar de acum va sfatuiesc sa fiti atenti la ce faceti am sa fiu atent la tot ce faceti.



Tournaments CS GO

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by leonad3s, 19 June 2017 09:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-05-2024, 06:30:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x