User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] [Sugestie] Mesaje
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message3524
Laur.

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 26-05-2019 05:56)
Joined: 31 Oct 2013
Posts: 2696, Topics: 168
Location: United States

Reputation: 758.5
Votes: 144

Post Posted: 07-01-2016, 23:55:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Joker^|Kent_HD wrote:
Doresc sa va prezint o sugestie ce ar fi de folos din punctul meu de vedere.
De cateva zile ma tot gandesc la chestia asta.

Spoiler:


As avea 2 propuneri dupa cum se vad in poza atasata.

1. Consta in marcarea mesajelor primite care au acelasi subiect si acelasi expeditor cu (1),(2) etc cand prmesti un PM nou cu in acel subiect ca si in cazul casutelor vocale. sa nu se creeze atatea mesaje cu acelasi subiect. ( am vorbit de cateva ori cu un utilizator prin PM si mi sa creat o lista lunga inutila din punct de vedere aspectual.)

2. Crearea unei sectiuni " Conversatie" in care sa fie prezente toate mesajele expediate si primite de la un utilizator.
Asa e mai usor sa citesc anumite mesaje de la un utilizator daca apar toate intro conversatie, ma scuteste sa tot dau back sa deschid mesaju , citesc iar back deschid celalat mesaj, daca intelegeti ce zic.

Multumesc si astept parerile voastre.

Idee luata de pe alta comunitate, stiu despre ce e vorba.
Ptr punctul 2 sunt de parere ca s-ar aseza frumos sa apara toate mesajele trimise sau primite ale unui singur user intr-un singur mesaj.
Ptr prima idee insa, nu mi-ar placea sa am toate mesajele cu acelasi titlu intr-unul singur, m-ar incurca, parerea mea.


Casuta vocala: Laurines
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 08-01-2016, 01:07:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nope. Nu e luata de pe alta comunitate cel putin eu nu am preluat, ideea mia venit odata ce mi sa intamplat o faza de genu si mie mi se pare util. Multumesc pentru parere.

Posturi unite automat, 08-01-2016, 01:07:23

Ideea e sa apara intrunu daca da cineva replay la pm cu acel subiect sa nu mai apara acel re:titlu .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 24-06-2017, 22:12:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-au implementat o sumedenie de chestii noi de cand a fost propusa aceasta idee...
Ai quote la PM si nu este nevoie sa redeschizi PM-ul vechi.
Acum poti sterge un mesaj cu un singur click, deci aspectul vizual deranjant a disparut.

Probabil o sa se faca si asa ceva in viitor apropiat sau indepartat, dar nu in prezent.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 24 June 2017 20:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 25-04-2024, 04:29:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x