User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Troll moderator
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints
Author Message5508
cretuigor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2020 21:51)
Joined: 21 Apr 2017
Posts: 221, Topics: 41
Location: capitala chisinau

Reputation: 30.1
Votes: 14

 
Post Posted: 04-07-2017, 18:27:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KING_KONG acuma ai vazut cine e SnowHD Nimeni nu ma credeati cand va ziceam

Update @ 04-07-2017, 19:27:53

Da , sus ce am vazut ca sunt un gunoi de om nu mam asteptat si din toate acestea minti doar tu, de cand ai grad e dai jmk, ma jignesti


Casuta vocala "RobokopG"

FREAKZ COMUNITY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 04-07-2017, 20:01:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cine te-a facut gunoi ? Eu sau el , ia citeste mai sus la ce ti-a spus . Si il cunosc pe snow mai bine decat tine .

KING_KONG , unstoppable
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cretuigor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2020 21:51)
Joined: 21 Apr 2017
Posts: 221, Topics: 41
Location: capitala chisinau

Reputation: 30.1
Votes: 14

 
Post Posted: 04-07-2017, 20:03:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KING-KONG NU DE TINE ziceam ziceam de snow

Casuta vocala "RobokopG"

FREAKZ COMUNITY
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Boggdy_YT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2023 18:54)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 118, Topics: 13
Location: Mafia Hunedoara

Reputation: 17.4
Votes: 11

Post Posted: 04-07-2017, 21:10:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hulk, nu contează cine a jignit pe cine, contează să se ia o decizie. Da într-adevăr Snow a greșit dar și tu ai partea ta de vină. Când vezi că cineva te omoară sau te jignește nu ii mai răspunde cu aceiași moneda, încearcă să îl ignori. Așa doar pui paie pe foc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cretuigor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2020 21:51)
Joined: 21 Apr 2017
Posts: 221, Topics: 41
Location: capitala chisinau

Reputation: 30.1
Votes: 14

 
Post Posted: 04-07-2017, 21:11:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok

Casuta vocala "RobokopG"

FREAKZ COMUNITY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FlameFury(a.k.a Gijel)

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-11-2019 12:20)
Joined: 17 Jan 2017
Posts: 61, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 25.3
Votes: 6

Post Posted: 04-07-2017, 22:29:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa nu mai aduceti aminte de evenimente ce s-au intamplat in trecut.Hulk e un copil foarte frustrat si stim toti asta.E mare milog cand "astia mai mari" se iau de el dar pe cei incepatori ii trage in teapa,nu am eu dovezi sa pot confirma asta dar multi playeri de pe server stiu acest lucru
+ ca nimeni nu mai poate respira de el cand se apuca sa faca posturi pe forum aiurea


 
Staff message (linke):
 
Grija si tu la limbaj. Data viitoare primesti sanctiune.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cretuigor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2020 21:51)
Joined: 21 Apr 2017
Posts: 221, Topics: 41
Location: capitala chisinau

Reputation: 30.1
Votes: 14

 
Post Posted: 04-07-2017, 23:18:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FlameFury, SnowHD tea dat bonboane nu te maı da asa eu pe dos ajut playerıı nuı trolez etc, se poate de intrat pe server si de intrebat de playeri,
+ l asta e mai fac cate 1 - 2 live-uri si le postez pe Youtube ca sa aduc cat mai multi playeri si cand intra imi cerere ajutorul si ii ajut.
si asa ca da sa lasam vrajeala stiu aveti hack tu cu asci am dovezi videuri dar nu mai vreu sa fac atatea reclamatii mai las cateva zile dupa o sa fac
lam suprins pe asci cu anti kb
si dupa cu kill aura cand o sa fac reclamatie o sa vedeti pe video.


Casuta vocala "RobokopG"

FREAKZ COMUNITY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FlameFury(a.k.a Gijel)

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-11-2019 12:20)
Joined: 17 Jan 2017
Posts: 61, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 25.3
Votes: 6

Post Posted: 04-07-2017, 23:34:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Igor sa-ti zic ceva,snow a avut mare dreptate prin ce a zis .Tu de 2 saptamani tot incerci sa te prefaci mare sfant si mare jucator profesionist dar nu-ti iese. Fa cate reclamatii vrei nu ma deranjeaza asa de tare banul, ma deranjeaza ca un player ca tine inca joaca pe server si mananca zilele tuturor prin comportament de catelus milog, cred ca NewBest s-a saturat de posturile tale amarate de pe forum fara nici un rost.Esti un mare analfabet daca vrei sa faci o reclamatie scrie corect sa inteleaga toata lumea nu doar tu.

 
Staff message (^AvioanE^):
 
Citeste regulamentul forumului. Nu sunt permise jignirile. Data viitoare primesti sanctiune.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cretuigor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2020 21:51)
Joined: 21 Apr 2017
Posts: 221, Topics: 41
Location: capitala chisinau

Reputation: 30.1
Votes: 14

 
Post Posted: 05-07-2017, 04:13:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flame uneori esti asa de prost - de ce uneori todeuna -

 
Staff message (linke):
 
Grija la limbaj. Data viitoare primesti sanctiune.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alextkd97

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 19-02-2024 11:46)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 318, Topics: 25
Location: Brasov

Reputation: 272.9
Votes: 11

         
Post Posted: 05-07-2017, 17:14:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se pare ca nu sunt singura persoana din staff pe care ti-o pui in cap, si atat cat l-ai laudat ca sugiuc e mai bun, se pare ca doar BLUF-ai, idea e ca nici el nu te suporta, si nu stiu cum ti-ai permis sa zici asa ceva, cand tu ai 12 ani si el e cu 8 ani mai mare decat tine... Puteam amandoi sa iti fim unchi ...



URAT, igor, urat. Si sa vezi ca eu nu am facut ce am facut degeaba, si putea sa se termine doar cu pierderea acelor iteme care tot pe carca mea sau a lui sugiuc le-ai facut. Si nu mai continua sa zici ca nu te ajut, ca am niste dovezi frumoase, o sa-ti las doar asa, o mica parte din milogeala ta + ca am vorbit cu new si te-a iertat si el de multe ori, ca stim cat de "bun" esti !








0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cretuigor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2020 21:51)
Joined: 21 Apr 2017
Posts: 221, Topics: 41
Location: capitala chisinau

Reputation: 30.1
Votes: 14

 
Post Posted: 05-07-2017, 18:30:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta iti scriam doar ca sa nu ma cert dar tu ai luat prea departe frate sunt si eu rau dar nu ca tine si nu am 12 ani am 14 si termino Topıc closed.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 06-07-2017, 20:19:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snow, reclamatia aceasta m-a pus in dificultate. Cum spunea si NFK, nu credeam ca o sa am vreodata aceasta neplacuta surpriza din partea ta...
Eu inteleg ca o anumita persoana poate sa nu fie de acord cu comportamentul si faptele altor persoane. Personal, putem uri pe oricine. Serverul are un regulament stabilit, care fixeaza bariera pana la care actiunile unor persoane, in speta Hulk, pot crea neplaceri inainte de a fi considerate atat de "severe" incat sa se aplice sanctiuni. Staff-ul are ca rol principal pe server punerea in aplicare a acestui regulament. Ce este important este faptul ca staff-ul nu este pe server pentru a "remedia" neplacerile de natura personala.
Sa fiu mai concret: Hulk nu a incalcat vizibil nicio regula, nicio "limita morala", de bun simt, din ceea ce reiese din dovezi. Tu iti folosesti gradul pentru a aplica propriile reguli. Facand asta, ai comis nenumarate abuzuri, cum ar fi PVP ilegal sau /tp in mod nepermis. Conform regulamentului, Hulk este un jucator la fel ca oricare altul, cu aceleasi "drepturi" ca noi toti ceilalti. Misiunea ta ca membru al staff-ului este de a asigura un joc placut pentru acest jucator cat si pentru ceilalti. Bun, tu consideri ca el provoaca neplaceri pentru alti jucatori, atunci sa punem la punct un "update" pentru regulament si sa ii interzicem sa ingreuneze jocul.
Am incercat sa pun la punct niste idei pentru ca, din nou spre surprinderea mea si probabil si a altora, postarile tale si PM-ul pe care mi l-ai trimis sugereaza ca nu ai luat la cunostinta greseala pe care ai facut-o.
Personal nu inteleg ce te-a apucat sa iei dreptatea in mainile tale si sa mergi sa "il inveti o lectie". Mie nu mi te-ai plans niciodata serios in legatura cu Hulk, pur si simplu, neasteptat, ai clacat si ai facut ce ai facut.

Faptele tale mi se par cele mai ORIBILE actiuni care pot fi luate de catre un admin. Staff-ul, care este acolo sa ne "protejeze", se hotaraste sa abuzeze si sa isi bata joc de jucatori si de munca lor. Sunt socat si dezamagit in acelasi timp. Pune-te in pielea unui jucator care aude de mc.freakz.ro pentru prima data, apoi da de reclamatia aceasta. Presonal mi-e RUSINE. "Asta e profesionalismul staff-ului de pe mc.freakz.ro. Jucati cu incredere!". Ce ai facut tu este o bataie de joc la adresa serverului. Daca nu noi, staff-ul, ne comportam ca la carte, cum putem cere asta jucatorilor?
Pe langa reclamatia asta, stii bine ca nu e nici prima abatere. E drept, prima de felul acesta, dar nu pot scapa celelalte evenimante din vedere.

Cum este intitulat si PM-ul pe care mi l-ai transmis, o sa fiu cat se poate de corect. Cu toata parerea de rau sunt nevoit sa iti retrag functia de moderator. De asemenea, am rugamintea sa nu prezinti orice fel de cerere de reintrare in staff in urmatoarele 30 de zile.


Hulk, te rog sa ma contactezi cand ma vezi online pe server si o sa incerc sa te ajut cu recuperarea itemelor pierdute.
Acestea fiind spuse, consideram reclamatia rezolvata.

Closed.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 06 July 2017 18:19



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 28-03-2024, 19:31:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x