User
Pass
2FA
 
 

PT QUICKSAND

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1012
zbaam

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-07-2019 13:20)
Joined: 26 Jun 2014
Posts: 363, Topics: 80
Location: United Kingdom

Reputation: -99.4
Votes: 38

 
Post Posted: 23-07-2017, 02:11:09 [Bad post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

SA IMI ZICI TU CA MA PLANG CA UNU DE 5 ANI CAND IAU BANI DE LA TINE DIN BUZUNAR SI CUMPAR ITEMUL RESPECTIV , NESIMTITULE , E DREPTUL MEU SA MA PLANG DE UN ITEM ATAT TIMP CAT AM DAT BANI DE LA MN , NU DE LA TINE .

SI INCETATI TU SI ALTI GMII SA VORBITI /SCRIETI PE TON DE SUPERIORITATE .

Update @ 23-07-2017, 03:11:09

kyrax eu am citit foarte bine regulamentul acela si o sa il respect atunci cand o sa fie respectat de gmii, si nu or sa mai se dea superiori , drama e lipsa voastra de respect fata de clientii vostrii , nu e vorba ca eu cer sa fiu pupat in dos , pt ca nu asta cer, aici e vorba despre atitudinea unora .

gen eu cumpar 1 item ,sunt suparat ca l-am cumparat si e praf , pe site nici macar nu scrie ca e praf( ar trebui sa scrie , asa e corect fata de clienti ) si tot voi sunteti ofensati.

presupun ca tie iti convine cand cumperi un sac de cartofi si pe mijloc e plin de rahat , mai cumperi nu?

p.s putin imi pasa de reputatie ca e pe + sau minus are importanta egala cu 0

2 5
  
Back to top
View user's profile Send private message
OpTIXy

[Predator]



Status: Offline
(since 05-04-2020 10:57)
Joined: 04 Jul 2011
Posts: 2850, Topics: 83
Location: New York

Reputation: 15025.3
Votes: 377

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-07-2017, 08:50:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau ca la momentul actual nu ne ridicam inca la standardele dorite de voi. Discutii de genul nu o sa ajute pe nimeni. Sunt sigur ca Quick lucreaza la remedierea marii majoritati a legendarelor.

Update @ 23-07-2017, 09:50:05

Inainte sa inchid topicul o sa te rog a te abtine a pune gaz pe foc. Nu au rost comentarii de genul celor scrise mai sus. Quick a specificat ca o sa fie remediat in urmatoarea zi sau mai devreme. Nimeni nu si-a dorit o situatie de genul; desi da, era expusa public problema la bug report.

Nota: GMii sunt superiori.


I want to ensure you that every ban is always followed by a proper reason. If you wake up in a situation where your account is banned, feel free to make a proper post under Unban Request.
Do not forget to bring the necessary evidence to appeal GMs decision.
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 23-07-2017, 13:08:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zbaam wrote:
sunt suparat ca l-am cumparat si e praf , pe site nici macar nu scrie ca e praf( ar trebui sa scrie , asa e corect fata de clienti ) si tot voi sunteti ofensati.
Suntem ofsensati ca DE FAPT SCRIE CA E PRAF, DAR TU NU AI CITIT. Scrie foarte clar ca nu sunt reparate legendarele inca, si ca daca vrei sa cumperi o faci pe raspunderea ta si astepti pana se repara. De ce ai face asta? Pentru item stats si ca esti nerabdator sa iei si stii ca imediat se va repara. Dar, nimic nou, de ce sa citesti mesajele alea cand poti sa vii sa faci scandal inutil pe forum

Also, nu uita: faptul ca donezi pe server nu iti da dreptul sa vorbesti asa (plus celalalt topic). Prea multi aveti impresia ca daca donati puteti sa va pisati pe tot stafful si pe tot serverul. Va reamintesc ca nu e asa si ca oricand puteti sa fiti banati din cauza asta. Acestea fiind spuse, am observat ca in ultima perioada doar posturi de cacat faci, asadar te anunt ca la urmatorul post de genul iei ban instant, indiferent de ce donatii ai. Si inainte sa faci inca un scandal pe tema asta, iti amintesc ca e asa si in viata reala: indiferent de ce cumparaturi faci tu de la un magazin, daca cumva ei considera ca esti prea vulgar/salbatic/etc si considera ca atitudinea ta e daunatoare pentru magazin, o sa te invite frumos afara si iti spune respectuos sa cauti alt magazin.


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by OpTIXy, 23 July 2017 06:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 00:34:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x