User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie muffin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1262
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 08-08-2017, 12:00:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : Batranu
ADmin : Muffin
Data : 8.08 / 12 47
Motivul : sa mi l spuna , ca pe server e ocupat cu frag uri , imi da kick , apoi cand il intreb de ce , ca sa nu l enervez ca fac pasi , mai jos e un wg , dovada nu am ca mi s a inchis cs ul , automat si consola , dar se poate verifica in ftp, si te intreb eu acum pe tine muffin , daca cineva te omoara , inseamna ca merita kick ? Pt ce mi ai stricat scorul , si faci abuz de comenzi , si mai faci si pe durul cu cineva care nu ti a facut nik ?

e mai important sa te joci nu,decat sa explici ? acum mi ai dat si ban 500 de minute ,mersi

1. NU se da BAN FARA DEMO! => REMOVE.
2. NU abuzati de admin => REMOVE.
5.NU aveti voie sa luati jucatorii serverului la misto cu sarcasme, caterinca sau orice alt lucru care ii indispune! => REMOVE.
7. NU folositi din prima comenzi pe jucatori, prima oara il avertizati iar daca nu intelege, aplicati sanctiunile.
12. AVETI OBLIGATIA de a le vorbi frumos jucatorilor si de a-i ajuta ori de cate ori este nevoie!

Esti co owner ? esti un exemplu bun de urmat ...

http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=854827

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Muffins 2.0

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2018 19:23)
Joined: 21 Apr 2017
Posts: 78, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -31.6
Votes: 7

Post Posted: 08-08-2017, 12:31:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mrgabio wrote:
Nick : Batranu
ADmin : Muffin
Data : 8.08 / 12 47
Motivul : sa mi l spuna , ca pe server e ocupat cu frag uri , imi da kick , apoi cand il intreb de ce , ca sa nu l enervez ca fac pasi , mai jos e un wg , dovada nu am ca mi s a inchis cs ul , automat si consola , dar se poate verifica in ftp, si te intreb eu acum pe tine muffin , daca cineva te omoara , inseamna ca merita kick ? Pt ce mi ai stricat scorul , si faci abuz de comenzi , si mai faci si pe durul cu cineva care nu ti a facut nik ?

e mai important sa te joci nu,decat sa explici ? acum mi ai dat si ban 500 de minute ,mersi

1. NU se da BAN FARA DEMO! => REMOVE.
2. NU abuzati de admin => REMOVE.
5.NU aveti voie sa luati jucatorii serverului la misto cu sarcasme, caterinca sau orice alt lucru care ii indispune! => REMOVE.
7. NU folositi din prima comenzi pe jucatori, prima oara il avertizati iar daca nu intelege, aplicati sanctiunile.
12. AVETI OBLIGATIA de a le vorbi frumos jucatorilor si de a-i ajuta ori de cate ori este nevoie!

Esti co owner ? esti un exemplu bun de urmat ...

http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=854827


Ce am avut ti-am zis pe server, nu sunt unu din ala care e luat la doua vorbe.
Si nu joc pentru top15, ce am zis am zis in chat pe y, ti-am vazut scoru pe snow, si am inceput sa vad ca incepi sa concurezi cu mine, ca la o cursa.
Am fost la tara aprox 2 saptamani, si intru pe server si ma iei cu cine e mai bun in top15, ca nu stiu cum. Nu suport astfel de jucatori. Poti sa fi cu steam on/off.
Daca ai luat kick, nu cred ca e capat de lume, si nu cred ca a fost abuz de comanda, de la un simplu kick.

Esti co owner ? esti un exemplu bun de urmat ...

Cand am zis eu ca sunt co-wner, a zis un jucator de pe server "Muffins e co-owner si nu ii poti face nimic" cred ca era jucatorul "Mugurel", nu fratica, si pentru mine e regula. Si se poate aplica. Ti-am spus mai sus ce si cum.

Cu acest post, imi inchei discutia. Astept decizia ownerului, nu fac chat. Si nici spam.
Ziua buna. -


To ban cheaters is my way -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 08-08-2017, 12:37:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai putin sa ne intelegem , eu nu fac cu tine concurenta ,pe snow ai intrat nici macar nu ai jucat ai schimbat harta ca eram multi, pe dust am ramas putini si automat eram nevoit sa te omor ce sa fac sa ti fac cu mana ? , deci ? Nu joc pt top 15 ,nici nu o sa mai intru , eu joc de distractie , nu mi ridica nimeni statuie ca o sa castig sau nu top 15 , ti am zis eu tie ca cine e mai bun in top 15 sau ceva? vezi ca se poate vedea totul in ftp ,absolut totul ( daca nu stiai iti zic eu ) deci ai grija ce cuvinte incerci sa mi pui in gura , nu ai facut abuz cu un kick , ok dar cu banul de 500 de min care se dau la codati cum e ? Sunt codat de mi ai dat ban atata ? ok arata mi demo ? daca nu justifica te ,sunt un jucator care vrea sa stie motivul si am dreptul asta , si pt ce faci abuz de comenzi , iti inchei discutia dar inca nu ai lamurit ceva mai important , si nu e vb de chat ca doar nu scriu cate 2 cuvinte in f post ;)



Retrying respawn.freakz.ro...
You have been banned from this server.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pisika1998

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2017 15:18)
Joined: 20 Jul 2017
Posts: 6, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 6.2

 
Post Posted: 08-08-2017, 12:50:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Batranu ,in primul rand el e om,si apoi admin,faptul ca ai vorbit urat in adresa lui nu te face mai erou, da a gresit toti o fac, cum am inteles de la jucatorii de pe server care au urmat conflictul,tu esti initiatorul, iar daca vei dori sa arati ca esti tare fa-o prin killuri nu prin vorbe....
Contra remove.
(SAS)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Muffins 2.0

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2018 19:23)
Joined: 21 Apr 2017
Posts: 78, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -31.6
Votes: 7

Post Posted: 08-08-2017, 12:52:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fratica
"Nu mi ridica nimeni statuie ca o sa castig sau nu top 15 , ti am zis eu tie ca cine e mai bun in top 15 sau ceva?"
Nu stiu daca inerci sa faci misto de mine, sau incerci sa zici ceva, care nu isi are rostul. Ieri pe la ora, ma rog pe la ora... de dimineata, pana pe la ora 14/15, era un jucator cu numele "Batranul" off steam, avea pe o mapa 50/50, si ma lua/ma luai tu/el ea, cine o fi, cu hai muffins sa vedem cine e mai bun, sau cine e mai bun ala x sau ala x. Aia ma deranjat, si azi mi-am facut si mai multi nervi.
Nu stiu de joci off steam, on steam, dar erai off ieri, erai/ era ala. Nu imi pasa cine era. Prost am fost ca nu am luat ip.

Si banul e de 500 min, chestile cu reclamatile se discuta pe forum, am vazut ca dupa ce ai iesit / ti-a iesit din cs, ai reintrat, si ai continuat povestea. Ma asteptam sa imi faci reclamatia, sa discutam aici, nu pe joc.


To ban cheaters is my way -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 08-08-2017, 13:18:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pisika1998 wrote:
Batranu ,in primul rand el e om,si apoi admin,faptul ca ai vorbit urat in adresa lui nu te face mai erou, da a gresit toti o fac, cum am inteles de la jucatorii de pe server care au urmat conflictul,tu esti initiatorul, iar daca vei dori sa arati ca esti tare fa-o prin killuri nu prin vorbe....
Contra remove.
(SAS)


Daca eu am inceput , sa mi dea owner -ul ban permanent , si legat de kill uri ,cand o fac toti ma injura ca am cod , ca nu stiu ce , iau kick si etc , pune te in locul meu si mai vb

Muffins 2.0 wrote:
Fratica
"Nu mi ridica nimeni statuie ca o sa castig sau nu top 15 , ti am zis eu tie ca cine e mai bun in top 15 sau ceva?"
Nu stiu daca inerci sa faci misto de mine, sau incerci sa zici ceva, care nu isi are rostul. Ieri pe la ora, ma rog pe la ora... de dimineata, pana pe la ora 14/15, era un jucator cu numele "Batranul" off steam, avea pe o mapa 50/50, si ma lua/ma luai tu/el ea, cine o fi, cu hai muffins sa vedem cine e mai bun, sau cine e mai bun ala x sau ala x. Aia ma deranjat, si azi mi-am facut si mai multi nervi.
Nu stiu de joci off steam, on steam, dar erai off ieri, erai/ era ala. Nu imi pasa cine era. Prost am fost ca nu am luat ip.

Si banul e de 500 min, chestile cu reclamatile se discuta pe forum, am vazut ca dupa ce ai iesit / ti-a iesit din cs, ai reintrat, si ai continuat povestea. Ma asteptam sa imi faci reclamatia, sa discutam aici, nu pe joc.


Eu nu joc off steam niciodata , si dupa cate vezi nu am slot , ca sa fii sigur ca am fost eu , deci nu stiu cine sau ce a zis , puteai sa iei ip si punct , dar totusi sa mi dai ban 500 de min pt asta e exagerat ,mai ales ca nu am jucat cu cod sau ceva ,sau si mai rau nu te am injurat sau jignit ,si da am incercat sa nu ti fac reclamatie , daia am reintrat ca nu mi plac chestiile astea , dar nici sa ma iei peste picior nu accept ! si nu mai zic nimic ,am cam spus totul, o zi buna!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AsAs !N;x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-02-2019 15:29)
Joined: 19 Apr 2017
Posts: 193, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 164.4
Votes: 2

   
Post Posted: 08-08-2017, 14:06:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Batrunu , nu are cod sau altceva e curat , steamON . + unban

Muffis , daca cineva injura pe sv , ori pe tine ori pe altcineva ii dai gag



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BMWGTR96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2018 14:47)
Joined: 05 Mar 2017
Posts: 102, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 48.9

     
Post Posted: 08-08-2017, 14:10:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am fost coleg cu Batranu si iti vorbeste urat doar daca il calci pe bataturi si el stie la ce ma refer in fine stiu cum joaca si nu are niciun fel de cod nu vreau sa se inteleaga ca ii tin partea dar ai procedat gresit muffins.
Nu tin partea nimanui amandoi aveti o vina daca vreti sa va certati exista multe soluti dar nu pe server decizia se i-a de catre owneri nu de noi
O zi buna va doresc

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AsAs !N;x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-02-2019 15:29)
Joined: 19 Apr 2017
Posts: 193, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 164.4
Votes: 2

   
Post Posted: 11-08-2017, 16:51:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Batranu , da-mi pm pe steam : http://steamcommunity.com/id/htyhrgt6


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AsAs !N;x, 11 August 2017 14:51



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 26-04-2024, 12:11:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x