User
Pass
2FA
 
 

Disconnect problem

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message901
andu52000

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2017 17:24)
Joined: 07 Nov 2012
Posts: 13, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 2

 
Post Posted: 23-08-2017, 04:29:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am o problema pe care nu mai stiu cum sa o rezolv...am facut totul ca la carte ...am intrat pe site...am dat click pe download wow 7.1.5 ...am fost redirectionat pe forum unde am ales varianta cu torrent (mi se pare cea mai buna) ...l am downloadat (46.8gb) ...apoi am intrat iar pe site...am dat download launcher ...din nou am fost redirectionat pe forum...am downloadat launcherul...l am extras in folderul cu wow ...am dat replace all ...bun ...apoi am intrat in joc (din launcher evident) ...si dupa exact 30 de secunde in game ..mi a aparut un mesaj: ATENTIE!! Nu folosesti launcherul nostru. Nu poti juca fara el. Vei lua kick in 15 secunde . dupa care urmeaza un link catre forum de unde pot downloada launcherul...am incercat tot ce se putea incerca...am intrat si din launcher_freakz64 ...am intrat din wow.exe ...din wow64.exe ...am dat run as administrator (la toate) ...acelasi rezultat...si am observat ca imi lipsesc anumite foldere si fisiere din folderul wow ...singurele foldere pe care le am sunt : data, interface, utils si wtf ...in timp ce toti oamenii pe care i am intrebat au mai multe ...lipsesc unele fisiere de asemenea...gen battle.dll ...si cu toate astea...folderul meu wow are 50gb ..si al lor undeva la 49gb ...cum e posibil?- incerc sa cred ca sunt eu nebun si fac ceva gresit...cum pot sa scap de problema asta? folosesc windows 10 btw (daca are vreo importanta) ..si nu pot schimba windowsul pentru ca nu am drivere decat pe win 10 ...Help me please!! -
Aici e un link spre pozele cu ce imi apare in game si ce am in folderul wow: http://imgur.com/a/IX27Q

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 28-08-2017, 20:44:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Au mai zis unii ca ar avea probleme de genul, dar nu se stie exact ce le cauzeaza. Ca masura suplimentara, incearca sa stergi wow64.exe si launcher_freakz64.exe si sa rulezi launcher_freakz.exe

Legat de dimensiune nu iti bate capul, se schimba des dimensiunea folderului


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andu52000

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2017 17:24)
Joined: 07 Nov 2012
Posts: 13, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 2

 
Post Posted: 28-08-2017, 21:02:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ar fi fost o idee sa faceti ca pe vremuri...change realmlist and that s all:) Sau sa updatati cumva la patch 7.2.5 dar sa nu bagati inca contentul ...ca sa l putem lua de pe retail .. poate merge asa...altfel...asteptam sa vedem cum se poate rezolva eroarea asta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-04-2024, 19:55:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x