User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Cerere Admin

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Admin Request
Author Message140
The.Hunter96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2019 23:09)
Joined: 01 Sep 2017
Posts: 303, Topics: 28
Location: Sweden

Reputation: 51.4

Post Posted: 01-09-2017, 20:40:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va salut dragi cs 1.6 players eu sunt Hunter joc de aproape 2 sau 3 saptamani pe servaru vostru de warcraft+respawn. imi place la nebunie servaru jucatori buni si de treaba... dar de multe ori cand intru dau de un hacker sau 2 si e foarte trist pentru ca pe servar sunt nice jucatori care doar vrea sa intre si sa aibe un joc placut decat sa intre si sai doare capu din cauza la niste copi mici... din pacate de cate ori am fost si am dat de un hacker nu era nici un admin pe servar. mie imi place la nebunie sa joc warcraft pe un servar bun.

Eu am 20 de ani si am mai fost admin acum cati va ani buni dar nu am mai putut sa joc asa de mult cum jucam ianinte si lam pierdut. Joc pe servaru asta in fiecare zi si vas ruga sa luati in considare si sa aveti putina mile sa ma ajutati sa devin un Admin bun si unu in care puteti sa aveti incredere pentru ca e pacat de servaru acela bun. Va multumesc. - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 01-09-2017, 20:46:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut. Ai greșit serverul, war3.freakz.ro este server clasic. Serverele de Respawn+warcraft sunt :
1. respawn.freakz.ro
2. like.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cariga, 01 September 2017 19:01



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Admin Request  


The time now is 28-04-2024, 23:05:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x