User
Pass
2FA
 
 

[DESCHISE] Aplicatii HELPER
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message23907
ice_samp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2020 23:15)
Joined: 24 Mar 2015
Posts: 219, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 91.6
Votes: 8

   
Post Posted: 25-09-2017, 13:56:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Minimul de ore jucate pentru a aplica la functia de helper este de 10 ore.
Aplicatia trebuie sa respecte modelul urmator pentru a fi luata in considerare:


Code:
*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu):

*Nickname pe server:

*Numarul de ore jucate:

*Varsta:

*De ce ai ales sa joci pe acest server?

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi?

*Ce alte jocuri mai joci?

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti?

*Cateva cuvinte despre tine:

*Ai fost vreodata sanctionat?


Raspunde la urmatoarele intrebari ca si cum ai raspunde ingame ca si helper:

Code:
1. Cum setez e-mailul la cont?

2. Cum aplic la politie?

3. Ce fac la jobul trucker?

4. Cum iau licenta de arme?

5. Cum ma fac gunoier?

6. Cum schimb skin-ul?

7. Am 3/3 RP, ce fac acum?

8. Am fost inselat. Ce fac?

9. Cum fac cu mana?

10. Cum obtin hidden?


[!] Raspunsurile foarte scurte pot duce la respingerea voastra.
[!] Orice informatie falsa prezenta in aplicatie poate duce la respingerea voastra sau revocarea din functie in cazul in care nu a fost observata la timp.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Rak3ta2k17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2017 17:52)
Joined: 18 Sep 2017
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 4.7

Post Posted: 25-09-2017, 15:27:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): ....

*Nickname pe server: Rak3ta2k17

*Numarul de ore jucate: 41

*Varsta: 14 ani

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece este un server cu admini de treaba si un gamemod foarte tare.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? minim 5-6 ore pe zi.

*Ce alte jocuri mai joci? Joc doar samp si freakz este singurul server care il joc.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Doarece sa ajut playerii noi veniti.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? ca sunt foarte mult activ.

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt un baiat de treaba , glumet, stiu sa tin un secret si dau cu respect la toata luma #Respectt freakz.

*Ai fost vreodata sanctionat? Doar cu kick atat si acel kick din cauza la un player cu troll hack ca ma aruncat in aer.



1. Cum setez e-mailul la cont?: Un email la cont il setezi de pe panel, intri la profilu dumneavoasta si va arata unde sa scrieti emailu.

2. Cum aplic la politie? Ca sa intri intr-un departament de politie sau la alta factiune trebuie sa aplici pe forum/panel si lideru factiunii corespunzatoare va da un test cu dvs.

3. Ce fac la jobul trucker? La acest job dai /work si te duci cu tiru la checkpointu dat pe mapa sa livrezi marfa.

4. Cum iau licenta de arme? Licenta gun o poti lua de la un instructor online.

5. Cum ma fac gunoier? Dai /jobs si o sa gasesti jobul Garbage Man, iar apoi urmaresti checkpointu si odata ajuns acolo apesi /getjob.

6. Cum schimb skin-ul? Un skin il schimbi de la un magazin de haine cum ar fii binco ca sa ajungi acolo foloseste comanda /gps

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Dupa ce ai facut numaru corespunzator de respect points vei folosi comanda /buylevel.

8. Am fost inselat. Ce fac? Ii poti face o reclamatie pe forum sau panel cu dovezile necesare.

9. Cum fac cu mana? /n aiurea, next mute.

10. Cum obtin hidden? Un hidden il optii din /shop in schimbu de 30 de diamante.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crack.exe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2017 14:51)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 14, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 2.5

Post Posted: 25-09-2017, 15:52:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu):

*Nickname pe server:crack.exe

*Numarul de ore jucate:nush sa-ti spun am mai multe de 5.

*Varsta:25 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server?Mi s-a parut ca am sansa la lider.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi?Depinde cat timp am la dispozitie.

*Ce alte jocuri mai joci?Euro Truck Simulator CSGO

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti?

*Cateva cuvinte despre tine:

*Ai fost vreodata sanctionat?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BuLLeT' #

[knubi//]



Status: Offline
(since 14-08-2019 16:18)
Joined: 14 Dec 2011
Posts: 1431, Topics: 102
Location: root

Reputation: 397.7
Votes: 48

   
Post Posted: 25-09-2017, 16:10:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crack.exe editeaza postarea si raspunde la intrebarile de mai sus.
IN ATENTIA CELOR CARE APLICA !
Nu folositi exact aceiasi formulare ca cei de mai sus, o sa fiti cu siguranta respinsi.
Ideea e sa fi cat mai original si sa folosesti propriile cuvinte si explicatii.



@Cheloo Sa:Mp !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mr_panda

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2018 09:18)
Joined: 15 Aug 2017
Posts: 16, Topics: 7
Location: Spain

Reputation: 14.5

   
Post Posted: 25-09-2017, 18:04:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu):

*Nickname pe server: Mr_Panda

*Numarul de ore jucate: 14

*Varsta: 19

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece freakz e baza

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Toata ziua aproape

*Ce alte jocuri mai joci? Lol CSGO CoD Battlefield etc..

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Sa ajut playeri noi

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Sunt frumos

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt serios, imi vad de treaba mea, respect pe cine ma respecta

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu



1. Cum setez e-mailul la cont? Emailu la cont il setezi pe panel

2. Cum aplic la politie? Aplici pe forum la factiunea care doresti si un lider va da teste cu dvs

3. Ce fac la jobul trucker? La acest job dai /work si te duci cu tiru la checkpointu dat pe mapa sa livrezi marfa.

4. Cum iau licenta de arme? Licenta de arme poti face rost de ea la intructoru online

5. Cum ma fac gunoier? Dai /jobs si o sa gasesti jobul Garbage Man iar apoi urmaresti checkpointu si odata ajuns acolo scrii /getjob.

6. Cum schimb skin-ul? Skin-u il poti lua de la magazinu de haine scrii /gps ca sa ajungi la un magazin de haine cum ar fii bico

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Scrii /buylevel ca sa urci la urmatorul nivel

8. Am fost inselat. Ce fac? Reclamatie pe forum cu probele

9. Cum fac cu mana? La urmatorul /n aiurea primesti /mute

10. Cum obtin hidden? Pe /shop costa 30 de diamante

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[x]Spinner[x]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-01-2018 17:40)
Joined: 20 Sep 2017
Posts: 63, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 39.1
Votes: 1

Post Posted: 25-09-2017, 20:16:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): Cand va fi on voi face acest lucru

*Nickname pe server: [x]Spinner[x]

*Numarul de ore jucate: 10-11

*Varsta: 15

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece freakz e deschisa cred de aproximativ 7 ani si e o comunitate de incredere.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Minim 4 ore si maxim 8 depinde de program la scoala si de acasa , weekend mai merge si 10 ore stiti voi .

*Ce alte jocuri mai joci? Cs 1.6 , GTA V , Battlegrounds etc..... Half Life

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Sa ajut playeri noi , si sa am si eu o functie pe acest server minuat .

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Sunt mai responsabil si respectos cu playerii ce au nivel mult mai mare fata de mine .

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt responsabil de fapta mea care mi-o asum si imi place mult sa ajut playerii de la 0 ce nu stiu sau nu inteleg le explic totul , cele necesare .

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu



1. Cum setez e-mailul la cont? Emailu la cont il setezi pe panel sau era comanda /emails

2. Cum aplic la politie? Aplici pe forum la factiunea care doresti de ex: School Instructor contactezi un lider pe server / facebook etc.... si daca vei fi acceptat la cerere vei da test cu el .

3. Ce fac la jobul trucker? La acest job dai /work si te duci cu tiru la checkpointu dat pe mapa sa livrezi marfa depinde de oras unde tie pus checkpointu-l

4. Cum iau licenta de arme? Licenta de arme poti face rost de ea la intructoru online , sau le ceri la adminii .

5. Cum ma fac gunoier? Dai /jobs si o sa gasesti jobul Garbage Man iar apoi urmaresti checkpointu si odata ajuns acolo scrii /getjob.

6. Cum schimb skin-ul? Skin-u il poti lua de la magazinu de haine scrii /gps ca sa ajungi la un magazin de haine cum ar fii bico , si tastezi /clothes sau daca esti intr-o factiune /fskin

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Scrii /buylevel ca sa urci la urmatorul nivel .

8. Am fost inselat. Ce fac? Reclamatie pe forum cu dovada , sau contactezi un admin de level mare 5-6 si ati va spune ei ce trebuie sa faci .

9. Cum fac cu mana? /n aiurea . next mute .

10. Cum obtin hidden? Pe /shop costa 30 de diamante ( care diamantele ti se da la fiecare payday sau daca faci misunii din sistemul nostru unic /missions ) .



http://WwW.FREAKZ.rO # BEST COMUNITY GAMING

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoGi.

[Sa:Mp AdmiN]



Status: Offline
(since 23-11-2020 18:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 2432, Topics: 115
Location: Bucuresti

Reputation: -128.5
Votes: 101

Post Posted: 25-09-2017, 21:25:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu.
Mai asteapta,sunt sigur ca nu cunosti gm-ul si regulile nici 50% pentru a intra in staff,ore putine,formular postat si facut mecanic...etc.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BuLLeT' #

[knubi//]



Status: Offline
(since 14-08-2019 16:18)
Joined: 14 Dec 2011
Posts: 1431, Topics: 102
Location: root

Reputation: 397.7
Votes: 48

   
Post Posted: 25-09-2017, 22:46:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^ nu va mai bagati aiurea , nu este respins cererile astea nu sunt facute sa fie analizate acum.
Aleg un helper cand se strang peste 15 cereri.



@Cheloo Sa:Mp !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alpacino.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-11-2017 20:19)
Joined: 24 Sep 2017
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 6.3

Post Posted: 26-09-2017, 19:59:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): .

*Nickname pe server: Nickname-ul meu pe server este Alpacino.

*Numarul de ore jucate: Momentan am doar 6 ore jucate. Pe parcurs o sa fac un numar de ore jucate mai mare.

*Varsta: Am minunata varstă de 17 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server? : Mi s-a parut un server foarte ok, cu un potential urias.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? : Undeva la un minim de 2-3 ore in cursul saptamanii, iar sambata-duminica 5-6 ore.

*Ce alte jocuri mai joci? : Nu mai joc alte jocuri. Momentan ma ocup doar de samp.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?: Deoarece stiu regulamentul, nu ezit sa raspuns la intrebari puse la misto sau ale incepatorilor. Totodata, doresc sa ajut serverul prin devotamentul si energia mea pozitiva.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti?: Nu ma consider mai presus de ceilalti playeri care au aplicat.

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt o fire energica, cu simtul umorului. Nu suport persoanele false care te vorbesc pe la spate. In viata merg pe principiul : CALITATE NU CANTITATE.

*Ai fost vreodata sanctionat?: Pe acest nu am nicio sanctiune.


1. Cum setez e-mailul la cont? : Email-ul contului se seteaza odata cu inregistrarea contului. Daca nu l-ai setat atunci, poti incera pe panel.

2. Cum aplic la politie? : Pentru a aplica la o factiune, este necesara o aplicatie pe forum in topicul respectiv.

3. Ce fac la jobul trucker? : La job-ul trucker esti un sofer de tir si ai datoria de a transporta remorci in diferite locatii.

4. Cum iau licenta de arme? : Pentru a face rost de o anume licenta, tasteaza ( /requestlicense ) iar un instructor te va contacta.

5. Cum ma fac gunoier? : Tasteaza ( /jobs ), alegi job-ul respectiv si te duci la checkpoint. Odata ajuns la el, tasteaza ( /getjob ).

6. Cum schimb skin-ul? : Iti poti schimba skin-ul la un magazin de haine. Pentru a ajunge la unul, tasteaza (/gps) , alegi orasul in care te afli si dai pe Clothes.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? : Poti folosi comanda ( /buylevel ) pentru a primi level up.

8. Am fost inselat. Ce fac?: Poti face o reclamatie pe forum.

9. Cum fac cu mana? : Pentru aceasta animatie, tasteaza comanda ( /wave ).

10. Cum obtin hidden? : Poti cumpara o culoare hidden din ( /shop ) cu diamante, sau de la un player.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BesTT.TUBER

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-09-2017 12:59)
Joined: 26 Sep 2017
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1.2

Post Posted: 26-09-2017, 21:19:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cod:
*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): -

*Nickname pe server: BesTT.TUBER

*Numarul de ore jucate: 0 momentan - O sa fiu foarte activ #FotrzaFreakz

*Varsta: 19 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Am ales acest server pentru ca imi place aicea, si stiu ca o sa fie de lunga durata.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Toata ziua/Toata noaptea. (O sa mai stau si AFK bine inteles).

*Ce alte jocuri mai joci? In general joc CSGO, SA-MP si Fifa - 2015

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Deoarece stiu regulamentul, nu ezit sa raspuns la intrebari puse la misto sau ale incepatorilor. Totodata, doresc sa ajut serverul prin devotamentul si energia mea pozitiva.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Sunt mai responsabil si respectos cu playerii ce au nivel mult mai mare fata de mine .

*Cateva cuvinte despre tine: Salut!Ma numesc Herciu alexandru si am varsta de 19 ani.Lucuiesc in orasul Oradea din judetul BIHOR, Sunt o fire calma si un baiat cu care poti lucra in echipa.In prezent invat la Scoala Nr. 3 Oradea si sunt in clasa a Xlll-a.La liceu pot spune ca ma descurc bine, asta fiindca chiar imi place si invat lucruri noi pe care le voi putea folosi in viitor.In timpul liber ma joc pe calculator CS 1.6 si SA:MP, ies pe afara cu prietenii sa ma joc fotbal si seara mai ies la un suc cu ei.Imi place sa-mi ajut prietenii la nevoie deoarece stiu ca si ei vor face acelasi lucru.Sunt pasionat de fotbal si de masini.Fotbalul il practit de cand eram mic, din clasele primare unde mi-am castigat si un loc la echipa scolii deoarece profesorului meu i se parea ca voi ajunge departe cu asta.Ei bine nu a fost asa.Nu vreau sa-mi fac o cariera din asta, vreau o slujba la care imi va place sa ma duc si la care ma voi descurca multi ani.Fotbalistii mei preferati sunt Marco Reus, Antoine Griezmann, Neymar, dar si echipele la care joaca sunt bune.Mancarurile mele preferate sunt:pizza si macaroane.Materia mea preferata este Limba Romana, chiar daca mai am unele greseli.Imi mai plac si excursiile.Cam atat despre mica mea descriere,sper sa ajunga.

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu.


Raspunde la urmatoarele intrebari ca si cum ai raspunde ingame ca si helper:

Cod:
1. Cum setez e-mailul la cont?
R: Salut. email-ul contului se seteaza odata cu inregistrarea contului. Daca nu l-ai setat atunci, poti incera pe panel.

2. Cum aplic la politie?
R: Salut, ca sa intri intr-un departament de politie sau la alta factiune trebuie sa aplici pe forum/panel si lideru factiunii corespunzatoare va da un test cu dvs.

3. Ce fac la jobul trucker?
R: Salut, la acest job dai /work si te duci cu tiru la checkpointu dat pe mapa sa livrezi marfa.


4. Cum iau licenta de arme?
R: Salut, Licenta gun o poti lua de la un instructor online.

5. Cum ma fac gunoier?
R: Salut, Dai /jobs si o sa gasesti jobul Garbage Man iar apoi urmaresti checkpointu si odata ajuns acolo scrii /getjob.

6. Cum schimb skin-ul?
R: Salut, Iti poti schimba skin-ul la un magazin de haine. Pentru a ajunge la unul, tasteaza (/gps) , alegi orasul in care te afli si dai pe Clothes.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum?
R: Salut, daca ai 3/3 RP poti folosi comanda /buylevel pentru a creste in level.

8. Am fost inselat. Ce fac?
R: Salut, poti face o reclamatie pe forum.

9. Cum fac cu mana?
R: Salut, daca te referi la animatie atucea foloseste comanda [/wave].

10. Cum obtin hidden?
R: Salut, pe /shop costa 30 de diamante ( care diamantele ti se da la fiecare payday sau daca faci misunii din sistemul nostru unic /missions ) .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LighT[]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2018 15:41)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 29, Topics: 5
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 12

Post Posted: 27-09-2017, 16:51:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu):

*Nickname pe server: LighT[]

*Numarul de ore jucate: 10

*Varsta: 15

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece mi se pare un server stabil bine pus la punct si etc,Si vreau sa ajut pe cei noi cu intrebarile legate de server.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Eu o sa imi dedic zilnic pe server 4-6 ore.

*Ce alte jocuri mai joci? Eu ma joc World of Warcraft Legion,MTA,FIFA si Cities Skylines.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?:Eu ma consider potrivit deoarece cunosc serverul bine ma inteleg cu jucatorii si ma pot descurca cu aceasta functie.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Eu nu consider ca ma diferentiez de alti jucatori.

*Cateva cuvinte despre tine: Ma numesc Nicolae,am virsta de 15 ani locuesc in Republica Moldova,Sunt un baieat descurcaret si ma inplic in orice activitate si cam atita am de spus.

*Ai fost vreodata sanctionat?.Nu nu am fost niciodata sanctionat pe acest server.


1. Cum setez e-mailul la cont?:Email-ul contului se seteaza odata cu crearea contului.Daca nu l-ai setat inca o poti incerca pe penel.

2. Cum aplic la politie?:Intra pe [forum.wow-freakz.com/Los-Santos-Police-Departament], pentru a aplica la o factiune apasa pe butonul aplica.

3. Ce fac la jobul trucker?:La job-ul trucker trebuie sa urci intr-un truck,ajuns acolo selecteaza ruta si du-te cu remorca la checkpoint-ul rosu de pe mapa.

4. Cum iau licenta de arme?:Tasteaza [/instructors], apoi suna unu din lista si roga-l sa iti ofere licenta de port arme, minim level 3.

5. Cum ma fac gunoier?:Tasteaza [/jobs], alege job-ul Garbage Man, du-te la checkpoint-ul rosu aflat pe mapa, ajuns acolo scrie [/getjob].

6. Cum schimb skin-ul? :Tasteaza [/gps], alege LS / LV, apoi selecteaza Clothes Store, ajuns la Clothes Store, intra in el, tasteaza [/clothes] pentru a schimba skin-ul dorit.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum?:Acum tasteaza [/buylevel] si vei primi Level Up.

8. Am fost inselat,Ce fac?:Daca ai fost inselat trebue sa ii faci o reclamatie pe forum,si sa ai dovezi suficiente.

9. Cum fac cu mana?:Ca sa faci cu mana tasteaza comanda [/wave].

10. Cum obtin hidden?:Ca sa obtii un hidden trebuie sa il cumperi comanda [/shop],Si ai nevoie de 30 Diamonts.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
imRadw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2017 07:15)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 4.3

Post Posted: 27-09-2017, 18:59:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ice_samp wrote:
Minimul de ore jucate pentru a aplica la functia de helper este de 10 ore.
Aplicatia trebuie sa respecte modelul urmator pentru a fi luata in considerare:


Code:
*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): -

*Nickname pe server: imRadw

*Numarul de ore jucate: 7 ore jucate.

*Varsta: Am 16 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece este un server cu un staff matur, este un server de durata.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Deoarece este in perioada scolii, pot acorda cam 5 ore pe zi.

*Ce alte jocuri mai joci? Jocul pe care il mai joc este League of Legends.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Deoarece stiu cum sa ma comport cu playerii si stiu sa raspund intrebarilor, joc samp de 3 ani.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Nu cred ca sunt diferit de alti playeri, toti suntem la fel. Poate doar functia pe care o am, Leader Taxi.

*Cateva cuvinte despre tine:Ma consider un baiat descurcaret si inteligent, insa sunt si foarte vorbaret si asta ma trage putin in jos.

*Ai fost vreodata sanctionat?
Pe acest server, nu.

Raspunde la urmatoarele intrebari ca si cum ai raspunde ingame ca si helper:

Code:
1. Cum setez e-mailul la cont? E-mailul il poti seta pe panel, la profilul dumneavoastra.

2. Cum aplic la politie? Pentru a aplica la un Departament trebuie sa faceti o aplicatie pe panel/forum la departamentul dorit, apoi sa asteptati un raspuns de la lider.

3. Ce fac la jobul trucker? La acest job trebuie sa livrezi incarcatura la checkpoint-ul de pe mapa.

4. Cum iau licenta de arme? Pentru a lua licenta de arme sau oricare alta licenta trebuie sa contactati un instructor, cu comanda /instructors .

5. Cum ma fac gunoier? Pentru a lua acest job, tastati /jobs, alegeti job-ul dorit, apoi mergeti la checkpoint-ul de pe mapa. Ajunsi acolo intrati in checkpoint si tastati /getjob.

6. Cum schimb skin-ul? Pentru a schimba skin-ul trebuie sa tastati /gps - clothes si sa mergeti la checkpoint-ul de pe mapa.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Pentru a avansta in level,avand numarul de Respect Points necesare, tastati comanda /buylevel.

8. Am fost inselat. Ce fac? Daca ai dovezi necesare, ii poti face o reclamatie pe forum/panel.

9. Cum fac cu mana? /n aiurea, next mute.

10. Cum obtin hidden?
Pentru a obtine o culoare hidden, tastati comanda /shop, apoi apasati pe ''Hidden Vehicle Color'' care costa 30 de diamante.

[!] Raspunsurile foarte scurte pot duce la respingerea voastra.
[!] Orice informatie falsa prezenta in aplicatie poate duce la respingerea voastra sau revocarea din functie in cazul in care nu a fost observata la timp.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ColdAsIce.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2017 09:52)
Joined: 27 Sep 2017
Posts: 10, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 7.3

Post Posted: 27-09-2017, 19:19:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): -

*Nickname pe server: ColdAsIce

*Numarul de ore jucate: 5 ore dar cu siguranta o sa fac mai multe in scurt timp.
*Varsta: 17

*De ce ai ales sa joci pe acest server? : Deoarece imi plac foarte mult sistemele .

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 4-5 ore.

*Ce alte jocuri mai joci? :Nu mai joc alte jocuri.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? : Deoarece am experienta in aceasta functie.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti?: Toti avem sanse egale.

*Cateva cuvinte despre tine: Salut! Ma numesc Lucian, am 17 ani si locuiesc in judetul Prahova. Sunt un tip cu simtul umorului si cu cei 7 ani de-acasa, imi place sa socializez cu persoanele din jurul meu, mereu mi-a placut sa-mi respect aproapele si sa fac ceea ce-mi place cu adevarat.

*Ai fost vreodata sanctionat?: Nu.


1. Cum setez e-mailul la cont?: Intra pe panel apoi, intra la profilul tau iar de acolo iti poti seta e-mailul sau tasteaza /changemail.

2. Cum aplic la politie? : Acceseaza forum-ul nostru: forum.wow-freakz.com.

3. Ce fac la jobul trucker? La acest job trebuie sa livrezi marfa cu tir-ul.

4. Cum iau licenta de arme? Licenta gun o poti lua de la un instructor online.

5. Cum ma fac gunoier? Dai /jobs si o sa gasesti jobul Garbage Man, iar apoi urmaresti checkpointul si odata ajuns acolo apesi /getjob.

6. Cum schimb skin-ul? Foloseste comanda /gps-Los Santos/Las Venturas -Binco.
7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Foloseste comanda /buylevel pentru a lua cumpara level.

8. Am fost inselat. Ce fac? Ii poti face o reclamatie pe forum(panel daca se face) daca ai dovezile necesare.

9. Cum fac cu mana? Foloseste /n pentru intrebari legate de server.

10. Cum obtin hidden? Foloseste comanda /shop apoi Hidden, acesta costa 30 de diamante.



Last edited by ColdAsIce. on 28-09-2017, 20:36:27; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
.Shadow
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-09-2017 16:20)
Joined: 26 Sep 2017
Posts: 16, Topics: 2
Location: Alexandria

Reputation: 1.6

     
Post Posted: 28-09-2017, 16:30:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hidden message

 
Staff message (PsychoBoT):
 
This message was hidden because the user was automatically banned due to excessive spam.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AndReIo.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2017 07:24)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2.1

Post Posted: 28-09-2017, 19:30:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): Panelul este in lucru.

*Nickname pe server: AndreIo

*Numarul de ore jucate:Momentan am 8 ore.

*Varsta: 15

*De ce ai ales sa joci pe acest server?: Am ales sa joc pe acest server deoarece ownerul este unul bun, staff-ul este bun,factiuni decente, serverul este unul ok.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 3-4.

*Ce alte jocuri mai joci? CSGO,LOL.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Deoarece stiu sa scriu gramatical, sunt un player care poate ajuta playerii.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Stiu sa scriu gramatical si nu raspund din prima ''Nu''

*Cateva cuvinte despre tine: Ma numesc Andrei, am varsta de 15 ani , locuiesc in Ploiesti , , iubesc sa-mp , fotbalul , ciclismul si sa fac lucrurile ca la carte. Sunt un abaiat cu capul pe umeri , destul de matur pentru varsta mea , sunt un baiat cu simtul umorului cand trebuie , stiu sa respect pe cine ma respecta , sunt un bun gammer .

*Ai fost vreodata sanctionat?


Raspunde la urmatoarele intrebari ca si cum ai raspunde ingame ca si helper:

Cod:
1. Cum setez e-mailul la cont? Pentru a seta email-ul intra pe /panel, acceseaza profilul dumneavoastra si apasati pe iconita de langa ''Seteaza un email pe cont''

2. Cum aplic la politie? Pentru a aplica in Police Departament, trebuie sa ai level 5 si sa ai o aplicatie ok pe /panel sau /forum.

3. Ce fac la jobul trucker? La acest job trebuie sa tractezi trailere dintr-un loc in altul pentru o anumita suma de bani.

4. Cum iau licenta de arme? Poti obtine licenta de arma de la un admin sau de la un instrcutor de pe server.

5. Cum ma fac gunoier? Poti tasta comanda /jobs si alege job-ul ''Garbage Man''

6. Cum schimb skin-ul? Te poti duce la un binco pentru a-ti schimba skin-ul.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Poti tasta comanda /buylevel daca ai banii respectivi.

8. Am fost inselat. Ce fac? Daca ai dovezile necesare poti sa-i faci o reclamatie.

9. Cum fac cu mana? Pentru a face aceasta animatie foloseste comanda /wave 1.

10. Cum obtin hidden? Poti obtine hidden de la un player, giftbox sau din shop cu diamante.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 23-04-2024, 18:09:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x