User
Pass
2FA
 
 

[DESCHISE] Aplicatii HELPER
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message24077
LetsPlayGo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-11-2017 19:00)
Joined: 25 Sep 2017
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 3.2

Post Posted: 28-09-2017, 19:39:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu):

*Nickname pe server:LetsPlayGo

*Numarul de ore jucate: Am doar 6 ore dar voi acumula din ce in ce mai multe !

*Varsta: Am 17 ani..

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece este un server frumos din punctele mele de vedere.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 10 -12 ORE.

*Ce alte jocuri mai joci? SA-MP, METIN2 , CS 1.6 , CS GO , GTA V

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Deoarece am mai fost helper pe mai multe comunitati si cred ca sunt in stare sa ma ocup ca helper !

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Toti avem aceleasi sanse !

*Cateva cuvinte despre tine: Păi mă numesc Marinescu Laurentiu Bogdan sunt din Bucureşti - Militari , Am vârsta de 17 ani îmi place fotbalul , baschet-ul şi toate jocurile pe calculator care mi se par interesante !

*Ai fost vreodata sanctionat?Nu.



1. Cum setez e-mailul la cont? Salut , dacă vrei sa îţi setezi email la cont poti folosii in joc comanda [/changemail], şi complectezi spatiul/spatiile libere !

2. Cum aplic la politie? Daca vrei sa intrii intr-un departament ai nevoie de o cerere pe forum-ul serverului forum.wow-freakz.com la sectiunea

3. Ce fac la jobul trucker? La Jobul trucker din lista noastra de joburi trebuie sa te plimbi cu un tir in fiecare checkpoint dat de server Odată ajuns acolo vei primii o suma de bani !

4. Cum iau licenta de arme? Pentur a primii licenta de arme poti contacta un instructor din lista [/instructors], apoi il poţi suna şi vorbii cu el!

5. Cum ma fac gunoier? Ca sa te faci gunoier scrie in chat [/jobs] Si selecteaza Jobul dorit , apoi du-te la checkpoint si scrie /work !

6. Cum schimb skin-ul? Daca doreşti sa iti schimbi skin-ul te poţi duce la un binco din lista noastră cu toate locatiile dupa server respectiv [/gps] !

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Daca ai acumulat toate RP(Respect-Points), poti folosii comanda [/buylevel] Pentru a avansa in level !

8. Am fost inselat. Ce fac? Ii poti face o reclamatie pe forum/panel dacă ai dovezile necesare pentru a reclama persoana respectiva !

9. Cum fac cu mana? Daca doreşti sa faci cu mana poti folosii comanda [/wave] !

10. Cum obtin hidden? Daca doreşti sa faci rost de un hidden sau mai multe poti folosii comanda [/shop] Dacă ai destule Diamante !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zaqwsxc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2018 16:36)
Joined: 28 Sep 2017
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 6.2

Post Posted: 28-09-2017, 19:50:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): -

*Nickname pe server: zaqwsxc

*Numarul de ore jucate: Am 5 momentan.

*Varsta: 14

*De ce ai ales sa joci pe acest server? : Am ales sa joc pe acest server deoarece imi plac adminii din staff cum se comporta cu playerii obisnuiti, si imi place acest gamemode.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi?: 4-5 ore daca o sa am aceasta functie, poate chiar si mai mult.

*Ce alte jocuri mai joci? : League Of Legends si cam atat momentan.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?: Ma consider potrivit pentru aceasta functie deoarece imi place foarte mult sa ajut playerii care nu stiu un lucru, imi place sa raspund la toate intrebarile puse de playeri.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Eu cred ca ma diferentiez de ceilalti aplicanti deoarece "scriu corect gramatical", Dezvolt fiecare raspuns la o intrebare .

*Cateva cuvinte despre tine: Am 14 ani, numele meu real este Gabriel. Imi place sa joc football, am facut 2 ani de kickboxing. Locuiesc in Bucuresti sector 4. Respect pe toata lumea, imi place sa vorbesc mult.

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu, nu am fost niciodata sanctionat pe acest server.




Cod:
1. Cum setez e-mailul la cont?: Pentru a seta e-mailul contului trebuie sa intrii pe panelul serverului -> intri pe profil si acolo iti poti seta e-mailul. (Panelul momentan este in lucru.)

2. Cum aplic la politie?: Pentru a aplica la factiunea Los Santos Police Departament trebuie sa intrii pe forumul nostru - forum.wow-freakz.com la sectiune RPG -> Factiuni ->
Los Santos Police Departament -->Aplicatii Police Departament, si acolo este un model pe care trebuie sa-l completezi. Pentru a aplica ai nevoie de un cont pe forum.
3. Ce fac la jobul trucker?

4. Cum iau licenta de arme? Licienta de arme o poti obtine cu ajutorul unui instructor. Pentru obtine licienta v-a trebuii sa dai un test cu instructorul pe care il contactezi.pentru a vedea instructorii online tasteaza comanda ( /instructors )

5. Cum ma fac gunoier? Pentru a te face gunoier trebuie sa te duci la jobul respectiv si sa scri comanda ( /getjob ). Pentru a gasii locul unde este jobul de gunoier tasteaza comanda /jobs --> Garbage Man, si-ti va pune un punct rosu pe harta si trebuie sa te duci in acel punct.

6. Cum schimb skin-ul? Pentru a schimba skinul trebuie sa te duci la un Clothes Store, pentru a ajunge la unul tasteaza comanda /jobs --> Los Santos --> Clothes si acolo iti alegi tu la care dintre magazine sa te duci.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Daca ai 3/3 rp poti tasta comanda /buylevel, tastand aceasta comanda iti v-a lua cele 3 rp-uri si-ti va da un level in +, ajungand la un nivel mai mare iti poti cumpara o casa sau o afacere.

8. Am fost inselat. Ce fac? Daca ai fost inselat ii poti face o reclamatie idividului pe forumul nostru - ( forum.wow-freakz.com ) Pentru a face o reclamatia ai nevoie de niste dovezi concrete ca ai fost inselat.

9. Cum fac cu mana? Pentru a face cu mana tasteaza comanda - ( /wave )

10. Cum obtin hidden? Pentru a obtine un hidden ai nevoie de 30 diamante, diamantele le poti obtine din /missions, la fiecare payday primesti cate un diamant sau le mai poti obtine prin plati. Pentru a cumpara un hidden poti tasta comanda /shop --> Hidden Vehicle Color.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cipperu

[HaRd To KiLL mE!]



Status: Offline
(since 28-09-2017 18:39)
Joined: 18 Dec 2011
Posts: 1787, Topics: 90
Location: Fix pe o gagica !

Reputation: 30.8
Votes: 16

Post Posted: 28-09-2017, 19:52:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu):

*Nickname pe server: GloryouS.

*Numarul de ore jucate: 0 momentan insa nu e problema -

*Varsta: 19

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Am fost in staff-ul serverului Gta.Freakz.Ro de acum multi ani care era detinut de Striker si Cabron daca mai e cineva pe aici..am folosit numele KeNzOr & SiLeNcE.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Cateva ore, insa lucrez si ca freelancer in IT si mai am proiecte carora trebuie sa le dedic timp.

*Ce alte jocuri mai joci? CSGO, Left 4 Dead 2, FIFA 11

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Am o experienta in SAMP de mai multi ani si am avut grad pe servere mari.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Maturitatea, seriozitatea, dar in acelasi timp umorul -

*Cateva cuvinte despre tine: Numele meu este Ciprian si in acest moment ma ocup ca freelancer IT & antreprenor. In timpul liber imi place sa ma plimb cu masina si orice altceva care ma distreaza si relaxeaza, inclusiv jocuri video.

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu.


1. Cum setez e-mailul la cont? Din panel.

2. Cum aplic la politie? Se aplica pe forum la sectiunea Police Department si mai apoi se vor da teste cu liderul.

3. Ce fac la jobul trucker? Livrezi marfa cu tirul la anumite checkpoint-uri si castigi bani.

4. Cum iau licenta de arme? /report sau un instructor daca este online.

5. Cum ma fac gunoier? /jobs -> Garbage Man atunci cand se ajunge la checkpoint - /getjob.

6. Cum schimb skin-ul? /gps -> Clothes

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? /buylevel pentru urmatorul nivel

8. Am fost inselat. Ce fac? Screenshots si reclamatie pe forum.

9. Cum fac cu mana? /wave pentru animatie.

10. Cum obtin hidden? /shop - 30 diamonds




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iWasted

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2017 18:27)
Joined: 27 Sep 2017
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 28-09-2017, 19:56:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): Nu avem panel

*Nickname pe server: iWasted

*Numarul de ore jucate: Am 1 ora jucata

*Varsta: Am varsta de 16 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Pentru ca staff-ul esti bine ales.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 4 ore

*Ce alte jocuri mai joci? Mai joc CS:GO

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Pentru ca am o varsta decenta experienta si experienta necesara.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Nu ma consider diferit de alti jucatori.

*Cateva cuvinte despre tine: Locuies in orasul TITU jud Dambovita, am varsta frumoasa de 16 ani, si ma numec Catalin.

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pandele Marian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2017 22:22)
Joined: 28 Sep 2017
Posts: 16, Topics: 1
Location: Pitesti

Reputation: 4.5

 
Post Posted: 28-09-2017, 19:57:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): -

*Nickname pe server: dext3r.

*Numarul de ore jucate: Nu am ore jucate.

*Varsta: 18 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server?: Pentru ca este un server nou, deschis recent, unde ai sansa la o functie, o responsabilitate. Este un server scriptat destul de bine, in care prima impresie este una destul de buna. Tind sa cred ca serverul asta are un potential destul de mare si cred ca poate ajunge la cel putin 500 de jucatori in urmatoarele luni.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi?: Depinde de timpul pe care-l pot aloca serverului in acea zi, pentru ca sunt angajat si am un program care trebuie respectat, dar in medie pot dedica cel putin 4 ore zilnic.

*Ce alte jocuri mai joci?: Nu prea mai joc altceva, jucam league of legends inainte.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?: Pentru ca pentru o asemenea functie trebuie maturitate si seriozitate, care la mine nu lipsesc niciodata.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti?: Punctualitatea, seriozitatea, maturitatea, dorinta de lucru in echipa, cooperarea si emaptia fata de jucatori.

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt un tip ambitios, punctual si foarte serios, nu imi place sa las de la mine persoanelor care merita scuipate intre ochi. Am simtul umorului, dar in limita bunului simt, nu-mi plac persoanele care sunt cu 'nasul pe sus' si care incerca sa fie mai presus ca ceilalti prin mijloace nepotrivite. (aroganta, etc) In prim plan sunt un tip comunicativ, ma integrez repede oriunde datorita calmului cu care tratez orice problema, fie ea simpla sau dificila. In mare parte imi petrec timpul liberu cu prietenii, dar de multe ori il petrec in fata calculatorului pe diferite jocuri multiplayer sau ceva main game. Sunt un tip foarte obiectiv, imi place sa gandesc din prespectiva altora si sa nu actionez fara un motiv bine intemeiat, nu sunt genul de persoana impulsiva, care provoaca o anumita stare de deranj pentru persoanele din jurul lor, chiar displac acele persoane, chiar daca o fac involuntar. Sunt un tip comunicativ si foarte empatic, ceea ce ma ajuta foarte mult in discutiile cu alte persoane, sunt o fire prietenoasa si ma integrez foarte repede intr-o comunitate deoarece sunt un tip caruia ii pasa de persoanele din jurul sau (cele care merita) si care doreste sa-si face cat mai multi prieteni, sa zic asa, chiar daca nu este cuvantul potrivit. Genul meu favorit de muzica este rap-ul, dar sunt mult mai multe genuri de muzica pe care le ascult, dar rap-ul este muzica de suflet si foarte relaxanta pentru mine. Planurile mele de viitor nu sunt foarte clare pentru mine momentan, deoarece am mai multe obiective si nu sunt sigur care dintre ele merita rezolvate, probabil asta ma incetineste putin in alegerea corect, dar dupa cum bine stiti greseti, inveti! Nu-mi place sa pretind ca sunt ceva ce nu sunt, probabil suna a cliseu, dar nu sunt omul cu doua fete, doresc sa ma prezint exact asa cum sunt cu defecte si putine calitati. Consider ca sunt destul de matur, pentru ca in tot acesti ani am trecut prin foarte multe lucruri din care am avut destule de invatat, sa zicem ca viata ma schimbat radical de la copilul care era intr-un copil mai matur, pentru ca inca sunt o fire copilaroasa, imi place sa ma distrez cu ceilalti si inca nu m-am gandit la viitor, nu vreau sa fac asta, sunt o fire spontana. Nu sunt un tip cu vicii, dar fumez, beau in limita normala a firii, ca orice pustan de 18ani, presupun ca nu este o greseala ci este doar o etapa prin care trebuie sa treci pentru a putea stii mai multe pe viitor. Sunt mult mai multe chestii pe care le-as impartasii cu placere in aceasta aplicatie, dar prespun ca nu doresti sa citesti chiar atat de mult si ca ti-am oferit o prespectiva a caracterului meu personal.

*Ai fost vreodata sanctionat?: Nu.



1. Cum setez e-mailul la cont?

R: Email-ul contului se adauga la inregistrarea pe server, dar se poate modifica si pe panel-ul nostru. [www.freakz.ro/panel]

2. Cum aplic la politie?

R: Pentru a aplica in 'Los Santos Police Departament' ai nevoie de o aplicatie pe care o poti face pe panel-ul serverul nostru 'www.freakz.ro/panel'.

3. Ce fac la jobul trucker?

R: Jobul trucker consta in livrearea unei remorci intr-o anumita locatie.

4. Cum iau licenta de arme?

R: Pentru a cumpara o arma folosesti comanda [/buygun] intr-un 'GunShop'. Pentru a localiza un 'GunShop' foloseste comanda [/gps] -> 'Los Santos' -> 'Guns Shop'.

5. Cum ma fac gunoier?

R: Pentru a-ti lua jobul de 'Gunoier' foloseste comanda [/jobs], selecteaza jobul dorit, du-te la locatie si foloseste comanda [/getjob].

6. Cum schimb skin-ul?

R: Pentru a schimba skin-ul actual trebuie sa folosesti comanda [/colthes] intr-un 'Cluckin Bell'. Pentru a localiza un 'Cluckin Bell' foloseste comanda [/gps] -> 'Los Santos' -> 'Cluckin Bell'.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum?

R: Ai acumulat necesarul de 'Respect Points' pentru nivel-ul urmator, foloseste comanda [/buyleve].

8. Am fost inselat. Ce fac?

R: In cazul in care ai fost inselat trebuie sa faci un ticket pe panel-ul serverului nostru cu problema respectiva. [www.freakz.ro/panel]

9. Cum fac cu mana?

R: Pentru a face cu mana foloseste comanda [/wave].

10. Cum obtin hidden?

R: Hidden-ul este o culoare speciala si se obtine prin cumpararea din shop-ul serverului. [/shop]

P.S: Raspunsurile sunt oferite fara informatii, momentan nu cunosc serverul, doar unele lucruri, dar asta nu este o problema, le pot invata foarte rapid. Nu am level, ore jucate, prostii d'astea, dar sunt un baiat serios cu care puteti face treaba. Nu prea mai am timp de stat pe samp, venind vorba de ore, level, etc, pentru ca trebuie investit destul timp in asta, iar eu nu am chef de asa ceva pentru ca m-am angajat de ceva vreme si am un timp limitat, nu prea simt rostul. Dar pot ajuta ca helper si pot ajuta si cu 'investitii' sa zic asa. Daca vreti si sunteti curiosi sa ma cunoasteti mai bine, putem discuta pe skype/telefon si vedem cu sta treaba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shad0W.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2017 13:10)
Joined: 28 Sep 2017
Posts: 10, Topics: 2
Location: Alexandria

Reputation: 3.4

       
Post Posted: 28-09-2017, 20:12:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu):

*Nickname pe server: .Shad0w

*Numarul de ore jucate: 10

*Varsta: 17 ani

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Cel mai tare server pe care l-am vizitat vreodata

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 4-5 ore ba chiar mai mult

*Ce alte jocuri mai joci?l CSGO

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? O sa fiu activ si o sa ajut orice jucator

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Sunt mai serios

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt serios, imi vad de treaba mea, respect pe cine ma respecta

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu



1. Cum setez e-mailul la cont? Poti schimba email-ul prin comanda /changemail.

2. Cum aplic la politie? Pe panel la sectiunea faction, dar iti trb minim level 7 pentru a aplica.

3. Ce fac la jobul trucker? In primu rand scrii comanda /work iar dupa iti alegi traseul si iti va da o remorca, tu trebuie sa te duci la cp ca sa livrezi marfa iar cand ai ajuns la sfarsit iti primesti si bani.

4. Cum iau licenta de arme? poti obtine licenta de arme de la un instructor.

5. Cum ma fac gunoier? tasteaza comanda /jobs si alege job-ul "Garbage man"

6. Cum schimb skin-ul? te poti duce la un magazin de tip Binco si acolo iti vei putea schimba skin-ul.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? poti creste in level prin comanda /buylevel.

8. Am fost inselat. Ce fac? daca ai dovezile neccesare poti sa reclamezi acel jucator pe panel/forum (panel in lucru)

9. Cum fac cu mana? Tasteaza comanda /wave

10. Cum obtin hidden? Poti obtine hidden color de la un jucator sau din giftbox sau poti sa il cumperi din /shop cu 30 de diamante.



Last edited by Shad0W. on 28-09-2017, 20:52:22; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Amnox

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2017 18:36)
Joined: 28 Sep 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1

Post Posted: 28-09-2017, 20:15:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): Amnox

*Nickname pe server: Amnox

*Numarul de ore jucate: 1

*Varsta: 13.

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece pe b-z0n3 am luat teapa.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 3-4, depinde de timpul meu liber.

*Ce alte jocuri mai joci? csgo,gta v, lol, mc

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Pentru ca am mai fost pe alte servere, cat si am experienta.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Nici-un lucru.

*Cateva cuvinte despre tine: Ma numesc Stefan, am 13 ani si sunt din Bucuresti.

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu
1. Cum setez e-mailul la cont?
E-mailul il poti seta pe panel, la profilul tau.

2. Cum aplic la politie?
Pentru a aplica intr-un departament ai nevoie de o cerere pe forum la departamentul dorit, apoi sa astepti un raspuns de la lider.

3. Ce fac la jobul trucker?
La acest job trebuie sa transporti trailer-ul dintr-o destinatie la checkpoint-ul rosu.

4. Cum iau licenta de arme?
Pentru a lua licenta de arme foloseste comanda [/needlicense] si un instructor iti va accepta cererea, apoi trebuie sa astepti sa ajunga la tine.

5. Cum ma fac gunoier?
Pentru a lua acest job, tastati /jobs, alegeti job-ul dorit, apoi mergeti la checkpoint-ul de pe mapa. Ajunsi acolo intrati in checkpoint si tastati /getjob.

6. Cum schimb skin-ul?
Pentru a schimba skin-ul trebuie sa tastati [/gps], alegi orasul - clothes si sa mergi la checkpoint-ul rosu de pe mapa.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum?
Pentru a avansta in level, avand numarul de Respect Points necesare, tasteaza comanda /buylevel.

8. Am fost inselat. Ce fac?
Daca ai dovezi necesare, ii poti face o reclamatie pe forum/panel, el va primii o sanctiune si tu iti vei primii averea inapoi.

9. Cum fac cu mana?
Foloseste comanda [/wave 1-4] pentru a face acest lucru.

10. Cum obtin hidden?
Pentru a obtine un hidden, ai nevoie de o suma de bani ceruta de un vanzator, sau poti castiga la giftbox, ori cumparand din shop folosind comanda [/shop] daca si destule diamante.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
selas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 12:49)
Joined: 25 Sep 2017
Posts: 37, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 3.2

Post Posted: 28-09-2017, 20:17:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu):

*Nickname pe server:selas

*Numarul de ore jucate: 7 Dar voi juca cat mai mult pe server.

*Varsta:Am 25 de ani.
*De ce ai ales sa joci pe acest server? Este un server pus la punct de admini.Adminii foarte de treaba.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Toata ziua.

*Ce alte jocuri mai joci? ETS2,CS GO,MINECRAFT.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Am mai fost helper pe alta comunitate mai mare.Am calitatile unui helper zic eu.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Toti avem aceleasi sanse!Suntem egali toti.

*Cateva cuvinte despre tine:Salut,Ma numesc Ardelean Petrica si am varsta frumoasa de 25 de ani.Eu am firma mea proprie mia-m facut banutii mei si mia-m luat si o masina pentru familia mea.Viata mea personala o traiesc cu familia,prietenii,rudele etc.Imi place foarte mult sampu-l pentru ca este multiplayer si mai vorbesti cu oamenii etc.

*Ai fost vreodata sanctionat?Nu am fost niciodata.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TheKilerOne

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2017 18:26)
Joined: 28 Sep 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 1

Post Posted: 28-09-2017, 20:26:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): -

*Nickname pe server: TheKilerOne

*Numarul de ore jucate: 0 acum m-am apucat de server.

*Varsta: 15

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece cred ca este o comunitate frumoasa si matura + ca este recomandat de Bogdan Florea.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Momentan 3-2 ore.

*Ce alte jocuri mai joci? Zula,Rocket league si sa-mp

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Deoarece cred ca am varsta potrivita si o experienta de 2 ani pe sa-mp si imi place sa ajut comunitatea.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti?

*Cateva cuvinte despre tine: Salut ma numesc Cornea Florin am 15 ani sunt din Bacau dar locuiesc in Italia cu parinti, imi place fotbal-ul si jocurile pe pc si mai ales basket-ul am 1.70m nu practic nici un sport dar pe viitor poate o sa aleg basket cam atat despre mine.

*Ai fost vreodata sanctionat?Nu


1. Cum setez e-mailul la cont? Poti schimba email-ul prin comanda /changemail.

2. Cum aplic la politie? Pe panel la sectiunea faction, dar iti trb minim level 7 pentru a aplica.

3. Ce fac la jobul trucker? In primu rand scrii comanda /work iar dupa iti alegi traseul si iti va da o remorca, tu trebuie sa te duci la cp ca sa livrezi marfa iar cand ai ajuns la sfarsit iti primesti si bani.

4. Cum iau licenta de arme? poti obtine licenta de arme de la un instructor.

5. Cum ma fac gunoier? tasteaza comanda /jobs si alege job-ul "Garbage man"

6. Cum schimb skin-ul? te poti duce la un magazin de tip Binco si acolo iti vei putea schimba skin-ul.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? poti creste in level prin comanda /buylevel.

8. Am fost inselat. Ce fac? daca ai dovezile neccesare poti sa reclamezi acel jucator pe panel/forum (panel in lucru)

9. Cum fac cu mana? Tasteaza comanda /wave

10. Cum obtin hidden? Poti obtine hidden color de la un jucator sau din giftbox sau poti sa il cumperi din /shop cu 30 de diamante.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
selas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 12:49)
Joined: 25 Sep 2017
Posts: 37, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 3.2

Post Posted: 28-09-2017, 20:28:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Cum setez emailu-l la cont?
Emailu-l la cont il setezi cand iti creezi contu-l pe Joc.

2.Cum aplic in Politie?
Pentru a aplica in politie te duci pe forumu-l nostru RPG./FORUM la sectiunea LS POLICE DEPARTAMENT si Aplicatii LS POLICE DEPARTAMENT.

3.Ce fac la jobu-l trucker?
La jobu-l trucker exista un tir,iar cu acesta transporti marfa in anumite locatii.

4.Cum iau licenta de arme?
Pentru a lua licenta de GUN trebuie sa contactezi un instructor,vei acorda un test,desigur trebuie sa il treci.iar instructorul iti va acorda licenta.

5.Cum ma fac gunoier?
/jobs-Gunoier,iti arata un checkpoint,mergi la el si folosesti comanda /getjob.

6.Cum schimb skinu-l?
Pentru a schimba skinu-l,mergi la un Biz tip Clothes si folosesti comanda /clothes,si iti cumperi ce skin vrei tu.

7.Am 3/3 RP ce fac acum.
Cu cele 3 Respect Points Cumperi nivel.Pentru a avansa in nivele.

8.Am fost inselat,ce fac?
II faci Reclamatie pe forum,dar trebuie sa ai dovezi foarte clare ca te-a inselat.

9.Cum fac cu mana?
Foloseste comanda [/wave 1-4]

10.Cum obtin Hidden?
Pentru a obtine hidden,ai nevoie de 30 diamants.Daca le ai folosesti comanda [/carcolor] si ce hidden vrei tu.





Status: Online!
Înscris: 25/Sep/2017
Posts: 7, Topics: Nici unul
Locaþie: Romania

Reputatie: 0.2
8/0/0/0 (40 )


Mesaj Trimis: 28-09-2017, 21:17:27 Rãspunde cu citat (quote) Modificã/ªterge acest mesaj
Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu):

*Nickname pe server:selas

*Numarul de ore jucate: 7 Dar voi juca cat mai mult pe server.

*Varsta:Am 25 de ani.
*De ce ai ales sa joci pe acest server? Este un server pus la punct de admini.Adminii foarte de treaba.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Toata ziua.

*Ce alte jocuri mai joci? ETS2,CS GO,MINECRAFT.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Am mai fost helper pe alta comunitate mai mare.Am calitatile unui helper zic eu.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Toti avem aceleasi sanse!Suntem egali toti.

*Cateva cuvinte despre tine:Salut,Ma numesc Ardelean Petrica si am varsta frumoasa de 25 de ani.Eu am firma mea proprie mia-m facut banutii mei si mia-m luat si o masina pentru familia mea.Viata mea personala o traiesc cu familia,prietenii,rudele etc.Imi place foarte mult sampu-l pentru ca este multiplayer si mai vorbesti cu oamenii etc.

*Ai fost vreodata sanctionat?Nu am fost niciodata.



Last edited by selas on 28-09-2017, 21:02:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KingofLionS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 18:40)
Joined: 20 Sep 2017
Posts: 47, Topics: 13
Location: Tunisia

Reputation: 4.6

Post Posted: 28-09-2017, 21:00:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Nickname pe server: KingofLionS

*Numarul de ore jucate: 5 or 6

*Varsta: 17

*De ce ai ales sa joci pe acest server? i like o play in that serveur because he have a good gm and good staff

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? in this time i will play max 3 houres in day

*Ce alte jocuri mai joci? counter 1.6

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? i am special.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? i am from another country who whant to give a hand in that serveur and many player like to see player from another country and i have a good experiance in gta samp. exact rpg.

*Cateva cuvinte despre tine: i am a player from tunisia who are respect in many serveur who knowwhat he do , i am respect in my friend's because i respect them and i respect what i say , the man is about why he say.

*Ai fost vreodata sanctionat?.Nu nu am fost niciodata sanctionat pe acest server.


1. Cum setez e-mailul la cont?:Email-ul contului se seteaza odata cu crearea contului.Daca nu l-ai setat inca o poti incerca pe penel.

2. Cum aplic la politie?:no
3. Ce fac la jobul trucker?:La job-ul trucker trebuie sa urci intr-un truck,ajuns acolo selecteaza ruta si du-te cu remorca la checkpoint-ul rosu de pe mapa.

4. Cum iau licenta de arme?:Tasteaza [/instructors], apoi suna unu din lista si roga-l sa iti ofere licenta de port arme, minim level 3.

5. Cum ma fac gunoier?:Tasteaza [/jobs], alege job-ul Garbage Man, du-te la checkpoint-ul rosu aflat pe mapa, ajuns acolo scrie [/getjob].

6. Cum schimb skin-ul? :Tasteaza [/gps], alege LS / LV, apoi selecteaza Clothes Store, ajuns la Clothes Store, intra in el, tasteaza [/clothes] pentru a schimba skin-ul dorit.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum?:Acum tasteaza [/buylevel] si vei primi Level Up.

8. Am fost inselat,Ce fac?:Daca ai fost inselat trebue sa ii faci o reclamatie pe forum,si sa ai dovezi suficiente.

9. Cum fac cu mana?:Ca sa faci cu mana tasteaza comanda [/wave].

10. Cum obtin hidden?:Ca sa obtii un hidden trebuie sa il cumperi comanda [/shop],Si ai nevoie de 30 Diamonts.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rewq

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2017 11:27)
Joined: 25 Sep 2017
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 3.4

Post Posted: 29-09-2017, 21:34:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Minimul de ore jucate pentru a aplica la functia de helper este de 10 ore.
Aplicatia trebuie sa respecte modelul urmator pentru a fi luata in considerare:

Cod:
*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu):

*Nickname pe server: Rewq

*Numarul de ore jucate: 13

*Varsta: 14

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Am ales acest server pentru ca este un fondator de treaba , imi place serverul , am spus si la alti prieteni si am dat de el random , si am zis ''Gata Asta e serverul perfect'' -

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Pe zi , imi voi dedica minim 5 ore fara sleep.

*Ce alte jocuri mai joci? CS:GO , ETS2

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Ma consider potrivit , pentru ca eu sunt alt fel . Sunt mai insistent , si mai bun . Am de gand sa am grija de server , si de playerii acestuia.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Lucruriile care ma diferenteaza sunt din punctul meu de vedere , stilul de joc , bunatatea , si simtul umorului.

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt glumet , dar cand vorbim de ceva serios nu mai glumesc deloc , incerc sa fiu foarte serios in momente serioase , si cand e de glumit , glumesc . Joc Samp de 3 ani , stiu multe comenzi , si am mai fost helper pe un alt server . Am avut si eu un server , Nu ma dau batut usor , incerc cele mai multe posibilitati de castig , sau de rezolvare a unei probleme .

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu , Nu am fost .


Raspunde la urmatoarele intrebari ca si cum ai raspunde ingame ca si helper:

Cod:
1. Cum setez e-mailul la cont? Email-ul il setezi de pe panel .

2. Cum aplic la politie? Aplicarea pentru Politie se face pe forum/panel , si se v-a uita leaderul la aplicatie .

3. Ce fac la jobul trucker? La jobul trucker , iti iei un tir , o remorca iar apoi livrezi incarcatura la checkpoint-ul indicat pe harta.

4. Cum iau licenta de arme? Pentru a lua licienta de arme sau ori care alta licienta , contactati un instructor cu comanda /instructors.

5. Cum ma fac gunoier? Pentru asta tastati /jobs , alegeti jobul dorit , mergeti in checkpoint-ul de pe harta si scrieti /getjob.

6. Cum schimb skin-ul? Pentru a schimba skinul caracterului , mergeti la un Clothing Store prin comanda /gps - Clothes si mergeti la checkpoint-ul care este indicat pe harta.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Pentru asta , tastati comanda /buylevel pentru a creste in nivel doar daca aveti punctul de respect necesar .

8. Am fost inselat. Ce fac? Daca ai dovezi , poti face o reclamatie pe forum/panel .

9. Cum fac cu mana? /n aiurea , next mute.

10. Cum obtin hidden? Pentru a optine culoarea Hidden , tasteaza /shop , iar acolo o gasesti ''Hidden Vehicle Color'' care costa 30 de diamante.


[!] Raspunsurile foarte scurte pot duce la respingerea voastra.
[!] Orice informatie falsa prezenta in aplicatie poate duce la respingerea voastra sau revocarea din functie in cazul in care nu a fost observata la timp.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nature10

[Maniac]



Status: Offline
(since 20-10-2019 11:04)
Joined: 30 Oct 2012
Posts: 1039, Topics: 39
Location: Piatra Neamt

Reputation: 245.6
Votes: 52

Post Posted: 30-09-2017, 19:32:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Nickname pe server:gibilan

*Numarul de ore jucate: 15 ore

*Varsta: Am 22 ani..

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece este un server frumos din punctele mele de vedere.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 4-6ore.

*Ce alte jocuri mai joci? SA-MP, Lol

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Deoarece am mai fost helper pe mai multe comunitati si cred ca sunt in stare sa ma ocup ca helper !

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Toti avem aceleasi sanse !

*Cateva cuvinte despre tine: Păi mă numesc Marinescu Laurentiu Bogdan sunt din Bucureşti - Militari , Am vârsta de 17 ani îmi place fotbalul , baschet-ul şi toate jocurile pe calculator care mi se par interesante !

*Ai fost vreodata sanctionat?Nu.



1. Cum setez e-mailul la cont? Salut , dacă vrei sa îţi setezi email la cont poti folosii in joc comanda [/changemail], şi complectezi spatiul/spatiile libere !

2. Cum aplic la politie? Daca vrei sa intrii intr-un departament ai nevoie de o cerere pe forum-ul serverului https://forum.wow-freakz.com la sectiunea

3. Ce fac la jobul trucker? La Jobul trucker din lista noastra de joburi trebuie sa te plimbi cu un tir in fiecare checkpoint dat de server Odată ajuns acolo vei primii o suma de bani !

4. Cum iau licenta de arme? Pentur a primii licenta de arme poti contacta un instructor din lista [/instructors], apoi il poţi suna şi vorbii cu el!

5. Cum ma fac gunoier? Ca sa te faci gunoier scrie in chat [/jobs] Si selecteaza Jobul dorit , apoi du-te la checkpoint si scrie /work !

6. Cum schimb skin-ul? Daca doreşti sa iti schimbi skin-ul te poţi duce la un binco din lista noastră cu toate locatiile dupa server respectiv [/gps] !

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Daca ai acumulat toate RP(Respect-Points), poti folosii comanda [/buylevel] Pentru a avansa in level !

8. Am fost inselat. Ce fac? Ii poti face o reclamatie pe forum/panel dacă ai dovezile necesare pentru a reclama persoana respectiva !

9. Cum fac cu mana? Daca doreşti sa faci cu mana poti folosii comanda [/wave] !

10. Cum obtin hidden? Daca doreşti sa faci rost de un hidden sau mai multe poti folosii comanda [/shop] Dacă ai destule Diamante !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LighT[]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2018 15:41)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 29, Topics: 5
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 12

Post Posted: 01-10-2017, 08:37:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Nickname pe server:LighT[]

*Numarul de ore jucate: 12

*Varsta: Am 15 ani/

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece este un server bine optimizat si are un staff capabil.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 4-6ore.

*Ce alte jocuri mai joci? SA-MP, MTA,Minecraft,FIFA.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Deoarece sunt capabil am experienta pe server,Si ma inteleg cu toata lumea.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Eu cred ca nu ma diferentiez cu nimieni.

*Cateva cuvinte despre tine: Păi mă numesc Grapa Nicolae sunt din Glodeni - Rep.Moldova , Am vârsta de 15 ani îmi place fotbalul,imi place si sa ma joc pe calculator dar si sa merg cu bicicleta.

*Ai fost vreodata sanctionat?Nu.



1. Cum setez e-mailul la cont? Salut , dacă vrei sa îţi setezi email la cont poti folosii in joc comanda [/changemail], şi complectezi spatiul/spatiile libere !

2. Cum aplic la politie? Daca vrei sa intrii intr-un departament ai nevoie de o cerere pe forum-ul serverului https://forum.wow-freakz.com.

3. Ce fac la jobul trucker? La Jobul trucker din lista noastra de joburi trebuie sa te plimbi cu un tir in fiecare checkpoint dat de server,Odată ajuns acolo vei primii o suma de bani !

4. Cum iau licenta de arme? Pentru a primii licenta de arme poti contacta un instructor din lista [/instructors], apoi il poţi suna şi vorbii cu el!

5. Cum ma fac gunoier? Ca sa te faci gunoier scrie in chat [/jobs] Si selecteaza Jobul Garbage Man, apoi du-te la checkpoint si scrie /work !

6. Cum schimb skin-ul? Daca doreşti sa iti schimbi skin-ul te poţi duce la un binco din lista noastră cu toate locatiile dupa server respectiv [/gps] !

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Daca ai acumulat toate RP(Respect-Points), poti folosii comanda [/buylevel] Pentru a avansa in level !

8. Am fost inselat. Ce fac? Ii poti face o reclamatie pe forum la complaintsl dacă ai dovezile necesare pentru a reclama persoana respectiva !

9. Cum fac cu mana? Daca doreşti sa faci cu mana poti folosii comanda [/wave] !

10. Cum obtin hidden? Daca doreşti sa faci rost de un hidden sau mai multe poti folosii comanda [/shop] Dacă ai destule Diamante !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KingofLionS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 18:40)
Joined: 20 Sep 2017
Posts: 47, Topics: 13
Location: Tunisia

Reputation: 4.6

Post Posted: 01-10-2017, 16:16:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Nickname pe server: KingofLionS

*Numarul de ore jucate: 10+

*Varsta: 17

*De ce ai ales sa joci pe acest server? i like o play in that serveur because he have a good gm and good staff

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? in this time i will play max 3 houres in day

*Ce alte jocuri mai joci? counter 1.6

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? i am special.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? i am from another country who whant to give a hand in that serveur and many player like to see player from another country and i have a good experiance in gta samp. exact rpg.

*Cateva cuvinte despre tine: i am a player from tunisia who are respect in many serveur who knowwhat he do , i am respect in my friend's because i respect them and i respect what i say , the man is about why he say.

*Ai fost vreodata sanctionat?.Nu nu am fost niciodata sanctionat pe acest server.


1. Cum setez e-mailul la cont?:Email-ul contului se seteaza odata cu crearea contului.Daca nu l-ai setat inca o poti incerca pe penel.

2. Cum aplic la politie?:no
3. Ce fac la jobul trucker?:La job-ul trucker trebuie sa urci intr-un truck,ajuns acolo selecteaza ruta si du-te cu remorca la checkpoint-ul rosu de pe mapa.

4. Cum iau licenta de arme?:Tasteaza [/instructors], apoi suna unu din lista si roga-l sa iti ofere licenta de port arme, minim level 3.

5. Cum ma fac gunoier?:Tasteaza [/jobs], alege job-ul Garbage Man, du-te la checkpoint-ul rosu aflat pe mapa, ajuns acolo scrie [/getjob].

6. Cum schimb skin-ul? :Tasteaza [/gps], alege LS / LV, apoi selecteaza Clothes Store, ajuns la Clothes Store, intra in el, tasteaza [/clothes] pentru a schimba skin-ul dorit.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum?:Acum tasteaza [/buylevel] si vei primi Level Up.

8. Am fost inselat,Ce fac?:Daca ai fost inselat trebue sa ii faci o reclamatie pe forum,si sa ai dovezi suficiente.

9. Cum fac cu mana?:Ca sa faci cu mana tasteaza comanda [/wave].

10. Cum obtin hidden?:Ca sa obtii un hidden trebuie sa il cumperi comanda [/shop],Si ai nevoie de 30 Diamonts.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 14-05-2024, 14:47:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x