User
Pass
2FA
 
 

Cerere membru Los Santos Police Department.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message378
DanielStefan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 16:23)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 19, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 3.6

Post Posted: 30-09-2017, 13:37:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:DanielStefan
Level: 4 mai am nevoie de 6 ore ca sa fac lvl 5
Oras de provenienta (LS/SF): LS
De cat timp joci?: 2 saptamani.
Varsta: 15
Job-uri precedente: Detectiv
Job curent: Detectiv
De ce vrei sa te alaturi?: Stiu regulamentul LSPD, si vreau sa intru in factiune pentru a pastra linistea in cele 3 orase si pentru a sactiona playerii care nu respecta regulile si sa aduc numele de Los Santos Police Department cat mai sus...sa bag frica in playeri
Ai mai fost in alta factiune?: Da, am fost in National Guard
Daca da, de ce ai iesit din acea factiune?: Voiam sa dau teste lider SILV, dar mi-a furat un prost care doarce a inceput pe server si a fost tras la lider...
In ce interval de timp esti dispus sa joci?: De dimineata pana la ora 12:30 cand plec la liceu si seara pana la 10 [asta in timpul scolii] in timpul liber stau 24/7 pe laptop
Poza cu stats (/stats):https://imgur.com/a/0EFfq

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MESSI10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 18:58)
Joined: 06 Oct 2017
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1.3

Post Posted: 06-10-2017, 17:50:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)


Nick:MIHAI
Level: AM LEVEL 2

Oras de provenienta (LS/SF): LS
De cat timp joci?: 2 saptamani.
Varsta: 15
Job-uri precedente: MECHANIC
Job curent: MECHANIC
De ce vrei sa te alaturi?: Stiu regulamentul LSPD, si vreau sa intru in factiune pentru a pastra linistea in cele 3 orase si pentru a sactiona playerii care nu respecta regulile si sa aduc numele de Los Santos Police Department cat mai sus...sa bag frica in playeri
Ai mai fost in alta factiune?: Da, am fost in National Guard
Daca da, de ce ai iesit din acea factiune?: Voiam sa dau teste lider SILV, dar mi-a furat un prost care doarce a inceput pe server si a fost tras la lider...
In ce interval de timp esti dispus sa joci?: De dimineata pana la ora 12:30 cand plec la liceu si seara pana la 10 [asta in timpul scolii] in timpul liber stau 24/7 pe laptop

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ranastus, 06 October 2017 16:12



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 11-05-2024, 11:01:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x