User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie sanders

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message575
SUPERNATURAL.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 14:41)
Joined: 16 Sep 2017
Posts: 32, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: -74.9
Votes: 2

Post Posted: 30-09-2017, 15:18:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick in joc: DRE
Numele persoanei reclamate: Sanders
Descrierea incidentului: e clara treaba , au intrat spawn pd , ala ma omorat si sanders a dat goto in alta parte , walk a ramas pe jos , nu a mai apucat sa urce si a luat down. Se vede si pe chat cum ii zice sa dea g sa-si dea tp inainte sa-i omor . De iesit era imposibil fiidca numai pd poate sa deschida poarta.
Dovada/poze: https://imgur.com/a/Vq7di

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sanders

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 20:10)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 19, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 3.6

Post Posted: 30-09-2017, 16:24:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nu am tras eu.
2. M-am teleportat fiindca eram blocat, un player mi-a cerut pe /n sa-l ajut dar era in interior, daca te teleportezi in interior cu masina te arunca din mapa, era cel mai aproape ID la indemana, helperii stiu asta, nu avem acces la gotols / lv / sf / chilliad.
3. Se vede si in chat cum am spus sa dea g si sa nu mai traga ca prostul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ANCIENT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2017 13:25)
Joined: 20 Aug 2017
Posts: 30, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 6.1

Post Posted: 30-09-2017, 17:06:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu îți dai tp in spawn pd si ma omorâţi și când sa va dau wanted îi scoți pe toți din spawn , nu mă interesează pe cine ajuți și pe cine nu , tu nu ai voie sa abuzezi de goto , daca ai intrat trebuia sa rămâi acolo , nu să îți dai tp că ești tu sanders helper 1.

Update @ 30-09-2017, 18:06:41

Eu sunt DRE , asta e cont mai vechi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sanders

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 20:10)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 19, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 3.6

Post Posted: 02-10-2017, 12:48:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai are rost sa scriu alte enunturi, comentez cu quote-ul meu.

Sanders wrote:
1. Nu am tras eu.
2. M-am teleportat fiindca eram blocat, un player mi-a cerut pe /n sa-l ajut dar era in interior, daca te teleportezi in interior cu masina te arunca din mapa, era cel mai aproape ID la indemana, helperii stiu asta, nu avem acces la gotols / lv / sf / chilliad.
3. Se vede si in chat cum am spus sa dea g si sa nu mai traga ca prostul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 15-05-2024, 22:58:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x