User
Pass
2FA
 
 

[DESCHISE] Aplicatii HELPER
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message24962
KrWelS.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-10-2017 07:10)
Joined: 29 Sep 2017
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2.1

Post Posted: 01-10-2017, 21:05:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): Deoarece serverul nu detine un panel momentan am sa las un link de la /stats : https://imgur.com/a/ngxtv - La Casta Nostra rank 6

*Nickname pe server: KrWelS.

*Numarul de ore jucate: 13

*Varsta: Minunata varsta de 15 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server? In primul rand este un server cu un gm foarte interesant. In al doilea rand este plin de oameni buni si prietenosi si un staf foarte capabil.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Am facut 10 ore in doua zile. Cam 5 ore pe zi.

*Ce alte jocuri mai joci? Counter Strike Global Offensive

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Deoarece am experienta de pe alte servere, si imi place sa ajut playerii.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Fiecare persoana are un character diferit intr-un sens bun sau unul rau. Dar eu consider ca am un caracter mai diferit.
*Cateva cuvinte despre tine: In primul rand vreau sa ma prezint. Salut! Numele meu este Razvan, Am 15 ani si locuiesc in orasul Caracal, judetul Olt. Imi place foarte mult sa imi dedic timpul liber acestui joc si sa ies pe afara cu prietenii mei. Cateva lucruri despre scoala : Materia mea preferata este matematica dar nici celelalte nu sunt asa de rele. Si cam aceasta a fost o scurta descriere a mea.

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu, nu am fost.




1. Cum setez e-mailul la cont?
E-mailul il poti seta pe panel, accesand profilul tau.

2. Cum aplic la politie?
Pentru a aplica intr-un departament ai nevoie de o cerere pe panel sau pe forum depinde de ce detine serverul , apoi sa astepti un raspuns al liderului factiunii dorite.
3. Ce fac la jobul trucker? La Jobul trucker din lista noastra de joburi trebuie sa te plimbi cu un tir in fiecare checkpoint dat de server,Odatã ce ai terminat suma esti platit automat.

4. Cum iau licenta de arme?
Pentru a lua licenta de arme foloseste comanda [/needlicense] si un instructor iti va accepta cererea.

5. Cum ma fac gunoier?
Pentru a lua acest job, tastati /jobs, alegeti job-ul dorit, apoi mergeti la checkpoint-ul de pe mapa. Ajunsi acolo intrati in checkpoint si tastati /getjob.

6. Cum schimb skin-ul?
Pentru a schimba skin-ul trebuie sa tastati [/gps], alegi orasul - clothes si sa mergi la checkpoint-ul rosu de pe mapa.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum?
Pentru a avansta in level, avand numarul de Respect Points necesare, poti tasta comanda /buylevel si o sa avansezi in level.

8. Am fost inselat. Ce fac?
Daca ai dovezi necesare, ii poti face o reclamatie pe forum/panel, el va primii o sanctiune si tu iti vei primii averea inapoi.

9. Cum fac cu mana?
Foloseste comanda [/wave 1-4]

10. Cum obtin hidden?
Pentru a obtine un hidden, ai nevoie de o suma de bani ceruta de un vanzator, sau poti castiga la giftbox, ori cumparand din shop folosind comanda [/shop]



Last edited by KrWelS. on 04-10-2017, 14:57:02; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stylish™

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2017 14:44)
Joined: 12 Apr 2017
Posts: 73, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 22.6

     
Post Posted: 03-10-2017, 22:15:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): -

*Nickname pe server: k1Ss

*Numarul de ore jucate: 12

*Varsta: 19

*De ce ai ales sa joci pe acest server? : De mult am inceput sa joc sa-mp dar n-am avut un server in care sa fiu primit cum se cuvine si tratat ca atare nu cu discriminare fata de ceilalti jucatori

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 3-5 ore

*Ce alte jocuri mai joci? counter strike 1.6 dar foarte rar ,mai jucam si fifa 12 dar numai am concurenti, si am mai jucat world of warcrat dar m-am lasat si de el... acuma ma preocupa sa-mp si acest server

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Ca sa pot ajuta jucatorii care sunt incepatori si care au nevoie de ajutor si sa fie indrumati in majoritatea punctelor in care nu se descurca

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? ai anumite responsabilitati care trebuie sa le menti fata de ceilalti

*Cateva cuvinte despre tine: O persoana de treaba,sociala,si care ofera o mana de ajutor oriunde este nevoie

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu deoarece am stiut cum sa ma comport cu toata lumea si sa fiu apreciat pe oriunde am fost

1. Cum setez e-mailul la cont? ca sa poti seta e-mailul la contul dumneavoastra ca sa nu intervina neplaceri,intrati pe /panel /profilul dumneavoastra si dupa apasati unde apare "seteaza un e-mail pe acest cont"

2. Cum aplic la politie? ca sa aplici pentru politie ai factiunea pe forum ,dai pe Police Departament,aplicatii si completezi dupa modelul dat,dar mai intai de toate trebuie sa ai level minim 5 ca sa poti intra in aceasta factiune

3. Ce fac la jobul trucker? ca sa obtii job-ul de trucker il poti obtine tastand in chat /jobs si alegi trucker , acest job te ajuta sa faci bani doar prin simplul fapt de a cara marfa cu camionul si trailerul atasat dintr-un punct x intr-un punct y care este destinatia

4. Cum iau licenta de arme? Licenta de arme o poti obtine foarte usor de la un instructor dar mai intai de acest lucru vei fii supus la niste teste,daca le treci cu brio poti sa primesti licenta daca nu,mai simplu e sa o obtii de la un admin

5. Cum ma fac gunoier? ca sa te faci gunoier ai o lista cu mai multe job-uri si daca intr-adevar vrei sa te faci gunoier ,tastezi in chat /jobs si alegi "Garbage Man" pentru a primi slujba de gunoier

6. Cum schimb skin-ul? skin-ul il poti schimba foarte usor uitandu-te pe mapa unde ai binco sau foarte usor tastezi in chat /gps -> Los Santos/Las Venturas si dai unde apare binco si iti spune ca o sa ai un marcaj pe harta cu destinatia
7. Am 3/3 RP, ce fac acum? cu rp poti sa iti obti un up la nivel si prin asta ma refer ca iti cumperi -1 level in plus doar tastand in chat /buylevel

8. Am fost inselat. Ce fac? Ai fost inselat sau esti neindreptatit ,ai dovezile necesare,reclama-l pentru a se lua masuri sa numai fii inselat si a doua oara

9. Cum fac cu mana? pai ca sa folosesti aceasta animatie poti folosi comanda in chat apasand tasta t si scriind /wave 1

10. Cum obtin hidden? un hidden il poti obtine foarte usor dar depinde calea care o alegi ,prima cale o poti castiga prin giftbox si a doua sa o cumperi din shop cu ajutorul diamantelor care le primesti la fiecare payday




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FlorinRobert2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2018 08:06)
Joined: 01 Oct 2017
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 3.2

Post Posted: 04-10-2017, 20:17:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Nickname pe server: Pe servar ma numesc FlorinRobert2

*Numarul de ore jucate: La ora actuala am 8 ore jucate.

*Varsta: Am varsta de 16 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Am, ales sa joc pe acest servar doarece am vazut ca nu ieste un servar in bataie de joc de exemplu sa tina doar 1 saptamana si dupa sa se inchida, si cel mai mult ma atras lucru ca nu ieste pe pile si ca toata lumea are cate o sansa la fiecare functie, in rest mi-a placut servarul foarte mult atat am de zis.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Eu pe zi joc minim 5 ore.

*Ce alte jocuri mai joci? Nu, mai joc alte jocuri doar acest joc.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Consider ca sunt pregatit pentru aceasta functie doarece am abilitatile necesare de a fii helper adica, sa scriu corect gramatic si sunt activ dar cel mai mult stiu sa raspunde la fiecare intrebare si imi place sa ajut orice player chiar cu orice problema avuta.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Nu cred ca sunt diferit toti suntem la fel.

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt un om sincer, cu bun simt, punctual si imi place sa respect toate principiile dupa care ma orientez in viata. De asemenea, imi place sa petrec timpul cu prietenii si ca pasiuni am pescuitul, plimbarile cu bicicleta si tot ce tine de masini.


*Ai fost vreodata sanctionat? Nu niciodata.









1. Cum aplic la politie? Pentru a aplica la un departament de polite trebuie sa faci o aplicatie pe forumul. nostru forumul nostru ieste https://www.freakz.ro

2. Ce fac la jobul trucker? Pentru a face jobul trucker foloseste comanda "/jobs" apoi alege trucker iar apoi urmeaza checkpoint-ul odata ajuns acolo foloseste comanda "/getjobs" apoi tasteaza comanda /work
"
3. Cum iau licenta de arme? Pentru a obtine licenta de arme trebuie sa contactezi un instructors din liste /instructors

4. Cum ma fac gunoier? Pentru a te face gunoier foloseste comanda "/jobs" apoi alege Garbage Man iar apoi urmeaza checkpoint-ul odata ajuns acolo foloseste comanda "/getjobs" apoi tasteaza comanda /work

5. Cum schimb skin-ul? Pentru a schimba skinul trebuie sa ajung la clothes store pentru a ajunge acolo folosteste comanda "/gps" apoi alege orasul in care te afli dupa alege clothes.

6. Am 3/3 RP, ce fac acum? Pentru a face level up foloseste comanda /buylevel

7. Am fost inselat. Ce fac? Daca ai fost inselat si ai dovezi ca ai fost inselat incerca sa vorbesc cu un admin 5+ si te ajuta el.

8. Cum fac cu mana? Pentru a face cu mana foloseste comanda "/wave"

9. Cum obtin hidden? Pentru a obtine colors hidden o poti cumpara dela un player sau daca detii 30 diamnte o poti cumpara din /shop

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xenzio.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-10-2017 10:35)
Joined: 05 Oct 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1

Post Posted: 05-10-2017, 12:07:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): .

*Nickname pe server: Xenzio

*Numarul de ore jucate: 18

*Varsta: 12

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Eu am ales accest server pentru ca este un server mai special de cat celelalte e si cu multi playeri dar si cu multi playeri de treaba , felicitari

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 6-7

*Ce alte jocuri mai joci? Mc,Zula,Cs.16 si multe aletele

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Eu ma consider potrivit pentru acceasta functie pentru ca am mare experienta si imi place sa ajut si voi ajuta toti playeri care au problema joc samp de 3 ani si stiu cam tot de pe samp

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Eu nu cred ca sunt mai special de cati cei lalti dar eu incerc si nu ma dau batut usor , nu sunt las

*Cateva cuvinte despre tine: Eu ma Numesc Silviu imi place jocurile video si imi mai place fotbalul cand joc cu prieteni dragi si imi place si muzica [Satra Benz]

*Ai fost vreodata sanctionat?Da am un warn pe motiv: Dm excesiv





Cod:
1. Cum setez e-mailul la cont? Daca doresti sa setezi email poti folosi comanda :[/changeemail]

2. Cum aplic la politie? Daca doresti sa aplici in Pd ai nevoie de Nivel 5 si o aplicatie pe (forum.wow-freakz.com)

3. Ce fac la jobul trucker? La jobul Trucker Trebuie sa tractezi marfa in schimbul unei sume de bani

4. Cum iau licenta de arme? Daca doresti Licenta de arme contacteaza un instructors:[/instructors]

5. Cum ma fac gunoier? Daca vrei sa muncesti la jobul de gunoier trasteaza comanda:[/jobs]

6. Cum schimb skin-ul? Daca doresti sa iti schimbi skinul poti merge la un Clothes Shop ,sau poti tasta comanda:[/gps]

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Daca ai 3/3 Rp poti folosi comanda:[/buylevel] pentru a trece la nivelul urmator

8. Am fost inselat. Ce fac? Daca ai fost insela poti face un Screean Shot si ii poti face Post celui care te-a inselat

9. Cum fac cu mana? Daca doresti sa faci cu mana poti tasta comanda:[/wave]

10. Cum obtin hidden?Un hidden poti obine de pe [/shop] pentru 30 de diamonds

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rak3ta2k17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2017 17:52)
Joined: 18 Sep 2017
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 4.7

Post Posted: 05-10-2017, 14:19:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): ---

*Nickname pe server: Rak3ta2k17

*Numarul de ore jucate: 105 ore jucate in stats. Dovada : https://imgur.com/a/A47q4

*Varsta: 14 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece eram in cautare de un server nou si cand am intrat ma atras /missions.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 7 ore in timpu saptamani, iar in weekend toata ziua on.

*Ce alte jocuri mai joci? Doar samp joc momentan.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Deoarece vreau sa ajut playerii noi si ca este un server de lunga durata si merita multi playeri on.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Nu stiu, cred ca am 105 ore jucate...

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt de glumet, cand trebuie si serios si cam atat.

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu.




1. Cum setez e-mailul la cont?: Un e-mail il setezi atunci cand iti creezi contu, sau daca nu poti in cerca pe panelul nostra [ LINK PANEL ]

2. Cum aplic la politie? Poti plica in Politie cu o aplicatie pe forum sau pe panel [ cand o sa fie on ] forumul este: forum.wow-freakz.com

3. Ce fac la jobul trucker? La acel job trebuie sa duci traileru de la firma la Checkpointu dat.

4. Cum iau licenta de arme? Licenta de arme o poti lua de la un instructor sau o poti cere pe /report.

5. Cum ma fac gunoier? Pentru a te face gunoier tasteaza /jobs si alege din lista data "Garbage Man"

6. Cum schimb skin-ul? Te poti duce la un Binco si o data ajuns acolo tasteaza /clothes si iti alegi skinul.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Dupa ce ai acumulat numaru necesar de Respect Points poti da /buylevel.

8. Am fost inselat. Ce fac? Daca ai dovaezi ii poti face o reclamatie pe forumul nostru sau pe panelul nostru.

9. Cum fac cu mana? Pentru a face cu mana tasteaza comanda /wave.

10. Cum obtin hidden? Un hidden il poti obtine de la un player sau il poti cumpara chiar si tu daca ai 30 de diamante din [/shop]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vanessa2000

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-10-2017 12:22)
Joined: 05 Oct 2017
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 05-10-2017, 14:22:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): -

*Nickname pe server: Vanessa

*Numarul de ore jucate: nu am dar o sa fac

*Varsta: 17

*De ce ai ales sa joci pe acest server? pentru ca imi place acest server

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 2-3 ore

*Ce alte jocuri mai joci? counter strike 1.6

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? pentru ca vreau sa ajut serverul

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? eu vreau mai mult sa ajut acest server

*Cateva cuvinte despre tine: de treaba, de incredere

*Ai fost vreodata sanctionat?:nu


1. Cum setez e-mailul la cont? intri pe panelul serverului(momentan in lucru) apoi il setezi de acolo

2. Cum aplic la politie? Faci o cerere pe forum apoi dai test cu un tester de la factiunea la care vrei sa aplici

3. Ce fac la jobul trucker? Trebuie sa duci marfa cu camionul dintrun loc in altul

4. Cum iau licenta de arme? Contactezi un instructor

5. Cum ma fac gunoier? tastezi comanda /jobs apoi alegi jobul de gunoier iar apoi te duci la checkpoint

6. Cum schimb skin-ul? tastezi comanda /gps apoi alegi un cloth store

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? tastezi comanda /buylevel

8. Am fost inselat. Ce fac? Trebuie sa ai o dovada si sa postezi pe forum

9. Cum fac cu mana? tastezi comanda (/wave 1)

10. Cum obtin hidden? Tastezi comanda /shop apoi alegi sa cumperi culoare hidden

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BuLLeT' #

[knubi//]



Status: Offline
(since 14-08-2019 16:18)
Joined: 14 Dec 2011
Posts: 1431, Topics: 102
Location: root

Reputation: 397.7
Votes: 48

   
Post Posted: 05-10-2017, 16:12:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa fim intelesi

Aceste cereri nu le faceti si primiti instant helper - ( caz real )
Aceste cereri le faceti acum, puteti primii helper peste 2-3 luni(poate sa dureze si mai putin, sau poate chiar mai mult) in functie de activitatea si maturitatea voastra.



@Cheloo Sa:Mp !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
St.iRoN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2017 11:52)
Joined: 05 Oct 2017
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2.2

Post Posted: 05-10-2017, 17:19:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): -

*Nickname pe server: iRoN

*Numarul de ore jucate: Am 10 ore jucate.

*Varsta: Am 15 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece mi-a atras atentia cu sistemele interesante si cu un inceput bun, un alt factor care ma determina sa ma apuc de acest server este obținerea de functii usor deoarece esre la inceput.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? In jur de 3-4 ore doarece am scoala si aceasta este pe primul plan.

*Ce alte jocuri mai joci? Mai joc Clash Royale si Clash of Clans.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?Deoarece am mai avut-o in trecut si pe alte servere de tip RPG si m-am descurcat exceptional si deoarece jucatorii au nevoie de cineva care sa ii indrume.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Cred ca inteligenta si darnicia cu care sunt inzestrat de la Dumnezeu.

*Cateva cuvinte despre tine: Ma numesc Rãzvan sunt din Vaslui am 15 ani și iubesc fotbalul, tenisul de masa și dansurile populare. Sunt la echipa de juniori a clubului de fotbal și fac parte din ansamblul de dansuri populare Trandafir de la Moldova. Sunt o fire ambițioasã care are multi prieteni dar pe cei adevãrați ii pot numãra pe degetele de la o mana.Respect pãrinții și persoanele care ma respecta. Cam atât despre mine în câteva cuvinte.

*Ai fost vreodata sanctionat?Nu, nu am fost.

Cod:
1. Cum setez e-mailul la cont? E-mailul il poti seta de pe panel de la profilul tau.

2. Cum aplic la politie? Poti face o aplicatie pe panel la rubrica factiuni si selectand Departamentul din care vrei sa faci parte dupa apesi pe aplica si iti creezi aplicatia.

3. Ce fac la jobul trucker? La jobul `truker` trebuie sa transporti marfa dintr-un loc in altul.

4. Cum iau licenta de arme? Pentru a lua licenta de arme poti contacta un instructor.

5. Cum ma fac gunoier? Tasteaza comanda [/jobs] selecteaza `Garbage Man` si du-te la checkpoint, ajuns acolo tasteaza comanda [/getjob].

6. Cum schimb skin-ul? Poti face acest lucru din interiorul unui biz de tip `Clothes`.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Poti tasta comanda [/buylevel] pentru a avansa in level.

8. Am fost inselat. Ce fac? Ii poti face o reclamatie acelei persoane pe panel.

9. Cum fac cu mana? Tasteaza comanda [/wave] pentru a face acest lucru.

10. Cum obtin hidden?Il poti cumpara din [/Shop], il poti castiga la [/getgift] sau il poti achizitiona de la un player care vinde.



Last edited by St.iRoN on 06-10-2017, 13:45:05; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gorilla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2017 20:01)
Joined: 05 Oct 2017
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 05-10-2017, 22:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): ....

*Nickname pe server: Gorilla
*Numarul de ore jucate: 0 , le fac pe parcurs.

*Varsta: 14 ani

*De ce ai ales sa joci pe acest server? Deoarece este un server cu admini de treaba si un gamemod foarte tare.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? minim 5-6 ore pe zi.

*Ce alte jocuri mai joci? Joc doar samp si freakz este singurul server care il joc.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Doarece sa ajut playerii noi veniti.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? ca sunt foarte mult activ.

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt un baiat de treaba , glumet, stiu sa tin un secret si dau cu respect la toata luma.

*Ai fost vreodata sanctionat? Doar cu kick atat si acel kick din cauza la un player cu troll hack ca ma aruncat in aer.



1. Cum setez e-mailul la cont?: Un email la cont il setezi de pe panel, intri la profilu dumneavoasta si va arata unde sa scrieti emailu.

2. Cum aplic la politie? Ca sa intri intr-un departament de politie sau la alta factiune trebuie sa aplici pe forum/panel si lideru factiunii corespunzatoare va da un test cu dvs.

3. Ce fac la jobul trucker? La acest job dai /work si te duci cu tiru la checkpointu dat pe mapa sa livrezi marfa.

4. Cum iau licenta de arme? Licenta gun o poti lua de la un instructor online.

5. Cum ma fac gunoier? Dai /jobs si o sa gasesti jobul Garbage Man, iar apoi urmaresti checkpointu si odata ajuns acolo apesi /getjob.

6. Cum schimb skin-ul? Un skin il schimbi de la un magazin de haine cum ar fii binco ca sa ajungi acolo foloseste comanda /gps

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Dupa ce ai facut numaru corespunzator de respect points vei folosi comanda /buylevel.

8. Am fost inselat. Ce fac? Ii poti face o reclamatie pe forum sau panel cu dovezile necesare.

9. Cum fac cu mana? /n aiurea, next mute.

10. Cum obtin hidden? Un hidden il optii din /shop in schimbu de 30 de diamante.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JarDDa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2018 19:15)
Joined: 08 Aug 2017
Posts: 24, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 10.9

Post Posted: 07-10-2017, 14:17:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)


*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): Pai , deoarece panel-ul nu e deschis , m-am decis sa va dau o poza [/stats]:https://imgur.com/a/l8ptn

*Nickname pe server: NaTTy.

*Numarul de ore jucate: https://imgur.com/a/l8ptn 26 ore..

*Varsta: Am varsta de 14 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server?: Deoarece inainte am mai jucat pe el , cu numele NaTTy , si m-am reapucat de SA-MP , si am zis sa nu ma las de acest server.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi?: Pai 6-7..

*Ce alte jocuri mai joci?: Doar SA-MP joc momentan.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?: Deoarece imi place foarte mult sa ajut jucatorii , ne-primind nimic la schimb.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti?: Pai , inspir seriozitate , am multa experienta in acest domeniu.

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt serios , glumet ,sportiv as zice..

*Ai fost vreodata sanctionat?: Nu , nu am fost ,si nici nu vreau sa fiu.




1. Cum setez e-mailul la cont?: Un e-mail il setezi atunci cand iti creezi contu, sau daca nu poti in cerca pe panelul nostra [ LINK PANEL ]

2. Cum aplic la politie?: Pai ,vorbesti cu lider-ul acestei factiuni , si trebuie sa faci o cerere pe FORUM / PANEL , daca el te accepta , si considera ca esti demn de aceasta functie ,esti Politist.

3. Ce fac la jobul trucker?: La acel job trebuie sa duci traileru de la firma la Checkpointul dat.

4. Cum iau licenta de arme?: Licenta de arme o poti lua de la un instructor sau o poti cere pe [/report].

5. Cum ma fac gunoier?: Pentru a te face gunoier tasteaza [/jobs] si alege din lista data "Garbage Man" .

6. Cum schimb skin-ul?: Te poti duce la un Binco si o data ajuns acolo tasteaza [/clothes] si iti alegi skinul.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum?: Dupa ce ai acumulat numarul necesar de Respect Points poti da [/buylevel].

8. Am fost inselat. Ce fac?: Daca ai dovaezi ii poti face o reclamatie pe forumul nostru sau pe panelul nostru.

9. Cum fac cu mana?: Pentru a face cu mana tasteaza comanda [/wave].

10. Cum obtin hidden?: Un hidden il poti obtine de la un player sau il poti cumpara chiar si tu daca ai 30 de diamante din [/shop] .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shad0W.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2017 13:10)
Joined: 28 Sep 2017
Posts: 10, Topics: 2
Location: Alexandria

Reputation: 3.4

       
Post Posted: 07-10-2017, 19:34:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Nickname pe server:.Shad0w

*Numarul de ore jucate:45 de ore jucate

*Varsta: 17 ani

*De ce ai ales sa joci pe acest server?Deoarece rar gasesti un server atat de frumos ca asta,imi place foarte mult

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 5 ore in fiecare zii iar in weekend ba chiar mai mult

*Ce alte jocuri mai joci? CS:GO

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Deoarece vreau sa ajut playerii noi si ca este un server de lunga durata si merita multi playeri on.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Sunt mai serios,mai activ si detin 45 de ore jucate in doar o saptamana.

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt glumet, serios,de incredere

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu.




1. Cum setez e-mailul la cont?: Un e-mail il setezi atunci cand iti creezi contu, sau daca nu poti incerca pe panel-ulnostru[ LINK PANEL ]

2. Cum aplic la politie? Poti plica in Politie cu o aplicatie pe forum sau pe panel [ cand o sa fie on ] forumul este: https://forum.wow-freakz.com

3. Ce fac la jobul trucker? La acel job trebuie sa duci traileru de la firma la Checkpointu dat.

4. Cum iau licenta de arme? Licenta de arme o poti lua de la un instructor sau o poti cere pe /report.

5. Cum ma fac gunoier? Pentru a te face gunoier tasteaza /jobs si alege din lista data "Garbage Man"

6. Cum schimb skin-ul? Te poti duce la un Binco si o data ajuns acolo tasteaza /clothes si iti alegi skinul.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Dupa ce ai acumulat numaru necesar de Respect Points poti da /buylevel.

8. Am fost inselat. Ce fac? Daca ai dovaezi ii poti face o reclamatie pe forumul nostru sau pe panelul nostru.

9. Cum fac cu mana? Pentru a face cu mana tasteaza comanda /wave.

10. Cum obtin hidden? Un hidden il poti obtine de la un player sau il poti cumpara chiar si tu daca ai 30 de diamante din [/shop]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SMileMan.BELEAUA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2018 12:21)
Joined: 30 Sep 2017
Posts: 30, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 7.2

Post Posted: 07-10-2017, 19:51:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname pe server:SMileMan.BELEAUA.

*Numarul de ore jucate:15.

*Varsta:Am varsta de 15 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server?Pentru ca imi place GameMode-ul playeri sunt de treaba la fel si admini,helperi si lider si imi mai place foarte mult culorile de la DealerShip.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi?Cred ca pot sta 3-4 ore.

*Ce alte jocuri mai joci?Ma mai joc CS:GO.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?Pentru ca este prima oara cand aplic la helper si cred ca merit o sansa si ca am mai fost helper pe servere mai maricele.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti?Nici unul, cred ca toti ceilalti sunt egali.

*Cateva cuvinte despre tine:Un baiat glumet,haios,harnic si destept.

*Ai fost vreodata sanctionat? Nici o data. 1. Cum setez e-mailul la cont?Pentru a face acest lucru intra pe https://www.freakz.ro/panel te duci la contul tau si acolo scrie Set E-mail tu apesi acolo iti pui e-mailul si gata.

2. Cum aplic la politie?Pentru a face acest lucru intra pe forum-ul nostru forum.wow-freakz.com du-te la sectiunea Factiuni te duci la ce departament de politie vrei tu aplici si daca esti acceptat dai testele.

3. Ce fac la jobul trucker?La job-ul trucker trebuie sa iei o cantiate de ex:Lemne,cerele etc... si sa te duci la punctul rosu.

4. Cum iau licenta de arme?Pentru a face acest lucru tasteaza comanda [/instrcutors] si contacteaza unul.

5. Cum ma fac gunoier?Pentru a face acest lucru tasteaza comanda [/jobs] apesi pe job-ul Garbageman dupaia te duci la punctul rosu si tastezi comanda /getjob.

6. Cum schimb skin-ul?Pentru a face acest lucru trebuie sa mergi la un Binco si satastezi comanda [/clothes].

7. Am 3/3 RP, ce fac acum?Daca ai 3/3RP poti tasta comanda [/buylevel] si poti face level 2!

8. Am fost inselat. Ce fac?Ii poti face o reclamatie pe forum acelui player.

9. Cum fac cu mana?Cu mana poti face animatii de exemplu:[/wave],[/wank] etc.

10. Cum obtin hidden?Poti obtine Hidden din [/getgift] sau din [/shop] cu 40 de Diamonds.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeekBomba

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-10-2017 20:57)
Joined: 03 Oct 2017
Posts: 34, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 1

Post Posted: 07-10-2017, 20:03:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): ----

*Nickname pe server: SeekBomba2k17

*Numarul de ore jucate: 20

*Varsta: 17 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server? : Imi place aceasta comunitate si pentru ca are un staff matur.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? : 1-2 ore, + orele de la war uri

*Ce alte jocuri mai joci? : League of legends, cs go, si samp.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? : Sunt o persoana calma, si stiu sa vorbesc cu persoanele.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? : Toti suntem la fel, nu cred ca sunt mai special.

*Cateva cuvinte despre tine: Pentru inceput vreau sa precizez ca numele meu este Bogdan, sunt din Baia Mare, Maramures, si am 17 ani. Sunt o fire glumeata si energica , ma integrez usor in grupuri si imi place sa imi fac prieteni. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa si nu intru in conflicturi fara motiv. Mereu sunt optimist si sunt o persoana destul de matura . Si eu la randul meu am defecte, nu sunt un baiat perfect. Timpul liber mi-l petrec in oras cu prietenii sau pe calculator. Sunt foarte creativ, multe persoane mi-au spus asta, si cred.

*Ai fost vreodata sanctionat? : Da, doar un kick de la SoundLikee motiv : Cheats Aim, dar am fost la tw, si s-a dovedit ca nu am nimic.


1. Cum setez e-mailul la cont?: Email ul pentru cont, poti sa il setezi de pe /panel, ai o iconita langa " seteaza email pentru cont "

2. Cum aplic la politie? : Intra pe forum, apasa pe "servere" dupa apasa pe " server san andreas multiplayer " si pe Factiunea " Los Santos police Department"

3. Ce fac la jobul trucker? : La job ul trucker, trebuie sa duci trailere dintr-o locatie in alta, o sa primesti o suma normala de bani.

4. Cum iau licenta de arme? : Contacteaza un instructor pentru a obtine licenta.

5. Cum ma fac gunoier? : Poti tasta comanda /jobs si alege job ul ''Garbage Man''

6. Cum schimb skin-ul? Cauti un binco ( il gasesti in /gps ) si acolo tastezi /clothes.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? :Poti tasta comanda /buylevel daca ai banii necesari.

8. Am fost inselat. Ce fac? Daca ai dovezile, poti sa reclami playerul care ti-a dat scam ( care te-a inselat ), pe forum.

9. Cum fac cu mana? : Pentru a face aceasta animatie foloseste comanda /wave 1.

10. Cum obtin hidden? :Poti face rost de hidden de la un player, giftbox sau din shop cu diamante.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Florance

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-12-2017 19:19)
Joined: 06 Oct 2017
Posts: 20, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 3.7

Post Posted: 11-10-2017, 14:53:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): Încă nu este gata panelul.

*Nickname pe server: Florance

*Numarul de ore jucate: 24 de ore jucate

*Varsta: 19 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server?: Pentru că m-am săturat de monotonia de pe serverele mari din România și doresc să mă ocup de administrarea unui server micuț.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi?: Depinde de ziua respectivă, de orarul de la facultate.

*Ce alte jocuri mai joci?: Niciun alt joc.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie?: Experiență în domeniu.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti?: Vârsta, mentalitatea și modul de acționare.

*Cateva cuvinte despre tine: De când am atins vârsta majoratului, am profitat maxim de aceste beneficii, altfel mi-am obținut permisul de conducere încă din 14 decembrie, anul trecut. Sunt o fire dinamică, foarte activă și cu minimul de cunoștințe în absolut orice domeniu. Această trăsătură am primit-o de la tatăl meu, toate persoanele mai în vârstă decât mine îmi spun asta zilnic când reușesc să mă auto-depășesc și eu văd acest lucruri ca fiind niște lucruri pozitive. Îmi place foarte mult să-mi petrec timpul cu adevărații prieteni și să mă plimb, indiferent că pe jos sau cu mașina. Multe altele găsiți în aplicația mea pentru lider la FBI.

*Ai fost vreodata sanctionat?: Niciodată.

1. Cum setez e-mailul la cont?: E-Mailul se setează la prima conectare pe server, și anume la înregistrare. Dacă ai omis acest pas, îl poți seta pe panel.

2. Cum aplic la politie? Ai nevoie de minim level 5 și o aplicație pe forumul serverului, la departamentul de poliție în care dorești să intrii.

3. Ce fac la jobul trucker? Transporți anumite mărfuri folosindu-te de un vehicul de mare tonaj. Este unul dintre cele mai bine plătite joburi de pe server.

4. Cum iau licenta de arme? Tastează [/instructors] și contactează unul din listă pentru a obține orice tip de licență.

5. Cum ma fac gunoier? Tastează [/jobs - Gunoier] și mergi la checkpoint. Odată ajuns folosește comanda [/getjob] pentru a te angaja.

6. Cum schimb skin-ul? Mergi într-un business de tipul Clothing Store și tastează comanda [/clothes], respectiv [/fskin].

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Poți folosi comanda [/buylevel] ca să avansezi în level, pentru a te bucura de noile beneficii.

8. Am fost inselat. Ce fac? Adună dovezile necesare și raportează incidentul pe forum, iar adminii se vor ocupa cât mai rapid cu putință.

9. Cum fac cu mana? Pentru a face acest lucru tastează [/wave]. Pentru a vedea restul animațiilor tastează [/animlist].

10. Cum obtin hidden? Ai nevoie de minim 30 de diamante pentru a cumpăra o culoare hidden, verifică [/shop - Hidden Vehicle Color].

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sumiz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2017 18:18)
Joined: 11 Dec 2017
Posts: 3, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 1.1

Post Posted: 11-12-2017, 19:37:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Link catre profilul de panel(momentan in lucru nu este obligatoriu): -

*Nickname pe server: SUMiZ

*Numarul de ore jucate: 0 deocamdata, o sa fiu activ.

*Varsta: Am varsta de 16 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server?: Am ales acest server deoarece imi plac foarte multe sisteme de pe server.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? 4-5 ore in timpul scolii.

*Ce alte jocuri mai joci? Mai joc League of Legends dar foarte rar.

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Cred ca sunt potrivit pentru aceasta functie deoarece sunt un player activ si am destula experienta.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Probabil, experienta.

*Cateva cuvinte despre tine: Sunt un baiat vesel, descurcaret, amabil care iubeste sa intre in contact cu jucatorii, cu o fire foarte sociabila si prietenoasa. Imi plac persoanele care tin la glume, persoane cu care pot discuta, persoane destepte si capabile. Nu imi place sa ma implic in conflicte si incerc sa le evit cat de mult pot. Imi place sa imi termin treburile cat mai rapid si cat mai bine posibil. In mare parte merg pe premiza: "Respecta si vei fi respectat."

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu, nu am fost.

1. Cum setez e-mailul la cont?: E-mailul poate fii setat in 2 moduri diferite, ori il setezi la prima intrare pe server ori din panel la ''Seteaza email''

2. Cum aplic la politie? Pentru a aplica trebuie sa detii level 5 si o aplicatie pe panel-ul serverului.


3. Ce fac la jobul trucker? Pentru a face jobul trucket tasteaza comanda /jobs - Trucker.

4. Cum iau licenta de arme? Pentru a primii licenta de arme tasteaza comanda /instructors si contacteaza un instructor din lista.

5. Cum ma fac gunoier? Pentru a face jobul gunoier tasteaza comanda /jobs - gunoier.

6. Cum schimb skin-ul? Mergi intr-un business de tipul Clothing Store și tasteaza comanda [/clothes], respectiv [/fskin].

7. Am 3/3 RP, ce fac acum? Tasteaza comanda /buylevel daca vrei sa iti maresti nivelul.

8. Am fost inselat. Ce fac? Daca ai fost inselat poti aduna toate dovezile apoi poti face o reclamatie pe panel-ul serverului.

9. Cum fac cu mana? Pentru a face cu mana tasteaza comanda /wave.

10. Cum obtin hidden? Ai nevoie de minim 30 de diamante pentru a cumpara o culoare hidden, verifica [/shop - Hidden Vehicle Color].

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 28-09-2024, 07:16:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x