User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie BMW

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message619
jica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2017 09:15)
Joined: 06 Jan 2017
Posts: 3, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 11.1

Post Posted: 01-10-2017, 19:52:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Jica.Macelaru
Adminul reclamat: MBW
Data: 2017-10-01
Motivul: Presupun ca la suparare
Dovada (print-screen/demo): http://www32.zippyshare.com/v/eBmgxWmB/file.html

Salut,

Am intrat putin azi pe CS, s-a nimerit sa fie fy_snow.
Ca admin pe server era BMW.

La un moment dat BMW s-a suparat si mi-a dat o multime de slay-uri.
Mentionez ca nu am incalcat cu nimic regulamentul.
Cand l-am intrebat "why???" a inceput sa ma ameninte "o lama sa mai dai ca zbori".

Nu sunt singurul care a jucat cu lama, inclusiv el a jucat cu lama... doar ca la un moment dat i s-a pus pata pe mine.

Pana la urma mi-a dat kick.
N-am mai intrat ca sa vad daca mi-a dat si ban pt ca nu am considerat ca sa mai justifica sa reintru in joc atata timp cat nu pot fi lasat sa joc.

Pe de o parte stiu ca unii se mai supara din cauza lamei dar asta nu e motiv de kick (mai ales ca nu eram singurul care juca cu lama si inclusiv adminii joaca cu lama).
Totodata, daca ar fi vorbit frumos (fara sa ma ameninte din prima) cu siguranta as fi lasat lama; au mai fost destule cazuri cand alti admini m-au rugat asta si m-am conformat.

Mi se pare totusi anormal ca sa nu fie voie de jucat cu lama (indiferent de harta).
Inteleg mai degraba sa nu joci cu arma normala pe harta de AWP sau sa nu joci cu AWP pe snow...
In acelasi timp nu e nici server de 1lama = kill direct, de multe ori tre' sa dai vreo 3-4 lame in cineva ca sa il omori...
Totodata chiar apreciez cand cineva imi da o lama frumoasa (din aer, venit frumos pe la spate - sau lupta corecta 1vs1).
CS-ul este un joc, frumos dealtfel, unde vii ca sa te simti bine (in cazul meu... cu lama).

BMW, imi cer scuze daca te-a deranjat faptul ca te-am luat cu lama, dar si tu m-ai luat pe mine cu lama de destule ori.
In acelasi timp, puteai sa imi vorbesti frumos nu sa ma iei din prima cu slay si amenintari.




Copy-paste din consola (doar liniile relevante - daca e nevoie de toata o am salvata):
Jica.Macelaru killed BMW with knife
Jica.Macelaru died
Jica.Macelaru died
Jica.Macelaru died
ADMIN BMW: slay Jica.Macelaru
Jica.Macelaru died
Jica.Macelaru: why ???
ADMIN BMW: slay Jica.Macelaru
ADMIN BMW: slay Jica.Macelaru
BMW : o lama sa mai dai ca zbori
ADMIN BMW: slay Jica.Macelaru
BMW killed Jica.Macelaru with ak47
ADMIN BMW: slay Jica.Macelaru
Jica.Macelaru killed BMW with knife
Jica.Macelaru: e cumva interzis sa joc cu lama sau e pt ca te oftici tu ?
[GENERAL] BMW: din cate stiu e mapa de arme nu lame
Jica.Macelaru: e free game din ce stiu eu .. nu e nic specificat in regulament cum ca nu e voie cu lama pe vreo harta
Jica.Macelaru killed BMW with knife
Jica.Macelaru killed BMW with knife
Kicked by Console
Kicked

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Muffins 2.0

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2018 19:23)
Joined: 21 Apr 2017
Posts: 78, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -31.6
Votes: 7

Post Posted: 02-10-2017, 15:02:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt doua tipuri de jucatori pe partea asta, aia care joaca cu undead si knife si doar pe o persoana o urmaresc toata mapa ca sa il omoare, si sunt jucatori aia normali care da' chiar daca joaca cu lama macar nu sunt mereu pe tine la fiecare runda. BMW a actionat la frustrare, stiu cum e sa joci pe snow cu 5 in echipa adversa cu care joaca numai cu lama, si la fiecare tura sa mori de ala cu lama, ca joaca cu undead si iti explodeaza in fata.
Data viitoare poate e ok daca te pui spec BMW si te calmezi =) -


To ban cheaters is my way -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BMWGTR96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2018 14:47)
Joined: 05 Mar 2017
Posts: 102, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 48.9

     
Post Posted: 05-10-2017, 15:53:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa o sa fac next time
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Florin_17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2018 07:18)
Joined: 17 Feb 2017
Posts: 123, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 15
Votes: 1

 
Post Posted: 06-10-2017, 14:24:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu ce sa zic aici, partea cu frustrarea o inteleg si eu... asa as fi facut si eu la nervi, ba chiar mai rau... dar totusi nu-s eu in masura sa iau decizii.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AsAs !N;x, 29 October 2017 13:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-05-2024, 15:55:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password