User
Pass
2FA
 
 

Aplicatii Leader Ballas Family

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1236
S3K

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2018 17:56)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 56, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 2

Post Posted: 06-10-2017, 18:46:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei care doresc sa aplice pentru functia de lider la factiunea Ballas Family sunt obligati sa lase un REPLY in acest topic dupa modelul de mai jos:

Quote:
Nick:
Varsta:
De cat timp joci samp:
De cat timp joci samp pe serverul nostru:
Level:
Ore jucate:
Nick-uri anterioare:
Factiuni precedente:
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp:
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):
Poza cu /stats:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeekBomba

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-10-2017 20:57)
Joined: 03 Oct 2017
Posts: 34, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 1

Post Posted: 06-10-2017, 19:06:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: SeekBomba2k17
Varsta: Am 17 ani.
De cat timp joci samp: Nu stiu exact de cand, dar joc de mult timp.
De cat timp joci samp pe serverul nostru: Pe server, nu joc de foarte mult timp, dar cred ca am o saptamana.
Level: Am level 4, dar nu am dat eu buylevel, am 24/12 rp.
Ore jucate: 18
Nick-uri anterioare: Nu am.
Factiuni precedente: Am mai fost lider ballas, atat.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul): Wipe factions.
Intervalul orar in care joci samp: 15:00 vin de la scoala stau o ora / doua, si mai intru seara la war-uri.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Pentru inceput vreau sa precizez ca numele meu este Bogdan, sunt din Baia Mare, Maramures, si am 17 ani. Sunt o fire glumeata si energica , ma integrez usor in grupuri si imi place sa imi fac prieteni. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa si nu intru in conflicturi fara motiv. Mereu sunt optimist si sunt o persoana destul de matura . Si eu la randul meu am defecte, nu sunt un baiat perfect. Timpul liber mi-l petrec in oras cu prietenii sau pe calculator. Sunt foarte creativ, multe persoane mi-au spus asta, si cred.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Vreau sa fiu lider la Ballas Family, pentru ca sunt o persoana matura, si stiu sa ma ocup de membrii, am cei 7 ani de acasa, stiu sa fac un topic nou, stiu sa lucrez pe forum, am citit regulament lideri cat si la mafii, sunt mereu prezent la war-uri, si imi aleg membrii dupa maturitate, nu accept toti playerii. Cred ca pot sa fiu lider pentru ca nu am probleme cu staff-ul.
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/LJa3L

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rak3ta2k17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2017 17:52)
Joined: 18 Sep 2017
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 4.7

Post Posted: 06-10-2017, 22:59:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Rak3ta2k17
Varsta: 14 ani
De cat timp joci samp: joc samp de 4 ani.
De cat timp joci samp pe serverul nostru: de aproximativ 5 saptamani... nu mai stiu exact.
Level: 16
Ore jucate: 115
Nick-uri anterioare: nu am avut.
Factiuni precedente: Ballas co-lider.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul): A fost wipe la factiuni,
Intervalul orar in care joci samp: dimineata pana la ora 11:00 si dupa ora 18:50 ajung acasa.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Ma numesc Erkan, am 14 ani si sunt de religie Musulmana sunt glumet si imi place caterinca, respectuos cu cine merita. Si c-am atat.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Deoarece am fost co-lider si as dorii sa fiu lider pentru ca acum am sansa ca sa dat wipe.
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/jAPLs

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
S3K

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2018 17:56)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 56, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 2

Post Posted: 07-10-2017, 15:54:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SeekBomba2k17 -acceptat pentru teste
Rak3ta2k17- respins,motivul tau nu e unul care dovedeste ca iti doresti aceasta functie cu adevarat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 18-05-2024, 04:11:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password