User
Pass
2FA
 
 

Aplicatii Leader News Reporter

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2952
S3K

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2018 17:56)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 56, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 2

Post Posted: 06-10-2017, 18:49:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei care doresc sa aplice pentru functia de lider la factiunea News Reporter sunt obligati sa lase un REPLY in acest topic dupa modelul de mai jos:

Quote:
Nick:
Varsta:
De cat timp joci samp:
De cat timp joci samp pe serverul nostru:
Level:
Ore jucate:
Nick-uri anterioare:
Factiuni precedente:
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp:
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):
Poza cu /stats:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LighT[]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2018 15:41)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 29, Topics: 5
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 12

Post Posted: 06-10-2017, 19:30:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: LighT[]
Varsta: 15
De cat timp joci samp: De 4 ani.
De cat timp joci samp pe serverul nostru: De la deshidere.
Level:7
Ore jucate: 31
Nick-uri anterioare: Nu am.
Factiuni precedente: GroveStreet
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul):Wipe
Intervalul orar in care joci samp: 15:00-23:00
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Sunt un baiat de 15 ani, nascut pe data de 19 Decembrie. Am o inaltime de ~ 1.72m, cu ochii caprui. Sunt un baiat glumet, prietenos si ambitios. Imi place sa caut orice ca sa invat cat mai multe despre diferite lucruri, imi place tehnologia informaticii. Sunt din Glodeni, Pentru inceput, imi place ceea ce fac, imi doresc sa devin un bucatar cunoscut si sa imi fac cat mai multi prieteni, nu dusmani. Am practicat putin fotbalul si hockey, dar din pacate nu am putut continua din cauza scolii. Imi place sa am cat mai multi prieteni si sa ma inteleg bine cu toti. Nu imi plac oamenii neseriosi, "smecheri", si sa ma aprecieze asa cum sunt eu. Cam atatea despre mine.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Fac aceasta cerere de leader deoarece vreau sa ajut serverul sa nu imi bat joc de factiune si sa fac sa aiba membri cat mai activi si prietenosi membri demni de e fi NR.mai vrau sa adaug ca o sa ma descurc cum pot cu aceasta funcite,si nu o sa o renunt curand si sper ca sa ajung cu cele mai multe zile ca lider.
Poza cu /stats:https://imgur.com/a/oEJK4

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
YukiDark
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-10-2017 09:33)
Joined: 05 Oct 2017
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 07-10-2017, 11:32:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hidden message

 
Staff message (PsychoBoT):
 
This message was hidden because the user was automatically banned due to excessive spam.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SMileMan.BELEAUA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2018 12:21)
Joined: 30 Sep 2017
Posts: 30, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 7.2

Post Posted: 07-10-2017, 19:39:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:SMileMan.BELEAUA.
Varsta:Am varsta de 15 ani,
De cat timp joci samp:De cativa ani probabil 3-4.
De cat timp joci samp pe serverul nostru:Cateva zile.
Level:6.
Ore jucate:15.
Nick-uri anterioare:Nu am avut alte nick-uri.
Factiuni precedente:School instrcutors rank 7.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)wipe.
Intervalul orar in care joci samp:Ma joc SA:MP intre orele 16:00-18:00-20:00.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:Salut,eu sunt albert am varsta de 15 ani locuiesc in Bughea de Jos sunt un baiat foarte serios,destept si foarte glumet filmez pe YouTube si fac bannere,logo-uri si multe alte lucrurui editate special de mine.Sunt student la liceul pedagocig si nu fumez sunt un om care ii place sa distreze oameni prin glume amuzant si uneori proaste. Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):Doresc lider pentru ca cred ca mi se potriveste factiunea aceasta mie.Deabia astept sa bag membri in departament si sa fiu activ.si cel mai mult imi place sa fac anunturi gratuite si sa dau amenzi la sedinte. daca nu sunt membri on si imi place foarte mult sa fac sedinta sa fac topic-uri pe forum etc.
Poza cu /stats:https://imgur.com/a/n4UG6

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
easywar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-12-2017 18:04)
Joined: 10 Dec 2017
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 2.1

Post Posted: 10-12-2017, 17:18:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: easywar.
Varsta: Am varsta de 16 ani.
De cat timp joci samp: Joc SA:MP de 3 ani.
De cat timp joci samp pe serverul nostru: Astazi pe data de 10/12/2017 m-am apucat.
Level: 3
Ore jucate: 3+
Nick-uri anterioare: Nu am avut alte conturi.
Factiuni precedente: Nu am .
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) : Nu este cazul.
Intervalul orar in care joci samp: 18:00 - 03:00.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Salut, numele meu este Madalin si am varsta frumoasa de 16 ani. Sunt nascut pe data de 09.06.2001 si locuiesc in judetul Galati. Sunt un baiat calculat, cu capul pe umeri, ganditor, amuzant, serios cand trebuie si cu cei 7 ani de acasa. Ca aspect fizic sunt un baiat inalt, am inaltimea de 1.80, ochi negri si parul negru inchis. Sa va spun in general lucrurile care imi descriu viata mea personala, cat si ca persoana. Am fost fotbalist, am practicat fotbal timp de 5 ani de zile, dar am renuntat a acest sport minunat din cauza unei accidentari la picior si anume o ruptura de muschii. Sunt nascut in Spania, dar crescut in Romania, parintii mei sunt divortati si in prezent locuiesc cu mama mea. Sunt o fire care nu suporta minciuna, imi place sa ma tin de cuvant, imi place sa respect, dar la randul meu sa fiu si eu respectat. In viata ma bazez pe motto-ul : "Respecta si vei fi respectat" , dar si pe "Ofera o buna impresie de prima data, deoarece a 2-a nu v-a mai exista". Timpul liber mi-l petrec alaturi de prieteni pe afara, prin oras, la o bere/cafea/suc,etc. Nu imi place cand cineva incearca sa fie mai presus decat alta persoana. Nu sunt un fan al legii, sunt un baiat care a copilarit mai mult pe strazi, crescut langa anturaje neplacute, dar trebuie sa le tii piept sa poti rezista acestor anturaje. Imi place foarte mult stilul cum traiesc, faptul ca nu am avut un tata care sa-mi ofere cate un sfat bun m-a intarit in viata, dar faptul ca am un tata vitreg cu care nu ma inteleg in nici un fel cu el, asta ma invata cum e viata intra-devar adevarata, coltii vietii, culorile ei, cat si surprizele neplacute, nu doar cele placute. Am invatat sa fiu pe cont propriu, sa traiesc individual si sa nu depind de nimeni. Viata mea nu a fost tocmai usoara, dar cu toate astea inca am puterea de a ridica privirea din pamant, sa zambesc si sa sper ca totul v-a fii bine candva. Am un frate mai mare, care este in Spania, dar si un frate mai mic care este legatura de sange doar cu mama nu si din tata. Cam atat va pot spune despre mine, restul ma veti cunoaste pe parcursul jocului.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Doresc lider deoarece este o factiune foarte frumoasa, vreau sa fiu un lider exemplar sa dovedesc ca nu peste tot sunt pile. Sa arat ca sunt capabil si plus am experienta in domeniu News Reporters cat si in domeniu functiiei de lider. Vreau sa ridic factiunea printre cele mai bune de pe server. Vreau sa fiu un lider cat se poate de corect si sa nu fac diferente intre nimeni.
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/Orrgt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 18-05-2024, 04:25:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x