User
Pass
2FA
 
 

Aplicatii Leader Taxi Company

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2115
S3K

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2018 17:56)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 56, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 2

Post Posted: 06-10-2017, 18:52:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei care doresc sa aplice pentru functia de lider la factiunea Taxi Company sunt obligati sa lase un REPLY in acest topic dupa modelul de mai jos:

Quote:
Nick:
Varsta:
De cat timp joci samp:
De cat timp joci samp pe serverul nostru:
Level:
Ore jucate:
Nick-uri anterioare:
Factiuni precedente:
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp:
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):
Poza cu /stats:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rewq

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2017 11:27)
Joined: 25 Sep 2017
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 3.4

Post Posted: 06-10-2017, 19:08:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Rewq
Varsta: 14 ani
De cat timp joci samp: Am experienta pe samp de 3 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: Pe serverul Freakz , joc de aproximativ 3 saptamani
Level: 7
Ore jucate: 22
Nick-uri anterioare: Nu am avut eu , doar fratele meu , Spiff616
Factiuni precedente: Taxi , iar fratele meu NG
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) : --
Intervalul orar in care joci samp: In timpul liber de la ora 10:00 pana la ora 18:30 , cam asa , si in timpul scolii , intr-e orele 14:00 si 23:00 sau chiar si mai tarziu
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Sunt o persoana Glumeata , Imi place umorul , imi place munca in echipa , si imi place sa fiu un sef sau un coordonator. Imi plac animalele , si jocuriile pe pc .
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Vreau lider , pentru ca dupa cum am spus si mai sus , sunt un sef bun ,consider eu .Stiu munca in echipa . Vreau in aceasta factiune , sa ajut playerii sa se deplaseze , si sa imi acord un timp pentru functia de leader pe care sper ca o voi lua . Si imi place aceasta factiune .
Poza cu /stats:https://imgur.com/a/JokfW

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex68

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-10-2017 18:02)
Joined: 24 Sep 2017
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 3.2

Post Posted: 06-10-2017, 19:17:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Alex68
Varsta: 15
De cat timp joci samp: De 5 luni
De cat timp joci samp pe serverul nostru: De 2 saptamani
Level: 8
Ore jucate: 27
Nick-uri anterioare: Alex601
Factiuni precedente: Taxi
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) Wipe Factions
Intervalul orar in care joci samp: dupa-masa seara
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Ma numesc Alex, sunt din Timisoara , Am 14 ani , imi place sa ma distrez , sa ies pe afara , sa ma joc pe pc si sa fiu original
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Imi place factiunea taxi ,Vreau sa fiu mai presus ca alti membri ai factinii (asta nu inseamna ca nu am sa ii respect ) Sa dau ordine , si sa fac reguli
Poza cu /stats:https://imgur.com/kHQlMjE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
YukiDark
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-10-2017 09:33)
Joined: 05 Oct 2017
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 07-10-2017, 11:31:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hidden message

 
Staff message (PsychoBoT):
 
This message was hidden because the user was automatically banned due to excessive spam.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
J_Cram

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2017 19:03)
Joined: 07 Oct 2017
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2.1

Post Posted: 07-10-2017, 16:50:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: J_Cram
Varsta: 14 ani
De cat timp joci samp: De 3-4 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: Pe serverul Freakz , 3-4 zile
Level: 4
Ore jucate: 1
Nick-uri anterioare: Nu am avut.
Factiuni precedente: Nu
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) -
Intervalul orar in care joci samp: intre orele 14:00 pana la 23:00
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Sunt o persoana Glumeata , Imi place umorul , imi place munca in echipa , si imi place sa fiu un sef sau un coordonator. Imi plac animalele , si jocuriile pe pc .
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Vreau lider , pentru ca dupa cum am spus si mai sus , sunt un sef bun ,consider eu .Stiu munca in echipa . Vreau in aceasta factiune , sa ajut playerii sa se deplaseze , si sa imi acord un timp pentru functia de leader pe care sper ca o voi lua . Si imi place aceasta factiune .
Poza cu /stats:https://imgur.com/a/zb1Z0

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SMileMan.BELEAUA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2018 12:21)
Joined: 30 Sep 2017
Posts: 30, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 7.2

Post Posted: 07-10-2017, 19:27:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:SMileMan.BELEAUA
Varsta:Am varsta de 15 ani.
De cat timp joci samp:Ma joc SA:MP de cativa ani,
De cat timp joci samp pe serverul nostru:De 6 zile cred.
Level:6.
Ore jucate:14.
Nick-uri anterioare:Nu am avut alte nick-uri.
Factiuni precedente:School Instrcutors Rank 7.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)Wipe la factiuni.
Intervalul orar in care joci samp:Intervalul meu este de 16:00-18:00:-20:00.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:Salut,eu sunt albert am varsta de 15 ani locuiesc in Bughea de Jos sunt un baiat foarte serios,destept si foarte glumet filmez pe YouTube si fac bannere,logo-uri si multe alte lucrurui editate special de mine.Sunt student la liceul pedagocig si nu fumez sunt un om care ii place sa distreze oameni prin glume amuzant si uneori proaste.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):Doresc lider pentru ca cred ca mi se potriveste factiunea aceasta mie.Deabia astept sa bag membri in factiune si sa fiu activ.si cel mai mult imi place sa fac puncte de activitate sa dau amezni la membri si daca nu sunt membri on si imi place foarte mult sa fac sedinta sa fac topic-uri pe forum etc.
Poza cu /stats:https://imgur.com/a/n4UG6

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marinel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2017 09:40)
Joined: 20 Oct 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0

Post Posted: 20-10-2017, 19:44:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: marinel
Varsta: 15 ani
De cat timp joci samp: De aproximativ 3 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: Cam de 2-3 saptamani, dar foarte rar, si acum am zis sa ma apuc de acest sv !
Level: 4
Ore jucate: 1, dar ma voi apuca si voi face mai multe
Nick-uri anterioare: Nu am avut
Factiuni precedente: Pe acest sv nu am avut, dar am avut pe alte sv-uri experiante de lider
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) Nu este cazul
Intervalul orar in care joci samp: 10:00 cam pana la 11:00 si seara de la ora 19:00 pana 22:00
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Salut, ma numesc Marinel, si sunt in Judetul Teleorman.Am frumoasa varsta de 15 ani, si imi place foarte mult sa ma joc pe PC si sa practic jocuri sportive gen: handboll si ruiby tag.Sunt o persoana cu simtul umorului si iertatoare, o persoana care isi face foarte repede prieteni. Si cam atat despre mine -
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Vreau sa fiu lider, deoarece consider ca am foarte multa experianta, si imi place foarte mult sa dau test, etc !
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/vnVJN

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 18-05-2024, 02:50:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password