User
Pass
2FA
 
 

Aplicatii Leader National Guard

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3888
S3K

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2018 17:56)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 56, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 2

Post Posted: 06-10-2017, 18:54:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei care doresc sa aplice pentru functia de lider la factiunea National Guard sunt obligati sa lase un REPLY in acest topic dupa modelul de mai jos:

Quote:
Nick:
Varsta:
De cat timp joci samp:
De cat timp joci samp pe serverul nostru:
Level:
Ore jucate:
Nick-uri anterioare:
Factiuni precedente:
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp:
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):
Poza cu /stats:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shad0W.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2017 13:10)
Joined: 28 Sep 2017
Posts: 10, Topics: 2
Location: Alexandria

Reputation: 3.4

       
Post Posted: 06-10-2017, 18:59:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: .Shad0w
Varsta: 17 ani.
De cat timp joci samp: 3 ani.
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 1 saptamana.
Level: 10
Ore jucate: 45
Nick-uri anterioare: Nu am alte nick-uri anterioare
Factiuni precedente: National Guard
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) Wipe Factiunii
Intervalul orar in care joci samp: In fiecare zi
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Salut.ma numesc Alex.locuiesc in Alexandra si am varsta frumoasa de 17 ani.Sunt un baiat de treaba,imi place foarte mult sa glumet cu persoanele din jurul meu,sunt si serios in unele situatii,practic foarte mult sport aproape in fiecare zi.In timpul liber ies la o bere cu prietenii mei iar in fiecare zi imi mai pierd cateva ore jucand SA:MP pe acest server.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Imi doresc lider in factiunea National Guard deoarece sunt foarte experimentat in acest domeniu,doresc sa mai devin lider deoarece imi petrec foarte mult timp pe acest server.Stiu foarte bine cu ce se ocupa un lider adevarat si stiu cum sa imi ghidez membrii.
Poza cu /stats:https://imgur.com/a/IPJnl


https://imgur.com/a/tivS6
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
YukiDark
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-10-2017 09:33)
Joined: 05 Oct 2017
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 07-10-2017, 11:28:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hidden message

 
Staff message (PsychoBoT):
 
This message was hidden because the user was automatically banned due to excessive spam.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KingofLionS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 18:40)
Joined: 20 Sep 2017
Posts: 47, Topics: 13
Location: Tunisia

Reputation: 4.6

Post Posted: 07-10-2017, 14:39:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: KingofLions
Varsta: 17 ani
De cat timp joci samp: Joc SA:MP de cam 4 ani.
De cat timp joci samp pe serverul nostru: adica de 2 saptamani.
Level: Detin nivelul 7.
Ore jucate: 19.
Nick-uri anterioare: Nu am avut alt nick name pe acest server.
Factiuni precedente: leader news reporters.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul): Wipe.
Intervalul orar in care joci samp: 14:00-00:00
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Ma numesc foued si am 17 ani. Locuiesc in tunisia, o tara frumoasa cu foarte multe locuri de vizitat dar cu multi emigranti. Sunt o persoana foarte creativa, amuzanta, increzatoare, sincera, puternica, ambitioasa si plina de energie. Sunt mereu in cautare de noi aventuri si provocari bucurandu-ma de fiecare clipa. Imi petrec foarte mult timp in fata calculatorului deoarece sunt un gamer " inrait ", dar cu toate astea imi organizez timpul asa de bine incat pot desfasura orice activitate pe care imi propun. In timpul liber prefer sa ies cu prietenii la un suc sau sa-mi exersez creativitatea. Tot timpul am fost si sunt o persoana foarte deschisa si sar mereu in ajutorul celor care au nevoie, peste tot pe unde merg las loc de "Buna ziua", in acest fel reusesc sa obtin respectul celor din jur. Sunt de parere ca respectul este pe primul loc in orice fel de comunitate, ca este cerc de prieteni, scoala, amici, pana si in mediul virtual asa cum este pe SA:MP trebuie sa respectam comunitatea pentru o mai buna intelegere. Imi place munca in echipa, dar ma descurc si individual atunci cand e nevoie. Sunt genul de persoana careia ii place linistea si armonia, in niciun caz cearta. Am capabilitatea de a lucra in echipa, stiu sa apreciez o gluma buna. Recunosc ce este bun la o persoana. Imi plac lucrurile simple, dar cu un impact emotional. Intotdeauna am incercat sa fiu remarcat, prin munca pe care am depus-o pentru a ajunge unde mi-am propus si prin faptul ca am un spirit competitiv foarte dezvolatat. Am un limbaj adecvat varstei mele si stiu cum sa ma port cu persoanele din jurul meu. Imi plac foarte mult oamenii calmi, cu simtul umorului, care nu se dau batuti niciodata, muncesc foarte mult, intodeauna care au un loc de buna ziua dupa ei si cei 7 ani de acasa. Sunt un baiat foarte serios, care te poti baza oricand, de incredere, imi ajut prietenii in situatii grele, un tip foarte sociabil, imi place sa imi fac prietenii noi si ma adaptez usor in comunitate. Parerea mea e ca gandirea este cea mai importanta calitate pentru ca de la ea pleaca toate celelalte. Imi plac lucrurile noi si le tratez cu cea mai mare seriozitate. Imi place sa glumesc si sa fiu corect fiindca tot timpul corectitudinea inseamna succes. Cred ca am din toate calitatile cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie, asta inseamna sa ai discernamant si sa nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cat as incerca. Nu sunt genul de om care se injura cu toata lumea, se poarta urat cu ceilalti si nu respecta pe nimeni. Sunt un tip care face totul cu cap pentru a fi toata lumea multumita si sunt sigur intotdeauna pe ceea ce fac.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Doresc sa detin functia de lider deoarece vreau sa fac o factiune activa si foarte experimentata. Mai doresc functia de lider deoarece consider ca sunt destul de activ, am o experienta destul de mare si consider ca m-as descurca ca lider. Am mai fost lider dar am renuntat deoarece erau prea multi cheateri, stiu ca mi s-a acordat o data sansa dar as mai dori inca o sansa. Multumesc.
Poza cu /stats : https://imgur.com/db20xJF

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IonuTz.M.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2017 12:27)
Joined: 18 Sep 2017
Posts: 11, Topics: None
Location: Germany

Reputation: 6.4

Post Posted: 07-10-2017, 17:47:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: IonuTz.M.
Varsta: 14
De cat timp joci samp: 2014-15
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 10 zile +
Level: 7
Ore jucate: 31
Nick-uri anterioare: N/A
Factiuni precedente: NG
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul): Wipe sau daca n-am timp.
Intervalul orar in care joci samp: 2-3 ore.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Salut.ma numesc Ionut.locuiesc in Alexandra si am varsta frumoasa de 14 ani.Sunt un baiat de treaba,imi place foarte mult sa glumet cu persoanele din jurul meu,sunt si serios in unele situatii,practic foarte mult sport aproape in fiecare zi.In timpul liber ies in oras cu prietenii mei iar in fiecare zi imi mai pierd cateva ore jucand SA:MP pe acest server.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):Imi doresc lider in factiunea National Guard deoarece sunt foarte experimentat in acest domeniu,doresc sa mai devin lider deoarece imi petrec foarte mult timp pe acest server.Stiu foarte bine cu ce se ocupa un lider adevarat si stiu cum sa imi ghidez membrii.
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/UTmls


ШщтгЕяюЬЮ (◕ᴥ◕)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusfabian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2017 21:44)
Joined: 06 Dec 2017
Posts: 7, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 3.2

Post Posted: 06-12-2017, 16:07:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Adonis
Varsta: 24 de ani
De cat timp joci samp: 6 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: o saptamana
Level: 7
Ore jucate: 4
Nick-uri anterioare: Nu am avut
Factiuni precedente: Nu am avut
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)NU am mai fost in nici o factiune
Intervalul orar in care joci samp: Nu am un interval anume joc tot timpu
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Pentru început pot spune că sunt o persoană foarte sociabilă dat fiind faptul că îmi fac prieteni foarte rapid.Despre mine mai pot spune că sunt ambitios si mă pot adapta usor oricărei schimbări.De obicei îndepartez persoanele care mi se par false si păstrez alături de mine doar prietenii care merită acest lucru.Acestia spun despre mine că sunt special,imprevizibil dar si onest.Ceea ce mă face putin diferit de majoritatea oamenilor este că sunt "obsedat'' de cunoastere,în sensul că am o curiozitate aparte fată de multe dintre domeniile dezbătute de oamenii ce vor să pară inteligenti.Eu mă consider o persoana foarte ambitioasă deoarece,daca îmi propun ceva nu renunt pâna nu voi căpăta acel lucru.Am simtul umorului dar niciodată nu întrec măsura cu gluma.Sunt o fire calmă si răbdătoare.Încerc sa mă îndepartez de persoanele care apeleaza la Injurii si la violenta când nu este cazul dar nici atunci nu ar trebui sa se intample aceste lucruri deoarece orice dispută se poate rezolva Diplomatic si cu mult calm.îmi place să imi fac prieteni noi si să plec în călătorii pline de primejdii sau în locuri inalte si pline de adrenalină.Sper că v-ati făcut o părere despre mine prin această descriere.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Am o experienta destul de mare in urma , stiu cum sta treaba cu departamentele,mafiile,gangurile si factiunile pasnice , si ca membru,dar si ca lider . Cu aceste fapte pot spune ca ma voi descurca foarte bine ca lider .
Poza cu /stats:http://tinypic.com/view.php?pic=11gnjut&s=9#.Wif5oVVl_IU

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sumiz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2017 18:18)
Joined: 11 Dec 2017
Posts: 3, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 1.1

Post Posted: 11-12-2017, 22:07:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: SUMiZ
Varsta: Am varsta frumoasa de 16 ani.
De cat timp joci samp: De 5 ani si experienta pd de vreo 600 zile.
De cat timp joci samp pe serverul nostru: De azi.
Level: 3
Ore jucate: 2 ore jucate am pe server.
Nick-uri anterioare: Nu am mai avut alte nickname-uri.
Factiuni precedente: Nu am avut factiuni.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul):
Intervalul orar in care joci samp: 17:00 - 22:00 - 23:00
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Sunt un baiat vesel, descurcaret, amabil care iubeste sa intre in contact cu jucatorii, cu o fire foarte sociabila si prietenoasa. Imi plac persoanele care tin la glume, persoane cu care pot discuta, persoane destepte si capabile. Nu imi place sa ma implic in conflicte si incerc sa le evit cat de mult pot. Imi place sa imi termin treburile cat mai rapid si cat mai bine posibil. In mare parte merg pe premiza: "Respecta si vei fi respectat."
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Vreau sa obtin lider la factiunea National Guard deoarece este factiunea mea de suflet si consider ca am capatat destula experienta de alungul timpului.
Poza cu /stats:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 18-05-2024, 05:05:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password