User
Pass
2FA
 
 

Aplicatii Leader Hitman Agency

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1821
S3K

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2018 17:56)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 56, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 2

Post Posted: 06-10-2017, 18:47:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei care doresc sa aplice pentru functia de lider la factiunea Hitman Agency sunt obligati sa lase un REPLY in acest topic dupa modelul de mai jos:

Quote:
Nick:
Varsta:
De cat timp joci samp:
De cat timp joci samp pe serverul nostru:
Level:
Ore jucate:
Nick-uri anterioare:
Factiuni precedente:
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp:
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):
Poza cu /stats:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
selas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 12:49)
Joined: 25 Sep 2017
Posts: 37, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 3.2

Post Posted: 06-10-2017, 19:09:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:selas.
Varsta:Am varsta frumoasa de 25 ani.
De cat timp joci samp:Joc samp de 5 ani si 5 luni.
De cat timp joci samp pe serverul nostru:Joc pe serverul RPG.FREAKZ.RO de 2 saptamani parca.
Level:Am nivelul 8.
Ore jucate:Am 37 ore jucate.
Nick-uri anterioare:Nu am avut pana acum.
Factiuni precedente:Los Santos Vagos (Leader).
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) S-a dat wipe.

Intervalul orar in care joci samp:14:30-22:30.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:Salut.Eu sunt cristian si sunt foarte de treaba.Sunt harnic imi fac treaba daca imi zice cineva.Imi place foarte mult sa joc samp si sa ies cu prietenii pe afara+sa joc fotbal.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Vreau sa devin lider Hitman Agency eu zic ca sunt un assasin foarte bun.Ma pricep tare mult sa organizez o factiune cu membrii etc..
Poza cu /stats:https://imgur.com/a/XGynK







Poza cu /stats:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pandele Marian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2017 22:22)
Joined: 28 Sep 2017
Posts: 16, Topics: 1
Location: Pitesti

Reputation: 4.5

 
Post Posted: 06-10-2017, 19:13:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: dext3r.
Varsta: 18 ani.
De cat timp joci samp: De aproximativ 4-5 ani.
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 3 saptamani.
Level: 6.
Ore jucate: 11.
Nick-uri anterioare: -
Factiuni precedente: Grove Street.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul): lipsa lider.
Intervalul orar in care joci samp: Nu am un interval orar fix, pentru la lucrez pe schimburi, dar in medie joc 4-5 ore pe zi.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Sunt un tip ambitios, punctual si foarte serios, nu imi place sa las de la mine persoanelor care merita scuipate intre ochi. Am simtul umorului, dar in limita bunului simt, nu-mi plac persoanele care sunt cu 'nasul pe sus' si care incerca sa fie mai presus ca ceilalti prin mijloace nepotrivite. (aroganta, etc) In prim plan sunt un tip comunicativ, ma integrez repede oriunde datorita calmului cu care tratez orice problema, fie ea simpla sau dificila. In mare parte imi petrec timpul liberu cu prietenii, dar de multe ori il petrec in fata calculatorului pe diferite jocuri multiplayer sau ceva main game. Sunt un tip foarte obiectiv, imi place sa gandesc din prespectiva altora si sa nu actionez fara un motiv bine intemeiat, nu sunt genul de persoana impulsiva, care provoaca o anumita stare de deranj pentru persoanele din jurul lor, chiar displac acele persoane, chiar daca o fac involuntar. Sunt un tip comunicativ si foarte empatic, ceea ce ma ajuta foarte mult in discutiile cu alte persoane, sunt o fire prietenoasa si ma integrez foarte repede intr-o comunitate deoarece sunt un tip caruia ii pasa de persoanele din jurul sau (cele care merita) si care doreste sa-si face cat mai multi prieteni, sa zic asa, chiar daca nu este cuvantul potrivit. Genul meu favorit de muzica este rap-ul, dar sunt mult mai multe genuri de muzica pe care le ascult, dar rap-ul este muzica de suflet si foarte relaxanta pentru mine. Planurile mele de viitor nu sunt foarte clare pentru mine momentan, deoarece am mai multe obiective si nu sunt sigur care dintre ele merita rezolvate, probabil asta ma incetineste putin in alegerea corect, dar dupa cum bine stiti greseti, inveti! Nu-mi place sa pretind ca sunt ceva ce nu sunt, probabil suna a cliseu, dar nu sunt omul cu doua fete, doresc sa ma prezint exact asa cum sunt cu defecte si putine calitati. Consider ca sunt destul de matur, pentru ca in tot acesti ani am trecut prin foarte multe lucruri din care am avut destule de invatat, sa zicem ca viata ma schimbat radical de la copilul care era intr-un copil mai matur, pentru ca inca sunt o fire copilaroasa, imi place sa ma distrez cu ceilalti si inca nu m-am gandit la viitor, nu vreau sa fac asta, sunt o fire spontana. Nu sunt un tip cu vicii, dar fumez, beau in limita normala a firii, ca orice pustan de 18ani, presupun ca nu este o greseala ci este doar o etapa prin care trebuie sa treci pentru a putea stii mai multe pe viitor. Sunt mult mai multe chestii pe care le-as impartasii cu placere in aceasta aplicatie, dar prespun ca nu doresti sa citesti chiar atat de mult si ca ti-am oferit o prespectiva a caracterului meu personal.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Pentru ca este o factiune 'wanted', sa zic asa si are nevoie de un lider apt, matur, serios, organizat si responsabil, iar eu am aceste calitati. Cred ca sunt destul de apt sa pot face fata acestei 'provocari' si cred ca pot face 'Hitman Agency' o factiune de succes. Sunt sigur ca o sa va uitati la ore, dar dupa cum am spus si in cererea de helper, nu sunt genul care joaca ore in sir pentru o functie, pur si simplu o vreau pentru ca eu cred ca sunt bun pentru aceasta functie. Acum ramane la decizia voastra.
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/u7Hu4



Last edited by Pandele Marian on 07-10-2017, 08:38:38; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dia

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-10-2017 10:34)
Joined: 15 Sep 2017
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 4.1

Post Posted: 06-10-2017, 21:00:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Dia
Varsta: 19
De cat timp joci samp: 3-4ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: De cand s-a deschis aproape
Level: 8(rp de 9)
Ore jucate: 45
Nick-uri anterioare: -
Factiuni precedente: Hitman Agency
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) Wipe
Intervalul orar in care joci samp: Nu am un interval anume
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Sunt o fire cum se cade,serioasa si de gasca,imi place sa ma distrez si sa ma simt bine alaturi de prieteni,imi place corectitudinea si modestia.Timpul liber il petrec pe samp unde ma distrez alaturi de prieteni.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Imi doresc aceasta functie de-oarece inainte de wipe eu eram co-lider si stiu foarte bine cu ce se ocupa aceasta factiune si ce am de facut in administrarea ei,doresc sa duc mai departe treaba facuta de S3K in organizarea ei si sa o pastrez pe locul 1 in topul factiunilor sa ramana o factiune la fel de dorita ca si pana acuma.
Poza cu /stats: https://postimg.org/image/9rxmqr8x4r/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SMileMan.BELEAUA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2018 12:21)
Joined: 30 Sep 2017
Posts: 30, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 7.2

Post Posted: 06-10-2017, 22:36:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:Pe SA;MP ma cheacama SMileMan.BELEAUA.
Varsta:Am varsta de 15 ani,
De cat timp joci samp:Ma joc SA;MP de vreo 3-4 ani cred.
De cat timp joci samp pe serverul nostru:Cateva zile.
Level:5
Ore jucate:13.
Nick-uri anterioare:Nu am avut alte nick-uri.
Factiuni precedente:School instrcutors RANK : Lider.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)Wipe la factiune.
Intervalul orar in care joci samp:intre orele 16:00 - 18:00 sau 20:00.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:Salut,ma cheama Albert am varsta de 15 ani si locuiesc in Bughea de Jos imi placele sa ma joc pe calculator sa fiu activ pe SA;MP sa ies pe afara cu prieteni plus ca mai filmez pe un canal de YT.Imi place foarte mult sa editez pe YT sa vad bannere si sa ma joc pe afara.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):Doresc in factiunea HitMan Agency pentru ca este o factiune care ma caracterizeaza.Imi place si mult ca poti face banii usurel daca ai contracte mari daca sunt contracte mici dar na.Imi place sa recrutez membri sa fac sedinte si sa ma ocup in general cu factiunea si asi dori lider la aceasta factiune pentru ca am mai fost lider si nu am stat mai mult de 5 zile si am primit wipe dar nu ma supara eu o sa intru la orice vreau!
Poza cu /stats:https://imgur.com/a/lchcS Si va multumesc pentru timp-ul acordat citiri aplicatii mele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
S3K

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2018 17:56)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 56, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 2

Post Posted: 07-10-2017, 15:50:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dext3r. si Dia accepat pentru teste,restu respinsi din cauza cererilor destul de modeste.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 10-05-2024, 17:16:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x