User
Pass
2FA
 
 

Aplicatii Leader Los Santos Vagos

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2623
S3K

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2018 17:56)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 56, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 2

Post Posted: 06-10-2017, 18:44:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei care doresc sa aplice pentru functia de lider la factiunea Los Santos Vagos sunt obligati sa lase un REPLY in acest topic dupa modelul de mai jos:

Quote:
Nick:
Varsta:
De cat timp joci samp:
De cat timp joci samp pe serverul nostru:
Level:
Ore jucate:
Nick-uri anterioare:
Factiuni precedente:
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp:
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):
Poza cu /stats:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alpacino.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-11-2017 20:19)
Joined: 24 Sep 2017
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 6.3

Post Posted: 06-10-2017, 19:29:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
F0r3sT22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2017 18:37)
Joined: 07 Oct 2017
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2.3

Post Posted: 07-10-2017, 12:40:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:F0r3sT
Varsta:15
De cat timp joci samp:Joc sa-mp de 6 ani.
De cat timp joci samp pe serverul nostru:M-am apucat sa joc pe acest server de ieri seara.
Level: 4
Ore jucate:Am 4 ore jucate pe acest server.
Nick-uri anterioare:Nu am avut.
Factiuni precedente: Nu am avut.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp:Joc 8 ore pe zi.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Mă numesc Mario , am 15 ani și sunt din Bucuresti. Sunt o persoană sociabilă , prietenoasă, serioasă , interactiv în relația cu colegii mei, mă integrez ușor în societate, nu sunt o fire lăudăroasă, îmi place să socializez cu tot felul de persoane. De asemenea, în unele momente sunt timid, țin la glumă, nu sunt supăracios. Pe de altă parte când sunt într-o facțiune mereu sunt serios când e nevoie dar și glumeț.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Doresc sa fiu lider la aceasta mafie deoarece imi place sa ma ocup cu acest grad,imi place foarte mult sa dau dovada de ceea ce pot si stiu sa trag foarte bine cu arma.Ma voi ocupa cu cea mai mare responsabilitate de membrii care vor fi alesi in aceasta mafie.
Poza cu /stats: Nick: https://imgur.com/a/1ywdG



Last edited by F0r3sT22 on 07-10-2017, 12:42:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ExTaZzy22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-10-2017 12:08)
Joined: 07 Oct 2017
Posts: 20, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 2.7

Post Posted: 07-10-2017, 12:40:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: ExTaZzy
Varsta: 15 ani
De cat timp joci samp: 2 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: De aseara
Level: 4
Ore jucate: 2 ore
Nick-uri anterioare: Niciunul
Factiuni precedente: Niciunul
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) Nu am fost in nicio factiune pana acum
Intervalul orar in care joci samp: 14:30-19:30
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Ma numesc Costi,am 15 ani.Sunt o fire calma,sociabila si imi place sa ii respect pe cei din jurul meu daca vad ca ma respecta su ei.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Doresc sa fiu lider-ul acestei factiuni deoarece imi place sa ma duc pe turfs si ca pot sa ii ajut cu ce pot eu pe fiecare membru care ma intreba ceva.
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/XzLtE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
S3K

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2018 17:56)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 56, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 2

Post Posted: 07-10-2017, 15:56:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

F0r3sT- acceptat pentru teste.
ExTaZzy - motivul tau lasa de dorit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alpacino.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-11-2017 20:19)
Joined: 24 Sep 2017
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 6.3

Post Posted: 07-10-2017, 18:13:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Alpacino.
Varsta: 17 ani
De cat timp joci samp: De 4 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: De aproximativ 4 saptamani.
Level: Am level 8.
Ore jucate: Am 53 de ore jucate.
Nick-uri anterioare: Nu am.
Factiuni precedente: Hitman si Los Vagos.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) : Din H.A- demisie , Los Vagos - WIPE
Intervalul orar in care joci samp: In fiecare seara si sambata / duminica toata ziua aproape.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Sunt o fire energica, cu simtul umorului. Nu suport persoanele false care te vorbesc pe la spate. In viata merg pe principiul : CALITATE NU CANTITATE.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Deoarece iubesc mafia si doresc sa cuceresc toate teritorile alaturi de membri mei.
Poza cu /stats: Da, https://imgur.com/a/YFT0L

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DanielStefan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 16:23)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 19, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 3.6

Post Posted: 07-10-2017, 19:37:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: AKA47
Varsta: 15 ani.
De cat timp joci samp: 3 ani de zile
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 3 saptamani.
Level: 4
Ore jucate: 1
Nick-uri anterioare: DamnDaniel, DanielStefan
Factiuni precedente: Pe conturile alea am fost odata in NG si odata News Reporters.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) -
Intervalul orar in care joci samp: Ma gasiti de luni-vineri de la 8 pana la 12 cand plec la liceu si in weekend 24/7
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Ma numesc Daniel si am varsta de 15 ani.
Sunt o fire amabila, ambitioasa, darnica, draguta, muncitoare, talentata si foarte serioasa cand vine vorba de ceva care chiar e important.
Urasc persoanele care se dau pe langa tine si iti zic ca sunteti ca fratii si cand ai mai mare nevoie de ei te injunghie pe la spate si revin inapoi dupa ce ti-ai terminat problema avuta.
Timpul liber il petrec pe SAMP sau cu prietenii pe afara.
Inafara de SAMP mai joc si CS 1.6, H1Z1, Need For Speed Most Wanted.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Doresc lider la Los Vagos pentru ca am experienta in mafii de pe rivale stiu cu ce se mananca aceasta mafie, stiu regulamentul, nu injur ca toti ciutanii de 9 ani.
Doresc lider la Los Vagos pentru a duce aceasta mafie pe culmile gloriei, sa iau tot LS-ul si LV-ul.
O sa fac o mafie de temut.
Poza cu /stats:https://imgur.com/a/o6XPx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 22-05-2024, 02:38:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x