User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] reclamatie The.Hunter
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1926
K3NnTy

[Creep]



Status: Offline
(since 24-11-2019 11:04)
Joined: 06 Nov 2016
Posts: 870, Topics: 77
Location: germania

Reputation: 45.3
Votes: 10

     
Post Posted: 10-11-2017, 15:23:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-=F4nT4z1=- killed VuSHtRRiNaLiAaaa with awp
(ADMIN) The.Hunter : pai nu faci ce vrea **** ta ca esti tu admin
*** neothex killed ALBANIAPRO with a headshot from m4a1 ***
*** The.Hunter killed ALBANIAPRO with a headshot from ak47 ***
12385 connected
*** ALBANIAPRO killed The.Hunter with a headshot from ak47 ***
-=F4nT4z1=- killed VuSHtRRiNaLiAaaa with awp
VuSHtRRiNaLiAaaa killed The.Hunter with m4a1
*** ALBANIAPRO killed neothex with a headshot from ak47 ***
] amx_chat daca odata mai vorbesti urat ai reclamatie
(ADMINS) >>>*KeNnTy*<<< : daca odata mai vorbesti urat ai reclamatie




L-am chemat pe -=F4nT4z1=- pentru a vedea ce face

Admin The.Hunter a inceput sa zica ca il iau la misto pe -=F4nT4z1=- si a inceput sa foloseasca un limbaj indecent fara sa il bag in seama

rog ca ownerul sa verifice consola pentru a vedea si pentru a lua o decizie nu este corect avem admin de mult timp dar nu sa intamplat pana acum sa fim injurati


like.freakz.ro Admin >>>*KeNnTy*<<< General
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
The.Hunter96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2019 23:09)
Joined: 01 Sep 2017
Posts: 303, Topics: 28
Location: Sweden

Reputation: 51.4

Post Posted: 10-11-2017, 15:56:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bravo ai reusit - esti admin bun tu kenty vi pe servar stai spec 2 ore dormi, codati pe servar tu zici ca sunt curati esti foarte bun kenty. cum vezi si tu acolo am scirs ca "nu faci ce vrea pu.la ta" doar ca esti admin, deci nu vad unde team injurat?? jignit da dar nu team injurat. te pupa tata

...:::: 🤴 Hunter 🤴 ::::...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 10-11-2017, 16:16:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci Kenty mai stii cand faceai prostii pe 7 si te luai de admini si ai ramas fara admin? Vad ca tot arogant esti si nu ti vezi lungul nasului, de ce? Pt ca esti general?tu pana si la pozele care ti le a dat fantezie ai dat raspunsul asa ironic,,logic ca e curat,, pentru ce? De ce stai cu orele pe server afk? Vi s a mai zis nu mai stati afk pentru ca vad jucatorii ca esti on si codatii fac ce vor si ies ca tu nu faci nimic, tu la pozele puse de hunter despre wasp ai zis Banat apoi ca nu l ai banat pt ce dai post uri aiurea? Si zi.mi si mie unde te a injurat? Vezi ca ce faci nu e frumos si nu te comporti cum trebuie in colectiv, iti dai aere de sef, legat de hunter nu stiu ce sa zic ca nu am vzt conversatia dar daca faceai misto de fantezie a facut bine ca ti a atras atentia si se va verifica, in curand voi reveni pe server mai des asa ca ai grija cu arogantele care le faci si posturile care le faci cu diferite aluzii gen war 7 si etc, fiti colegi Si intelegeti va si incetati cu aceste copilarisme
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
K3NnTy

[Creep]



Status: Offline
(since 24-11-2019 11:04)
Joined: 06 Nov 2016
Posts: 870, Topics: 77
Location: germania

Reputation: 45.3
Votes: 10

     
Post Posted: 10-11-2017, 16:36:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de ce adim m-am luat Mrgabio ?

1) nu l-am injurat

2) nu l-am bagat in seama

3) de ce vorbeste ca la usa cortului

unde am ramas fara admin pe war7 ca imi aduc aminte ca aveam admin pana ati desfintat servarul .... Arogant? cu ce sunt arogant ?

daca eu nu accept sa vorbeasca urat sa nu vorbeasca urat nu l-am bagat in seama daca ma legam de plaieri faceau ei reclamatie

foarte urat



asta inseamna respect intre admini sa foloseasca un limbaj aiurea ?


like.freakz.ro Admin >>>*KeNnTy*<<< General
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
The.Hunter96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2019 23:09)
Joined: 01 Sep 2017
Posts: 303, Topics: 28
Location: Sweden

Reputation: 51.4

Post Posted: 10-11-2017, 16:47:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kent de cand ai intrat pe servar azi ai incercat sa vorbesti cu fantazie dar el nu a vrut sa te bage in seama si inteleg dece. dupaia fantazie intrase spec si tu lai scos de acolo. asta ma deranjat, daca unu intra spec lasal sa stea spec nul arunca inapoi in joc. Daca ai probleme cum vorbesc tinele pentru tine vorbesc cum vreau kenty -

...:::: 🤴 Hunter 🤴 ::::...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZUU.Y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2019 14:57)
Joined: 10 Feb 2017
Posts: 297, Topics: 84
Location: United Kingdom

Reputation: 81

Post Posted: 10-11-2017, 16:51:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HAI MA BAIETI CE DRACU NU VA E RUSINE SA FACETI DASTEA , MAI VEDE SI LUME , MA,TI SUPARAT .....



Mori Bogat S-au Mori Incercand
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
K3NnTy

[Creep]



Status: Offline
(since 24-11-2019 11:04)
Joined: 06 Nov 2016
Posts: 870, Topics: 77
Location: germania

Reputation: 45.3
Votes: 10

     
Post Posted: 10-11-2017, 16:51:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cu mine nu ai sa mai vorbesti cum vrei daca daca am stat spec am stat sa verific nu aveai codati intrasem de 30 de minute dar tu de unde sa sti esti mai atent la joc decat sa verifici iar cu fantazie nu te priveste pe tine ce am vorbit sau ce vorbesc cu el l-am scos de pe spec nu cred ca este problema ta

like.freakz.ro Admin >>>*KeNnTy*<<< General
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
The.Hunter96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2019 23:09)
Joined: 01 Sep 2017
Posts: 303, Topics: 28
Location: Sweden

Reputation: 51.4

Post Posted: 10-11-2017, 17:05:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kent nu e vorba de azi asa ca laso balta esti mai fals decat hainele din turcia.

iar tu zuuy o sati cumpar niste trandafiri <3


...:::: 🤴 Hunter 🤴 ::::...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
K3NnTy

[Creep]



Status: Offline
(since 24-11-2019 11:04)
Joined: 06 Nov 2016
Posts: 870, Topics: 77
Location: germania

Reputation: 45.3
Votes: 10

     
Post Posted: 10-11-2017, 17:08:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

The.Hunter96 wrote:
kent nu e vorba de azi asa ca laso balta esti mai fals decat hainele din turcia.

iar tu zuuy o sati cumpar niste trandafiri <3



derilezi de la subiect noapte buna despre ce vorbeam fa-ti treaba care o ai si las-o balta


like.freakz.ro Admin >>>*KeNnTy*<<< General
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
The.Hunter96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2019 23:09)
Joined: 01 Sep 2017
Posts: 303, Topics: 28
Location: Sweden

Reputation: 51.4

Post Posted: 10-11-2017, 17:16:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

K3NnTy wrote:
cu mine nu ai sa mai vorbesti cum vrei daca daca am stat spec am stat sa verific nu aveai codati intrasem de 30 de minute dar tu de unde sa sti esti mai atent la joc decat sa verifici iar cu fantazie nu te priveste pe tine ce am vorbit sau ce vorbesc cu el l-am scos de pe spec nu cred ca este problema ta



nu ai zis ma ca intrasei de 30 de minute? si de cand ai vazut tu ca eram mai interesat de joc decat sa prind codati?? lasa naiba mincunile dute si dai drumu la film pe facebook


...:::: 🤴 Hunter 🤴 ::::...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
K3NnTy

[Creep]



Status: Offline
(since 24-11-2019 11:04)
Joined: 06 Nov 2016
Posts: 870, Topics: 77
Location: germania

Reputation: 45.3
Votes: 10

     
Post Posted: 10-11-2017, 17:18:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu amspus ca am intrat sa prind codati ce nu ai inteles am intrat sa vad ce este si intrasem de 30 de minute in timpul ala nu erau codati da ce sa intelegi

like.freakz.ro Admin >>>*KeNnTy*<<< General
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 10-11-2017, 18:33:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spoiler:


Poi se poate Kenty?

Ai ajuns asa important?

Omul a intrebat ce ai cu el.

De ce nu ai raspuns?

Ai vrut sa arati ca esti cineva?

Daca nu ii permiti sa iti zica ”ma” ii raspunzi la intrebare apoi ii spui frumos ca nu iti place sa iti zica asa si asta este. Nu te adresezi de sus ca nu esti cu nimic mai bun ca el.


Kenty, ai 1 avertisment.

Verifica aici.


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 10-11-2017, 18:34:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma refer la niste admini care erau noi si ii certai de parca tu erai owner ul, daca nu mai stii intra la sanctiuni pe war7 ca inca mai sunt si ti aduci aminte ca a fost perioada cand nici nu ai mai avut si nu vb ca la asa usa cortului, nu te a jignit nu te a injurat doar a spus cuvantu ala pe chat adminilor plus de asta de ce l ai scos de la spectatori? De ce agasezi jucatorii, poate omu s a dus la toaleta, tu incerci Cumva sa i cauti nod in papura?ca vad ca si la poze cand a zis ca el crede ca aveti ceva cu el deci inceteaza si inceteaza sa mai parasti colegii, pentru ca asa nu se face


Deci cum ziceam Kenty, cine te crezi de vorbesti asa? Si mai ales ce ai cu jucatorii cu felul asta al tau tu ii alungi și din cauza ta pierd jucatori, deci schimba ti comportamentul si fii naiba barbat nu copil

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
K3NnTy

[Creep]



Status: Offline
(since 24-11-2019 11:04)
Joined: 06 Nov 2016
Posts: 870, Topics: 77
Location: germania

Reputation: 45.3
Votes: 10

     
Post Posted: 10-11-2017, 20:05:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mrgabio wrote:
Ma refer la niste admini care erau noi si ii certai de parca tu erai owner ul, daca nu mai stii intra la sanctiuni pe war7 ca inca mai sunt si ti aduci aminte ca a fost perioada cand nici nu ai mai avut si nu vb ca la asa usa cortului, nu te a jignit nu te a injurat doar a spus cuvantu ala pe chat adminilor plus de asta de ce l ai scos de la spectatori? De ce agasezi jucatorii, poate omu s a dus la toaleta, tu incerci Cumva sa i cauti nod in papura?ca vad ca si la poze cand a zis ca el crede ca aveti ceva cu el deci inceteaza si inceteaza sa mai parasti colegii, pentru ca asa nu se face


Deci cum ziceam Kenty, cine te crezi de vorbesti asa? Si mai ales ce ai cu jucatorii cu felul asta al tau tu ii alungi și din cauza ta pierd jucatori, deci schimba ti comportamentul si fii naiba barbat nu copil




ce jucatori ai pierdut tu din cauza mea?


like.freakz.ro Admin >>>*KeNnTy*<<< General
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 10-11-2017, 21:01:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Citeste mai atent si vezi ce am zis, am zis eu ca am pierdut vrun jucator, nu stii sa citesti?serverul pierde jucatori din cauza adminilor care ii trateaza cum ii tratezi tu de sus adica
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by miliardarul, 12 November 2017 11:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-03-2024, 01:09:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x