User
Pass
2FA
 
 

pichaku

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message917
Life Of Artist

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2017 12:42)
Joined: 29 Aug 2017
Posts: 9, Topics: 5
Location: Buzau

Reputation: 30.3
Votes: 1

 
Post Posted: 12-11-2017, 00:01:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele meu : life of artist.
Numele adminului reclamat : pichaku nebunu
Data si ora : 11:57
Motiv reclamatie : nu s-a intamplat odata ci de mai multe ori ca serveru sa ma dea surv sau sniper... si alti sa ma atace cu madness.. si nu ma refer la surv ci la sniper... pichaku a stat degeaba tinand cont ca are invidie, dar nusht dece.. dar la lasat sa ma omoare.. fara ca el sa faca ceva... slay.. sau sal atentioneze
Dovada (Screenshot) : http://www.girlshare.ro/3489967189.5 am doar un demo, sper sa fie de folos mersi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BubLeS#

[Sefu lu' R.I.P=de@d]



Status: Offline
(since 10-01-2019 20:33)
Joined: 30 Jun 2015
Posts: 350, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 81

   
Post Posted: 12-11-2017, 11:43:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand numele meu nu este asa, nu se fac reclamatii pentru slay/kick/gag, doar daca se ajunge la ABUZ. Acolo nu vad abuz, ti-am dat slay cu un motiv, nu asa din capul meu.

Casuta vocala: BubLeS#

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alexcr

[Creep]



Status: Offline
(since 04-04-2020 17:09)
Joined: 13 Jun 2016
Posts: 631, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 12.2
Votes: 13

 
Post Posted: 12-11-2017, 16:46:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fisierul nu are extensie de tip .dem deci nu merge vazut.Reclamatie respinsa!

ZMX.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 12-11-2017, 18:11:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alexcr wrote:
Fisierul nu are extensie de tip .dem deci nu merge vazut.Reclamatie respinsa!

Era pus intr-o arhiva.

Cat despre reclamatie: initial ma gandeam ca reclamatia ar fi inutila. Chiar si asa ca si admin, 2 minute daca esti afk sa te uiti pe forum, sau sa mergi pana la baie, sau ca nu esti atent pentru cateva secunde nu ar fi o tragedie, dar aici vorbim de 2 admini prezenti pe server, care nu si-au facut datoria acolo unde a fost cazul. ZBD juca fara nicio grija si fara sa il intereseze ca 3 playeri se injurau ca la usa cortului intre ei, iar pikachu statea pentru ore, banuiesc, deoarece demoul a fost foarte lung si el statea de ceva vreme fara sa faca sau sa spuna ceva.

Faza cu madnessul poate nu o vedea nimeni din prima, nici macar eu, pentru ca adminii sunt si ei playeri, asa ca sunt atenti si la jocul lor si se mai poate intampla sa nu fie atenti atunci cand vine vorba de o chestie de genu, la fel si pentru block. Puteai sa anunti ca x foloseste madness sa te atace. Totusi, partea in care v-ati certat pret de cateva minute bune si nesanctionarea acestui lucru, este impardonabila. Asta se vedea direct pe chat, nu era necesar sa te pui spectator.

Pikachu si ZBD fiti mai atenti data viitoare ca ne suparam. Incerc sa va inteleg si pe voi, adminii, dar totodata nu uitati ca aveti si responsabilitati.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by alexcr, 12 November 2017 14:46



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 29-03-2024, 15:25:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x